Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Black Desert Online


Zero Two

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...
prieš 4 valandas(-ų), Zero Two parašė:

koks family name, kokiam guilde ir ar vis dar zaidi? 

nebezaidziu. neturejau tiek laiko mmo zaidimams, tad meciau! isbandziau todel, kad koda uz keleta $ nusipirkau!

mmo zaidimai labai ryja laika, todel su jais neprasidedu!

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
31 minutes prieš, Synthwavez parašė:

nebezaidziu. neturejau tiek laiko mmo zaidimams, tad meciau! isbandziau todel, kad koda uz keleta $ nusipirkau!

mmo zaidimai labai ryja laika, todel su jais neprasidedu!

heh, kad ryja laika cia per lengvas zodis apibudinti tai, dar prie to, sis, ryja labai daug pinigu

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Zero Two parašė:

heh, kad ryja laika cia per lengvas zodis apibudinti tai, dar prie to, sis, ryja labai daug pinigu

aciu dievui, as pagrinde zaidziu-overwatch/battlefield 1, laukdamas BFV ir kartais destiny2 :mucha:

~5-10min susirasti casual round'a del OW. esu VIP'as savo klan;o serveriuose nes kas menesi pora padoresnio alaus bonkiu verta pinigu suma paaukoju kas menesi(simbolinius 3eurus), tad man queue slot1 visa laik. sutaupau labai daug laiko.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Synthwavez parašė:

aciu dievui, as pagrinde zaidziu-overwatch/battlefield 1, laukdamas BFV ir kartais destiny2 :mucha:

~5-10min susirasti casual round'a del OW. esu VIP'as savo klan;o serveriuose nes kas menesi pora padoresnio alaus bonkiu verta pinigu suma paaukoju kas menesi(simbolinius 3eurus), tad man queue slot1 visa laik. sutaupau labai daug laiko.

daugiau nei metus zaidziu bdo, in game praleista apie 120 dienu (tekdavo daznai per nakti palikt ijungta) ir isleidau daugiau nei 200 euru ant sito :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Zero Two parašė:

daugiau nei metus zaidziu bdo, in game praleista apie 120 dienu (tekdavo daznai per nakti palikt ijungta) ir isleidau daugiau nei 200 euru ant sito :D

cia centai palyginus kiek kvailiai isleide buvo ant nexon zaidimo zinomo ghostintheshell stand alone complex online: first assault. :mucha: zaidimas dar betoje uzsidare :mucha: ir nexon nerefund'ino pinigu o tik grazino *Myliu SuperGames.lt* pointus donateriams kitiems nexon games :mucha:

buvo vargseliu nexonui paaukoje pirkdami zaidimo characteriu skinus su gun camos pustukstantinemis sumomis jeigu ne brangiau!

BDO garantuotai gan ilgai tures didele populiacija zaidime, o ne taip kaip "F2P" sudukai kurie praranda player base per metus ir pasilieka tik donateriai ar cheateriai!

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

cia centai palyginus kiek kvailiai isleide buvo ant nexon zaidimo zinomo ghostintheshell stand alone complex online: first assault. :mucha: zaidimas dar betoje uzsidare :mucha: ir nexon nerefund'ino pinigu o tik grazino *Myliu SuperGames.lt* pointus donateriams kitiems nexon games :mucha:

buvo vargseliu nexonui paaukoje pirkdami zaidimo characteriu skinus su gun camos pustukstantinemis sumomis jeigu ne brangiau!

BDO garantuotai gan ilgai tures didele populiacija zaidime, o ne taip kaip "F2P" sudukai kurie praranda player base per metus ir pasilieka tik donateriai ar cheateriai!

ne ne, patikek, cia kiek as isleides - centai, dabar vyksta drama kai uzdaro wipina rusu serverius, nes ten susipyko su developeriais, o ten zmones desimtimis tukstanciu euru istaske yra ant zaidimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Zero Two parašė:

ne ne, patikek, cia kiek as isleides - centai, dabar vyksta drama kai uzdaro wipina rusu serverius, nes ten susipyko su developeriais, o ten zmones desimtimis tukstanciu euru istaske yra ant zaidimo

tikiu, tokiu atveju buna :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), klop3s parašė:

O gal kas gamezbd zaidzia?

