Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia procesoriaus/motininės atsinaujinimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, sveiki. Turiu šiokį tokį nelabai kietą kompiuterį ir norėčiau atsinaujint motininę ir procesorių jam. Biudžetas apie 100-200 eurų, galiu pasitaupyt ir daugiau.

Vaizdo plokštė: GTX 660Ti 2GB

TQSCa8arSeGio592CJfV3g.png (rev 1.0 mot)

psu 750w, tikslaus modelio dabar nezinau

Redaguota , nario Xuarino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Intel i3 8100 kartos pirkt CPU, aplenkia daugelis intel 5 CPU galima sakyt iki 7 kartos, o pagal ja motinine dabar neturiu laiko surast, bet šitas procas tikrai vertas daug ir labai apsimoka patikėk+ 110 eur kainuoja, motininė apytiksliai tau 70 eur kainuos tai biudžetan laisvai sueina :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Lenka parašė:

Intel i3 8100 kartos pirkt CPU, aplenkia daugelis intel 5 CPU galima sakyt iki 7 kartos, o pagal ja motinine dabar neturiu laiko surast, bet šitas procas tikrai vertas daug ir labai apsimoka patikėk+ 110 eur kainuoja, motininė apytiksliai tau 70 eur kainuos tai biudžetan laisvai sueina :).

Kol kas motininės daugiau nei 100 eurų kainuoja, nebent temos autorius palauks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Kol kas motininės daugiau nei 100 eurų kainuoja, nebent temos autorius palauks.

Galiu palaukti, nes pinigėlių dar taupysiuosi ir ant naujo monitoriaus, vaizdo plokštės. O į kokią man motininę žiūrėt reikia? Kad neapkraut paskui temomis ir stebėčiau pats kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Xuarino parašė:

Galiu palaukti, nes pinigėlių dar taupysiuosi ir ant naujo monitoriaus, vaizdo plokštės. O į kokią man motininę žiūrėt reikia? Kad neapkraut paskui temomis ir stebėčiau pats kainas.

Galėsiu padėti išsirinkti, o šejp žiurėk, kad kuo geriau būtų, tai kad butu ddr4 ramai ir kad tiktu šitas intelis motininei ir viskas :) O gpu tai tikrai palauk, visos išpirktos del minimo ir + jos labai yra pabrangusios dabar, tai palauk :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, Lenka parašė:

Galėsiu padėti išsirinkti, o šejp žiurėk, kad kuo geriau būtų, tai kad butu ddr4 ramai ir kad tiktu šitas intelis motininei ir viskas :) O gpu tai tikrai palauk, visos išpirktos del minimo ir + jos labai yra pabrangusios dabar, tai palauk :).

O blyn.. aš dabar turiu ddr3, gal nelabai ir apsimoka labai pakeist dar jų? Ar žiūrėtis kur palaiko ir ddr3/ddr4 kartu, jeigu tokios yra :D 

Ir žėk, pasidariau OC i7-920 iki 3.60ghz ir man laikosi 70C žaidžiant pubg, čia pavojinga ar ne?

Redaguota , nario Xuarino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Xuarino parašė:

O blyn.. aš dabar turiu ddr3, gal nelabai ir apsimoka labai pakeist dar jų? Ar žiūrėtis kur palaiko ir ddr3/ddr4 kartu, jeigu tokios yra :D 

Nėra tokiu, ddr3 neapsimoka jos išėjusios iš mados, galima sakyti niekas nebe kuria jų, ddr4 pirkis ir viskas, parduok ddr3 ramus ir pirkis ddr4 pačiam bus geriau patikėk, kompas tikrai galingesnis bus. O jeigu parduosi savo gpu tai parduok man man reik xd Dėl šito tai nežinau man esa sieke 80C bet nerizikuočiau :D

Redaguota , nario Lenka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Lenka parašė:

Nėra tokiu, ddr3 neapsimoka jos išėjusios iš mados, galima sakyti niekas nebe kuria jų, ddr4 pirkis ir viskas, parduok ddr3 ramus ir pirkis ddr4 pačiam bus geriau patikėk, kompas tikrai galingesnis bus. O jeigu parduosi savo gpu tai parduok man man reik xd Dėl šito tai nežinau man esa sieke 80C bet nerizikuočiau :D

O tai kiek čia mano gpu dar verta eurų? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

Tavasis cpu su norma clocks ir cooling/thermalu gali islaikyt 80+°C temps be overheat/throttle

Paleidau stress test'ą, tai 77C. Reikės dar prasivalyt dulkes, termopastą pasikeist ir tipo galiu be baimės žiūrėt į tokias temperatūras?

Duočiau 50 Dar jeigu nori gal damesčiau 4gb ramų ddr3(-prastumt galėsi), čia rmt kalbu aš.

Kada pardavinėsiu, tada. Dabar dar turėsiu jį jaučiu.

Redaguota , nario Xuarino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2/5/2018 at 19:29, Xuarino parašė:

Paleidau stress test'ą, tai 77C. Reikės dar prasivalyt dulkes, termopastą pasikeist ir tipo galiu be baimės žiūrėt į tokias temperatūras?

Kada pardavinėsiu, tada. Dabar dar turėsiu jį jaučiu.

Esu mates 4.2ghz oc stable ant 85°C XD su i7 870 ir i5 760

 

Senesniu architekturu intel procai atlaiko aukstesnes temperaturas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...