Peršokti į turinį

Bangos aprimo, ką manote apie libertycity?


Džiumandži

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Po starto užėjęs į serverį prajuokino registracija ir tas 'story line' kam vis tai? Jei tai kiek nors įtakotų žaidimą tikrai būčiau už, kad vat dėkim nuo didelio smegenų sutrenkimo nuolatos turėtum lankytis pas gydytoją gerti vaistus, kad neapalptum ir nenumirtum, bet dėja nieko nėra susieta su šita nesąmone ką aš matau tai idėjų trūkuma. Nuėjau į afk zoną pažiūrėti kiek žaidėjų yra afk, taigi serveryje buvo 213 žaidėjų iš kurių buvo 86 žaidėjai afk :D nuostabu. Serveris yra tuščias nėra ką veikti, net *Myliu SuperGames.lt* BMX dviračių nėra skateparke. Iš AFK zonos tenka bėgti pėsčiom iki olybet ir iš olybet atgal nes motorolerio nuomą gali prasitęst tik uoste hmm. 

Ką žinau daugiau nežaidžiau, tik tiek dabar pažiūrėjau kiek sarge žaidžia žaidėjų 401 ir kiek liberty 270 iš tikro nustebau, kad libertycity serveryje vis dar žaidžia virš 200 žaidėjų ai, bet palaukit gi 100 žaidėjų afk yra :D. Neturiu ką veikt dėl to ir sukūriau šitą temą ir man *Myliu SuperGames.lt*.

O kokia jūsų nuomonė apsilankius serveryje? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Liberty ? Ach , tik didelis išpūstas burbulas . Jei ne Marius , tas serveris manau jau dabar būtų užsidaręs ,nors ir surinko žaidėjų vien todėl , nes serverio savininkas yra gerai žinomas , manau visiems sa-mp žaidėjams . 

Apie patį serverį... man , kai žaidžiau kelias dienas priminė lmg projektą , nes projektas padarytas visiškai ne kokybiškai , serveryje nėra absoliučiai žaidėjams veiklos . Afk zonoje sėdi 150+ žaidėjų ir savininkams gerai. 

Galiu pasakyti tiek , kad projektas manau , nuvylė ne vieną žmogų ir tikrai jis ilgai netemps , nes kiek girdėjau iš kitų to projekto komandos narių , kad Marius vėl apsileido . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
13 minutes prieš, #Justasino parašė:

net *Myliu SuperGames.lt* BMX dviračių nėra skateparke.

Imk ir kurk, gudruoli savo projektą, kur bus bmx'ų skateparkuose ir bus ką veikti :D Gal gana šių visų diskusijų nereikšmingų. Yra paprastas dalykas nepatinka - nežaisk, viskas. Bangos aprimo, o tu jas atgal bandai prikelt. 

Nepamiršk kad tai yra tik žaidimas, ir savo tų fantazijų visų neįgyvendinsi ir tikrai nepaversi žaidimo realybe, žaidimas kaip žaidimas, kolkas yra pradžia, galima žaisti serveryje, svarbu susirinkti chebrytę, įstoti į kokią gaują ar į darbą ir yra toks veiklos, luktelkit, duokit laiko Mariui visi parbėgsit, aš duodų dantį dėl šito.

Jei tik turėčiau galimybių visiems jums nupirkčiau po bilietą apsilankyti pas daktarus išsigydyti pesimizmą prakeiktą, gal gana jau tų stumimų? 

18 minutes prieš, #Justasino parašė:

kad vat dėkim nuo didelio smegenų sutrenkimo nuolatos turėtum lankytis pas gydytoją gerti vaistus, kad neapalptum ir nenumirtum

:funny: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gresią žlugimas vien pažiūrėjus tiek žaidžia žaidėju ir vpš apie 10 nuomos motociklų vpš tiksliai nežinau bet tik toje vietoje yra o ką daryt jiai žaidėjas nori nuvykti per GPS'A y kokia nors pasiringtą vieta jam nėra galimybės nuvažiuoti vien dėl transporto trūkūmų

Vpš bugas pagrinde kiek aš mėginau Medkirčio darbą nupjoviau medį pasiėmiau malkas ir nešiau iškrauti i mašina ir vps kas per debiliškas protas taip daryt? 1. nupjauti 2. nuneši y malkinę 3. atgal iš malkinės tas pacias malkąs y mašina tai vpš kodėl nepadaro jog iškart nusipjoviai malkas tad pasikrauni ir veži parsiduoti . Nę reiškiasi reikia daugiau veiksmo kuris niai biškio nedomina žaidėju... VPŠ prasmės nėra žaisti LC.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Quattro parašė:

Imk ir kurk, gudruoli savo projektą, kur bus bmx'ų skateparkuose ir bus ką veikti :D Gal gana šių visų diskusijų nereikšmingų. Yra paprastas dalykas nepatinka - nežaisk, viskas. Bangos aprimo, o tu jas atgal bandai prikelt. 

