Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Merio parašė:

Ko tu tikiesi, gi dabar žmogaus gyvybė nieko neverta, matos iš mašinos kad boba prie šaibų tai ir praslydo, sveiki atvykę į Lietuvą

cia vokietija, beje lietuvis irgi vaziavo, 160, ipiso i taksa, uzmuse 22m barmena, iki gyvos galvos gavo:D

 

beje,ta su mersu pasake to seniausiaus seimai: "You have lost your father - and you have to live with your guilt for life!"

Už vištą gali gaut daugiau negu už žmogaus nužudymą, tam tikromis aplinkybėmis. Visų pirma parašei bausmę, bet net neparašei apie kokią šalį eina kalba, tai tipo mes turim išmanyt viso pasaulio teisės aktus? Lietuvos teisė skirstoma į daug šakų ir pilna visokių aktų pataisų ir t.t. Pasidomėjus kinijos, tai nebesinori domėtis. Kita vertus, tai net nežinom visos bylos, čia tėra sugedęs telefonas, su tokia tema tegali mamyčių klube sukelt bangas, jei nori išpopuliarėt kelioms minutėms :). 

 

3 minutes prieš, No Life King parašė:

cia vokietija, beje lietuvis irgi vaziavo, 160, ipiso i taksa, uzmuse 22m barmena, iki gyvos galvos gavo:D

 

beje,ta su mersu pasake to seniausiaus seimai: "You have lost your father - and you have to live with your guilt for life!"

Ai rimtai, neatreipiau dėmesio kas ant uniformos parašyta ir kad ant policijos automobilio užrašyta "Polizei", didysis faktorius kas ir ką nutrenkė, pinigai nešoka - žmonės pagal juos šoka

prieš 3 valandas(-ų), Merio parašė:

Ai rimtai, neatreipiau dėmesio kas ant uniformos parašyta ir kad ant policijos automobilio užrašyta "Polizei", didysis faktorius kas ir ką nutrenkė, pinigai nešoka - žmonės pagal juos šoka

http://prntscr.com/ihex3c mokėk suktis iš padėties. 

 

prieš 3 valandas(-ų), sanchezz parašė:

ta dvirata siaip numetei ? nes matosi, kad jis ne is tos vietos.

Žolė tokia pati, asfaltas toks pats, bordiūras taip pat toks pat. Senas žmogus vairavo dviratį, tai ir dviračio stilius, kaip senam žmogui tinka. Vienintelis neatitikmuo yra tas, kad nėra jokių žymių ant dviračio, bet gal būt nesimato. Dviračio vairas pakreiptas vos ne 90 laipsnių kampu, krepšelis sulinkęs. Galėjo ir seniui į koją pataikyt su mašiną, o dviratį nustumti su bamperiu pataikius į sėdynę ir į krepšelį. Taip pat galėjo ir dviratį nutempti, nes nevaidina jis didelio vaidmens šioje situacijoje. Tai, kad daugiau atitikimų, nei neatitikimų. 

  • Teigiamai 1

 

4 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Žolė tokia pati, asfaltas toks pats, bordiūras taip pat toks pat. Senas žmogus vairavo dviratį, tai ir dviračio stilius, kaip senam žmogui tinka. Vienintelis neatitikmuo yra tas, kad nėra jokių žymių ant dviračio, bet gal būt nesimato. 

MEEod0B.png

bordiuras permazas ir nera plytu.

o jeigu butu uzgaude dviraciu taka, tai raudonas butu.

prieš 3 valandas(-ų), sanchezz parašė:

MEEod0B.png

bordiuras permazas ir nera plytu.

o jeigu butu uzgaude dviraciu taka, tai raudonas butu.

Tiek įrodymų pateikiau, o tu sugebi tik tiek parašyt, o tu save "pilno" proto laikai? Ar pritrūko truputį, kaip iki soskės?

 

Jo paklausk: https://www.youtube.com/user/billschannel Aš jo darbo nedirbsiu, neatiminėju iš žmonių duonos :). 

 

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), sanchezz parašė:

MEEod0B.png

bordiuras permazas ir nera plytu.

o jeigu butu uzgaude dviraciu taka, tai raudonas butu.

Girdejas apie toki dalyka kaip padarytos foto/breziniai ir patraukiama viskas i sali kuo galima greiciau, kad nestabdytu eismo?