Aš bandžiau jį paleisti, bet patchas neveikia normaliai, failus besiunčiant ties 70% kažkur jei neklįstu sustoja ir nekyla daugiau. Bandžiau ir su BDO EU ir su BDO RU failais, same shit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-17 22:45, klop3s parašė:

O gal kas gamezbd zaidzia?

 

2018-10-18 01:55, Spefix parašė:

Aš bandžiau jį paleisti, bet patchas neveikia normaliai, failus besiunčiant ties 70% kažkur jei neklįstu sustoja ir nekyla daugiau. Bandžiau ir su BDO EU ir su BDO RU failais, same shit.

 

2018-10-25 16:17, Dariuss parašė:

i foruma nueini ir siunties torrent faila easy pizi nieks per ta launceri ten nesisiucia net

Aš buvau žaidęs, bet ten daug bugu, puse contento neveikia, klasės nesubalansuotos. Buvau nusidowngradinęs savo client'ą iš main žaidimo. Bet kaip sakoma, privatas tik silpniems ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-27 13:08, Zero Two parašė:

 

 

Aš buvau žaidęs, bet ten daug bugu, puse contento neveikia, klasės nesubalansuotos. Buvau nusidowngradinęs savo client'ą iš main žaidimo. Bet kaip sakoma, privatas tik silpniems ;)

Arba tiems kurie nesiruošia žaisti P2W Simulator 2K18.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kas 30 min duoda po 80 perlu ir perki is marketo ko sirdris geidzia 0 p2w visiskas free petai kostiumai ir t.t zero two jei nezinai kas kame yra tame private kam vapse rasyt pievas matos kaip tu esi zaides ten :D  nebent  premiumas kuris visiskai ten nieko nesudaro nes cia privatas to premiumo net nereik

Redaguota , nario Dariuss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-30 23:40, Dariuss parašė:

kas 30 min duoda po 80 perlu ir perki is marketo ko sirdris geidzia 0 p2w visiskas free petai kostiumai ir t.t zero two jei nezinai kas kame yra tame private kam vapse rasyt pievas matos kaip tu esi zaides ten :D  nebent  premiumas kuris visiskai ten nieko nesudaro nes cia privatas to premiumo net nereik

Manau tu pats nenusimanai, tikriausiai neteko atsidaryti internetinės gamezbd parduotuvės kurioje gali nusipirkti pet'ą kuris gatherina vietoj tavęs arba nusipirkti premium ar kaip tu ten sakei, kuris increasina drop rate'us, enhancement šansus, padaro, kad galėtum pastoviai žudyt žmones, nes karma atsistato per minute.

Tuolabiau aš nesuprantu dėl ko ginčijames čia, betkokiu atveju tas gamezbd yra sugadintas serveris. Ekonomika žlugusi, Abandoned Iron Mines - geriausias income per valanda? :D Pas mus, normaliame žaidime geriausi spotai yra Hystria Ruins, Aakmanai, Mirumok, Gyfin.

Ką jau kalbėti apie klasių balansą ir apie content'ą kuris net neveikia? Tradingas tikrai žinau, kad neveikia, bet nežinau ar huntingas bei sailingas veikia ir ar išvis įmanoma turėti laivą. Kai kurios klasės žaidime išvis bugintos - tameris kiek žinau niekad neveikė normaliai. Žaidžiau už Maewha - 4 dash'ai su awakeningu ir nebėra staminos, kur tai matyta?

Vienu žodžiu, čia yra beviltiška kalbėti apie tą privatą kai jau ten yra dead game į kurį susirenka tie kurie nepaneša normalaus žaidimo sunkumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...