Nepamiršk kad tai yra tik žaidimas, ir savo tų fantazijų visų neįgyvendinsi ir tikrai nepaversi žaidimo realybe, žaidimas kaip žaidimas, kolkas yra pradžia, galima žaisti serveryje, svarbu susirinkti chebrytę, įstoti į kokią gaują ar į darbą ir yra toks veiklos, luktelkit, duokit laiko Mariui visi parbėgsit, aš duodų dantį dėl šito.

Jei tik turėčiau galimybių visiems jums nupirkčiau po bilietą apsilankyti pas daktarus išsigydyti pesimizmą prakeiktą, gal gana jau tų stumimų? 

:funny: 

gali jau ruosti danti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vpš katik užėjau dar į LC ir aš buvau likes NASA zonoje ir kaip tik kaip prisijungiau buvo 2 cisternos su kuriom varė 2 darbuotojai ir Bačkos sugrūstos y transporta ir buginasi vpš keltas pajudėjo tai visi y vandeny sukrito :D niai borto ar kaško jog prilaikytų vpš nieko nėra tai kaip gali dirbti darbuotojai jiai nesugeba atgabenti cisternos vien per suknistą laivą žodžiu normaliai reikėjo pamastyti ką ir kaip daro L-C  GG?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD Šūdas tas liberty, vaikų priviliojo, kad narkotikus menulį gamintus :D Nu nah*i tas liberty. Aš vistiek pasilieku nuomonę SENI SERVERIAI Iš išliks zjbs, o tie nauji startave žlugs. Man asmeniškai geriausi yra, LAS-VENTURAS ; SARGAS. [NEREKLAMA] Nu krč, šūdas tas liberty ir tegul zavaskas eina šeima išmaitint, o ne prie kompo prakaituot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, RokasCode parašė:

:DD Šūdas tas liberty, vaikų priviliojo, kad narkotikus menulį gamintus :D Nu nah*i tas liberty. Aš vistiek pasilieku nuomonę SENI SERVERIAI Iš išliks zjbs, o tie nauji startave žlugs. Man asmeniškai geriausi yra, LAS-VENTURAS ; SARGAS. [NEREKLAMA] Nu krč, šūdas tas liberty ir tegul zavaskas eina šeima išmaitint, o ne prie kompo prakaituot.

Pritariu. tikrai tiesa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, rsrytis parašė:

kol jam saibos eina jus cia skanduojat lc zlugima, kuris greit neivyks tad ramus bukit ir eikit arbatos isgert

Tuoj jam tos šaibos dings kai nuddosins servą kažkas, vaikai išsilakstys nebedonatins, nei kroxai neišeis. Arba tiesiog Marius palix projektą del asmeninių reikalų ir servui bus piz*ą :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

kol jam saibos eina jus cia skanduojat lc zlugima, kuris greit neivyks tad ramus bukit ir eikit arbatos isgert

Gerai dabar yra 178 vipai pažiūrėsim kiek bus po mėnesio vipų :D

Išviso tiksliai nežinau, bet kompanijų vardų negalima naudoti žaidimuose be jų sutikimo :D, o kiek ten jų yra ojeeei, kiek baudų galėtu mokėt.

Redaguota , nario #Justasino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, #Justasino parašė:

Gerai dabar yra 178 vipai pažiūrėsim kiek bus po mėnesio vipų :D

Išviso tiksliai nežinau, bet kompanijų vardų negalima naudoti žaidimuose be jų sutikimo :D, o kiek ten jų yra ojeeei, kiek baudų galėtu mokėt.

Zaidimuose negalima, o serveris nera zaidimo developinimas. Viskas ka developeriai leidzia zaidejams jie ir prisiima atsakomybe, o ne patys zaidejai, tai reportink rockstar, bet duodu 65488746% kad gausi meme gifa is ju koks tu beviltiskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, rsrytis parašė:

Zaidimuose negalima, o serveris nera zaidimo developinimas. Viskas ka developeriai leidzia zaidejams jie ir prisiima atsakomybe, o ne patys zaidejai, tai reportink rockstar, bet duodu 65488746% kad gausi meme gifa is ju koks tu beviltiskas

:Dddd sakau, kad nežinau dėl šito :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, rsrytis parašė:

visi zmones zino, kad zemei kazkada ateis galas, bet ar apie tai reikia kelti diskusijas? Niekam neidomu ir visi gyvena savo gyvenimus, o tokiom temom tik parodai koks beviltiskas esi

Tai, kad žmonės kelia diskusijas ir savo teorijas ir tai yra labai populiaru. Tau įdomu dėl tavęs ir sukūriau šitą temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...