IR tavo breziniai, tos treju eiliu plyteles tesiasi kelis metrus tik

 

prieš 3 valandas(-ų), Dr. Arnas parašė:

jei nebutu telefono, sakyciau dar nieko, bet uz zaidima su telefonu vairuojant uz groteliu pasodint reiktu pamokai

kalbejo su "meille" :D ir "niekaip nejo atsisveikinti":DD

Redaguota , nario No Life King
15 minutes prieš, No Life King parašė:

kalbejo su "meille" :D ir "niekaip nejo atsisveikinti":DD

numesk koki šaltinį iš kur ištraukei kokia baudą gavo ir tt.. :D noriu paskaityt :D

Prieš 1 valandą, Antanas940 parašė:

Žolė tokia pati, asfaltas toks pats, bordiūras taip pat toks pat. Senas žmogus vairavo dviratį, tai ir dviračio stilius, kaip senam žmogui tinka. Vienintelis neatitikmuo yra tas, kad nėra jokių žymių ant dviračio, bet gal būt nesimato. Dviračio vairas pakreiptas vos ne 90 laipsnių kampu, krepšelis sulinkęs. Galėjo ir seniui į koją pataikyt su mašiną, o dviratį nustumti su bamperiu pataikius į sėdynę ir į krepšelį. Taip pat galėjo ir dviratį nutempti, nes nevaidina jis didelio vaidmens šioje situacijoje. Tai, kad daugiau atitikimų, nei neatitikimų. 

vairas normaliai atrodo, krepšys irgi nieko nematau įtartino. Mašinos priekinis stiklas sudaužytas neįsivaizduoju, kaip čia viskas turėjo įvykt nebent viens į kitą nosim turėjo supult.

Prieš 1 valandą, Antanas940 parašė:

Tiek įrodymų pateikiau, o tu sugebi tik tiek parašyt, o tu save "pilno" proto laikai? Ar pritrūko truputį, kaip iki soskės?

Tu jokių įrodymu nepateikei. Man atrodo tau pačiam poros smegenų ląstelių trūksta.

11 minutes prieš, No Life King parašė:

Girdejas apie toki dalyka kaip padarytos foto/breziniai ir patraukiama viskas i sali kuo galima greiciau, kad nestabdytu eismo?

IR tavo breziniai, tos treju eiliu plyteles tesiasi kelis metrus tik

tikriausiai ant zoles niekas Voketijoje nevazineja, kad trugdytu ant zoles prie gatves padetas dviratis. be to, bordiurai Voketijoje irgi taip mazeja, kas kelis metrus ?

*Myliu SuperGames.lt* su 90 laipsniu vairu važinėtis irgi logika. Jei nematai - atsimerk, o šiaip tavo ankstesni komentarai tik įrodo koks tu genijus. Taip pat suprantama kodėl nesąmones tokias parašei, nes nesi matęs dviračio, bei lietęs rankomis, čia galų gale galima prieiti tokią išvadą 50x50, bet perši savo nuomonę, nes esi mužikas iš kaimo :D. Na kaip gali būt išauklėtas, jei tavo gyvenimas apribotas žaidimais ir sg forumu. Grįžtant prie vairo, tai matosi, kad jis nukreiptas į viršų, gali būti tik optinė iliuzija, todėl ir sakau, kad tai yra 50x50, bet tu to negali suvokti, nes, kaip ir sakiau esi mužikas ir viskas. Na bet forumui pakeli nuotaiką, duodi progą iš tavęs pasityčiot ir burtis į kelias puses, todėl ir atsakiau į tavo komentarą :D. Btw kol neatlikai reikiamų tyrimų net negali teigti, kad kažkas turi ar neturi proto, galima tik klausti, čia ne tau, juk tu mužikas - nesuprasi :D. @#Justasino Va ir parodei savo kaimiečio išmonę, bet neik dabar šieno krapštyt, reikia mums dar iš tavęs pasijuokt :D. 

 

Prieš 1 valandą, sanchezz parašė:

tikriausiai ant zoles niekas Voketijoje nevazineja, kad trugdytu ant zoles prie gatves padetas dviratis. be to, bordiurai Voketijoje irgi taip mazeja, kas kelis metrus ?

Geriau pasijutai?

e82e02126e9de0d91868302c1c7f2929.jpg

 

92df9bf7fce656eddb2a4f606fbb3e03.jpg

 

Nezinau ka jus ten fantazuojat, bet dviratis  neturi buti perlektas, jo nepervaziavo, o buvo smugis, jis nuleke. 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...