Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„SuperGames“ programėlė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3/2/2018 00:23, SweetNothing parašė:

Jei butu programeli sukurta - parsisiusciau, taciau nera didelios bedos eiti ir per interneta. nieko neatsitiks, jei sugaisi +- keliom sekundem ilgiau.

per naršyklę tiek telefone, tiek kompiuteryje atidaro ir veikia lėčiau, nežinau kodėl. tad norėtųsi, kad kai daugelis turi išmaniuosius, galėtų ir greičiau naršyti forume, tokios galimybės yra įmanomos. bei dar programėle turėtų savus pliusus, patogesnį valdymą, tam tikras funkcijas (sugalvotas jūsų/mūsų kartu su administracija), kad forumas nemerdėtų.

bet pastebėjau, kad ši tema ir įdėja nelabai visiems priimta, tad labai tikuosi su tokia egzistencija gyvuos dar. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2/15/2018 15:47, kamee00 parašė:

Sveiki, 

turiu tokį labai savitą pastebėjimą, kad kartais mane užknisa eiti per paieškos / naršyklės sistemą į šį puslapį, esant prie telefono. tad turiu tokią įdomią įdėją / iniciatyvą - sukurti android / ios telefonams programėlę, kur būtų viskas tas pats kaip naršyklėje, tiesiog priėjimas prie puslapio būtų šiek tiek patogesnis ( bent man asmeniškai ). taip pat, galbūt tą progą būtų galima pridėti patogesnių tiek jums, tiek man funkcijų programėlej. būtų įdomu sužinoti, kiek jūsų būtų UŽ ir kiek būtų PRIEŠ. ir jei būtų nemažai UŽ, labai būtų įdomu išgirsti, kokių gi pokyčių norėtume forume, bei programėleje. tikiuos ir administratoriai į tai atsižvelgs gan rimtai ir prisidės prie šios iniciatyvos! :)

kadangi plačiau išdėstytą mano klausimą ignorinai, paklausiu paprasčiau - kaip tu tai planuoji įgyvendinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...