Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GreyTown.lt // Tau ir tavo draugams !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2260 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

zfxYgrx.jpg

Sveiki, lankytojai.

, pastaruoju metu įsikūrė po truputėlį naujasis projektas GreyTown.lt , Šis projektas pasivadino iš kelių minčių, Grey ir Town. Šis projektėlis turi labai gerą istoriją, bei stengėsi išlikti tokie patys pozityvūs kaip ir kiti, tačiau jiems kolkas gerai sekasi, plėtojasi atnaujinimai, renka prižiūrėtojus, daro savo projekto rutiną, su kuria tikrai bus žymiai įdomiau žaisti.

Apie sistemas:

Sistemos bus visokios, nuo papraščiausių, iki geriausių serveryje, bus žymiai įdomiau žaisti, bei susipažinti su draugišku kolektyvu, tikrai jie draugiški, stengiasi, ir žino, jog jie tikrai stengsis ir sukurs žmonėms dar vieną eilinį serveriuką, kuriame žaidėjai galės rinktis, bendraut ir žaist.

Ko šiame serveryje dar trūksta iki starto?

Kadangi forumas ir TS3 yra, trūksta tik forumui sutvarkyti dizainą, logo ir visus dalykus elementarius, kiek žinau, bent kiek man sakė, serverio gm plėtojasi, kuria visokias įdėjas ir sakė, jog tikrai bus įdomu, gal ir leis ateit, apsižiūrėt, tačiau dėl šio dalyko abėjoju. Žodžiu, reikės dar truputėlį pasistengt.

Procentais išreikšta kiek serverio padaryta:

Kažkur 60% iš 100% jau padaryta, žadėjome, KOVO menėsio startą, bet reikės dar pasitikslinti.

GreyTown.lt projekto komanda

Serverio administracija

 

Serverio_Dievas - Serverio įkūrėjas, užsiima paslaugomis.

Was_Expert - Projekto koduotojas, užsiima forumu.

Tomas_King- Projekto pagalbininkas, užsiima reklamavimu, pagalbos tiekimu bei kitais smulkiais dalykais.

NESUKURTA:

Šioje vietoje, kur parašiau NESUKURTA, bus įgarsintas vaizdo klipas, ir bus apie jį papasakotą plačiau, forumo startas buvo neseniai, tačiau ir jis nebuvo niekur beveik reklamuotas.. Tačiau, po kurio laiko bus sueditinta ir pakeista viskas.

PASILIEKU TEISĘ KOREGUOTI.

Jeigu kažko dar naujesnio sužinosiu, būtinai jums pranešiu, arba jūs galite sekti naujienas facebook puslapyje, kuriame rasite viską forume.

Serverio IP: samp.greytown.lt:2221

Svetainės adresas : www.greytown.lt

TeamSpeak3 serverio IP: TS.GREYTOWN.LT

Visus kviečiame apsilankyti, bei patirti nuotykių šiame projekte, ir padėti jam plėstis. Nes tikrai nusimato įdomus žaidimas.

#Užeik #Pažaisk

#Paška_Usonas - Aš forume. :)

#Was_Expert #Tomas_King #Serverio_DIevas

Geros dienos! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, rsrytis parašė:

Gal prašau nebekurk tų projektų, nes esi absoliučiai visomis prasmėmis nieko vertas SA:MP serverių ''kūrėjas''.

Net aprašymo sukurt padoraus nesugebi, ką kalbėt apie kitus sugebėjimus, jei išvis kažką tu moki.

Čia yra ne mano projektas, ar tu matei mano nicką prie kūrėjų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, #Quattro` parašė:

Čia yra ne mano projektas, ar tu matei mano nicką prie kūrėjų? 

Jei aprašymas būtų vertas dėmesio, tai suprasčiau, kad gal už pinigus tu čia jį sukūrei, bet kodėl tu čia tokį įkėlei, tai dabar man sunku suprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, rsrytis parašė:

Jei aprašymas būtų vertas dėmesio, tai suprasčiau, kad gal už pinigus tu čia jį sukūrei, bet kodėl tu čia tokį įkėlei, tai dabar man sunku suprasti.

Kokius dar pinigus? Aš čia paprastas žaidėjas kas neaišku tau ? Sakiau editinsiu, skaityk tu viską. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, rsrytis parašė:

Toks puikus projektas, kad net patys savininkai nesugeba susikurti aprašymo?

Nice one, guys come here pls.

Ajj, neturiu ką tau pasakyt, jeigu bandai paaiškint tau kažką tu vstk savo verti *Myliu SuperGames.lt*.. skaityt išmok ir nefreepostink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2260 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...