Peršokti į turinį

Ieškomi žmonės plėtroti projektą/serverius!


Kar0s`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Counter-Strike (1.6/GO) , MINECRAFT , SAMP , RUST , WEBDEVELOPER.

Sveiki ,manau iš temos apipavidalinimo ieškau žmonių į savo gretas , kuo aš kitos? manau tuo jog esu ne iš tu masofkiniu čiuveliu kurie griebia viską iš interneto bei pildo vps'o balansą iš tėvu sąskaitos , visko turiu pasirupines metam į prieki , domenas dar dviems , esu atviras į kitu žaidimu serverių plėtrą , dėl pinigu sukt galvos niekam neteks ,viską apsiimsiu aš , mokėti žadu tik už idėja kuria jums teks įgyvendinti ir aš iš jūsų ja nupirksiu už sutarta kainą (žinomą tuo atvėju jei jūs nebūsite mano komandoje ir norėsite tik kažką pasiūlyti) ,bet iš dalies ieškau komandos draugu kurie nebūtų taip jog savaitė yra kita savaite jo jau nebematai , šeip pats esu ne žalias šiuo metų modifikuoju cs'o modifikacijas ,taipogi dirbu ir su cs:go ,minecraft'u bei rustu ,todėl manau su gera komandą projektas turėtu pasisekti. plačiau papasakosiu skype/discord ar net telefonu , pats esu manau jau nebe vaikis (19) ,projektai mano hobis todėl tam skiriu didelę laiko dali. Kiek uždirbsite tiek ir gausitę ,viskas priklauso nuo pastangu ,niekas nuskriaustas neliks. :)

daugiau info a.ž

skype: theemartis

e.mail: [email protected]

Redaguota , nario Kar0s`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...