Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sRPG # Inventorius, veikėjo nustatymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hello draugai, pristatau savo mažą darbelį, kurį atlikau.

P.S. per video matosi pora failų, bet jau ištaisiau, tinginys esu, todėl išnaujo nepadariau video be failų :D 

Taip taip, aš grįžau. 

P.S.S. Modo neparduosiu, į projektus neeinu.

Gero žiūrėjimo, lajk subscrajb ir laukit daugiau video iš mano modo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, sanchezz parašė:

1:00 kai nueini vstk parodo paiemimo textdrawa ;d be to geriau atrodytu jeigu nerodytum paiemimo textdrawo kai inventorius ijungtas, nes ismeti daikta tai kam ji atgal imti. sjp neblogai, nors pagal mane tas inventorius visiskai nereikalingas xd

apie šį failą ir rašiau, kad ištaisiau ir tinginėjau perdarynėt video :D Jau padaręs kitaip aš. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
17 minutes prieš, Alex :) parašė:

Visai šauniai padaryta, tik butu gerai jeigu išmeti kulkos (aišku jei tai įmanoma, nesigilinau labai į video :D) butu ammo maža dežutes ir užrašyta kokios kulkos ir kiek. Čia tokia smulkmena :D

taip ir yra, tiesiog debug'as ijungtas, tai vietoj defaultinio 3dtextlabel'io, kuriame rasomas item pavadinimas, kiekis, rodos debug label'i

thx

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...