Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Kaip supratot iš temos pavadinimo - ieškau žmogaus į projektą. Savininko negaus kaip visi įpratę LOL

Jeigu atitinki tokius kriterijus, susisiek:

  • Komunikabilus
  • Pasiruošusio dirbti bent 50% dėl projekto
  • Turėtų idėjų serveriui

Gyvenimo aprašymą į skype:renasj. (su tašku)

P.S projektas fc

Guess who's back

11 minutes prieš, renaldasj parašė:

Sveiki,

Kaip supratot iš temos pavadinimo - ieškau žmogaus į projektą. Savininko negaus kaip visi įpratę LOL

Jeigu atitinki tokius kriterijus, susisiek:

  • Komunikabilus
  • Pasiruošusio dirbti bent 50% dėl projekto
  • Turėtų idėjų serveriui

Gyvenimo aprašymą į skype:renasj. (su tašku)

P.S projektas fc

mano nuomone, galėtum plačiau aprašyti apie projektą, o ne „savininko negaus, kaip visi įpratę“ ir pateikti kriterijus. visų pirmą nespręsk dėl daugumos, kad jau visi norės tapti savininkais ir pan., antra - neužtenka pasakyti, kad projektas „fc“, galėtum kaip ir sakiau aprašyti, jei nori suinteresuoti žmogų ir kt., bei dėl kriterijų, per daug jų taikyti nereikia, jei sugebi suinteresuoti žmogų, manau, savaime aišku, jis ir stengsis pats jau tai įvykdyti. 

16 minutes prieš, rsrytis parašė:

tiksliau sakant - 6Tr5AcO.png

šitą dar 2014 piešiau

 

 

 

 

ai lol apie sita sneki, zjbs logo mldc

 

10 minutes prieš, killyourselfpartxvi parašė:

zmogus, moka tikrai skriptint jeigu jau rl nezaidet nereik kritikuot gal ir tinginys bet su pawno moka ;) 

 

p.s kada i krtg lohas

pirmadieni

 

9 minutes prieš, kamee00 parašė:

mano nuomone, galėtum plačiau aprašyti apie projektą, o ne „savininko negaus, kaip visi įpratę“ ir pateikti kriterijus. visų pirmą nespręsk dėl daugumos, kad jau visi norės tapti savininkais ir pan., antra - neužtenka pasakyti, kad projektas „fc“, galėtum kaip ir sakiau aprašyti, jei nori suinteresuoti žmogų ir kt., bei dėl kriterijų, per daug jų taikyti nereikia, jei sugebi suinteresuoti žmogų, manau, savaime aišku, jis ir stengsis pats jau tai įvykdyti. 

nzn

Guess who's back

(redaguota)

ką galiu pasakyti apie šį žmogų? kada kūrė fc 2014-2015 metais, tada tikrai daug dirbdavo ir tikriausiai jaunystėje jėgų nemažai turėjo. Dabar didžioji dalis žmonių kalba apie jo tingėjimą - nežinau ar taip yra, tačiau savo darbą įvykdo pilnai jei jau prisėda prie modifikacijos. Pavyzdys fc gaujų sistema, padėjau jam testuoti dar ją, mačiau kaip rašė ir tikrai daug dirbdavo naktimis ties savo projektu, bet kiek atsimenu kilo bėdų su Divanu, dėl ko serveris pilnai ir neveikė pirmosiomis dienomis. gl seniuk

Redaguota , nario Lipalas

350kb.gif.60acf06a62660bcb545f8147b88ee261.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...