Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cherrylife.lt || Restorano sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, liight parašė:

nu ir kas ce idomaus ? xd toki koda per 10min gali parasyti. nk nesakau, bet tiesiog neverta gaist kitiem savo laiko ziurint tokias nsmns

Na manau tikrai įdomiau nei pas daug ką, nueini nuperki maista ir viskas, čia bent kiek kitaip nei pas daug ką, ir papildomas uždarbis verslo savininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Svaika' parašė:

Na manau tikrai įdomiau nei pas daug ką, nueini nuperki maista ir viskas, čia bent kiek kitaip nei pas daug ką, ir papildomas uždarbis verslo savininkui.

niekam neidomios tokios sistemos, nes jos bus naudojamos viena karta i savaite xd tai tiesiog pasidaro neaktualu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Funkis parašė:

Kada startas? Zaisiu

Buvome užėję į kažkokį cherry life matyt plagijatas, atėjęs į serverį tapau taxi direktoriumi :) 

2018-02-13 13:24, #Gavin parašė:

Įdėja kopinta nuo zavasko projekto, nieko įpatingo čia nematau.

;DDD nuo zavasko šitokiom sistemom jau minimum 4 metai nuo atsiradimo Lietuvos rinkoj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, #Justasino parašė:

Buvome užėję į kažkokį cherry life matyt plagijatas, atėjęs į serverį tapau taxi direktoriumi :) 

;DDD nuo zavasko šitokiom sistemom jau minimum 4 metai nuo atsiradimo Lietuvos rinkoj :D

Kad ir ne nuo zavasko, vistiek įdėja kopinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), #Gavin parašė:

Kad ir ne nuo zavasko, vistiek įdėja kopinta.

Nu ir kas? Čia taspats kaip aš sakyčiau kad tu nukopijavai savo paraša nuo manęs, kad ir ne nuo manes, vistiek kopijavai :):):)

p.s labai grazios gui lenteles isties puiki sistema :))))))

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 23 valandas(-ų), #Justasino parašė:

Buvome užėję į kažkokį cherry life matyt plagijatas, atėjęs į serverį tapau taxi direktoriumi :) 

;DDD nuo zavasko šitokiom sistemom jau minimum 4 metai nuo atsiradimo Lietuvos rinkoj :D

Buvau paplatinęs sena savo gm, tai dabar daug visokių servų kurie jį naudoja ir gal net pavadino nemoka pasikeist servo, tai turbūt į tą servą pateikiai, nes mano dar ne startavęs, ir dar ne tuoj startuot turėtų. O nekopijavau, tiesiog sutapo. 

:DDDDD zavaskas, zavaskas, ir zavaskas, tas zavaskas dievas yra jum ar kas jum darosi? 

 O zavanskas joks ne dievas, sistemos paprastos, ir padaryčiau pats, arba bet kas kitas kas supranta pwn kalbą, tiesiog žmogus turi arba gauna iš kur nors įdomesnių įdėju

 

Redaguota , nario Svaika'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Svaika' parašė:

Buvau paplatinęs sena savo gm, tai dabar daug visokių servų kurie jį naudoja ir gal net pavadino nemoka pasikeist servo, tai turbūt į tą servą pateikiai, nes mano dar ne startavęs, ir dar ne tuoj startuot turėtų. O nekopijavau, tiesiog sutapo. 

 O zavanskas joks ne dievas, sistemos paprastos, ir padaryčiau pats, arba bet kas kitas kas supranta pwn kalbą, tiesiog žmogus turi arba gauna iš kur nors įdomesnių įdėju

 

Kosmoso

1 minute prieš, Funkis parašė:

Man tai jis mediumas, įkvėpimas mano, guru.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...