Peršokti į turinį

Reikalingas logotipas moku 20€ banku


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, reikalingas logotipas kaip ir supratot iš pavadinimo tai už ji esu pasiruošes sumokėti 20€ jeigu labai patiks sumokėsiu ir 50€ tat stengtis reikia. Tai vyks gal labiau kaip konkursas laimėtojo logotipa ikelsiu čia į temą. 

Reikia rimto logotipo tai nebus teksto parašymas ir viskas! 

 Savo darbus siųskite man į el.pašta : [email protected]

 

P.S ATSIPRAŠAU NETAIP PASIREIŠKIAU SAVO DARBUS SIŲSKITE KURIOS JAU ESATE ATLIKĘ AŠ NORIU TIK ĮVERTINTI JŪSŲ JAU ATLIKTUS DARBUS TIK TADA DAUSIU 1 ŽMOGYU PILNA INFORMACIJA APIE LOGOTIPĄ.

 

NIEKO PIEŠTI NEREIKIA! ATSIŲSKITE SAVO DARBUS !

 

 

AČIŪ 

Redaguota , nario ManTas0111
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

Žinai, kai logotipo nori, tai reikia nurodyti kokio. Mes ne burtininkai, neišbursim ko tu nori

Burtininku niekas ir nenori! Aš noriu kad norintis žmones dalyvauti atsiųstu man savo darbus! Dabar neprašau nieko daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Robysas parašė:

Dabar žmogus darys logotipą gaišdamas savo laika, tau jį atsiųs, o jis tau nepatiks.. Žmogus sugaišta savo laiką, ir lieka nieko nepešęs 

Jei norės 20 eurų, tai ir gaiš tą savo laiką.. 20eurų bet kur nesimėto ;) Kekvienas gali sugalvoti idėją logotipui ir jį nupiešti, jei tik yra noras. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Jei norės 20 eurų, tai ir gaiš tą savo laiką.. 20eurų bet kur nesimėto ;) Kekvienas gali sugalvoti idėją logotipui ir jį nupiešti, jei tik yra noras. 

Tu matyt manes nesupratai, pats užsakovas nežino ko nori. Dizaineris pieš pagal save valanda ar dvi, užsakovui neįtiks, ir cmon iš naujo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Robysas parašė:

Tu matyt manes nesupratai, pats užsakovas nežino ko nori. Dizaineris pieš pagal save valanda ar dvi, užsakovui neįtiks, ir cmon iš naujo. 

Tu ne į temą rašyk su tokiais klausimais kaip; "kokio tipo?", "kas jame turi būti?". Tu tiesiog rašyk jam į AŽ ir manau atsakys plačiau ;) O temą su tokiais klausimais teršiat. O šiaip siūlyčiau jam įrašyti forume paieškoje "GFX paslaugos" ir ras daug dizainerių, ne visi gal daro profresnionaliai, bet gal kokį ras.. ;) Tie geresnis, patys neateis ir nepieš ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Aurimas. parašė:

Tu ne į temą rašyk su tokiais klausimais kaip; "kokio tipo?", "kas jame turi būti?". Tu tiesiog rašyk jam į AŽ ir manau atsakys plačiau ;) O temą su tokiais klausimais teršiat. O šiaip siūlyčiau jam įrašyti forume paieškoje "GFX paslaugos" ir ras daug dizainerių, ne visi gal daro profresnionaliai, bet gal kokį ras.. ;) Tie geresnis, patys neateis ir nepieš ;) 

Aš kalbu nes aš žinau. Jam reikėjo banerio, galvoju piz*u padarysiu. Viskas ką pasakė, tai tik kad baneris cesui, dydi ir teksta.. Aš padariau - jam neįtiko. Tai *Myliu SuperGames.lt** Nesakė kokios spalvas dominuot turi, nepasakė savo reikalavimų. Esmė ta, kad aš gaišau laiką - o net ir už darbą kurio nenaudojo nepasakė ačiū už sugaišta laika

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Robysas parašė:

Aš kalbu nes aš žinau. Jam reikėjo banerio, galvoju piz*u padarysiu. Viskas ką pasakė, tai tik kad baneris cesui, dydi ir teksta.. Aš padariau - jam neįtiko. Tai *Myliu SuperGames.lt** Nesakė kokios spalvas dominuot turi, nepasakė savo reikalavimų. Esmė ta, kad aš gaišau laiką - o net ir už darbą kurio nenaudojo nepasakė ačiū už sugaišta laika

Nieko daugiau aš taves ir neprašiau užteko pamatyti darba ir suprasti kad su paint kiti gražiau padaro. Beto gal pamiršau paminėti arba neperskaitėt kad kolkas nereikia jokio atliko darbo siūsti man aš tik noriu kad jūs atsiųstumėt savo jau kurtus logotipus nes noriu išsirinkti geriausia kuriam ir suteiksiu visa info apie logotipą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, ManTas0111 parašė:

Nieko daugiau aš taves ir neprašiau užteko pamatyti darba ir suprasti kad su paint kiti gražiau padaro. Beto gal pamiršau paminėti arba neperskaitėt kad kolkas nereikia jokio atliko darbo siūsti man aš tik noriu kad jūs atsiųstumėt savo jau kurtus logotipus nes noriu išsirinkti geriausia kuriam ir suteiksiu visa info apie logotipą. 

Nieko nepanašus?

st.gif

5OaxO5v.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, eddviix parašė:

Nieko nepanašus?

st.gif

5OaxO5v.png

Na sori bet aš ji pirkau tai čia ne mano darbai. Šį darba atliko flowX - button.lt . :) Jam buvo sumokėti pinigai ir tikrai nežinau kodėl jie taip sutapo, nes nemanau kad jis kopijavo. 

 

P.S to darbo aš niekur neviešinau tai mano čia tik sutapimas.

Redaguota , nario ManTas0111
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...