Peršokti į turinį

LMG era baigiasi ar kaip?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2280 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2018-02-11 12:14, Aurimas. parašė:

Koks dar varikliukas? Toshai išėjus, Edga atėjo į forumą, pakomentavo pora temų, parašė būsenos atnaujinime - „Su manimi susisiekti galite el.paštu“ iš kart aktyvumas užkilo, kaip matau dabar vakare žaidžia 200-250 žaidėjų. :D Jam užtektu padaryti gerą vieną update'ą ir ten žaistų tikrai 300-350 ;) Kadangi tik pora projektų yra kaimeliuose, tai LMG ir GS (dėl gs nežinau tiksliai, bet ten kažkas su kaimeliais irgi). Turiu omenyje, pasidarė biškį aktyvesnis Edga ir iš kart aktyvumas pakilo serveryje, tai? Varikliukas, Ridai, kiek matau komentuoji, bet tu iš viso nieko nenusimanai, nors ir esi tame rls serveryje kažkoks administratorius, kur bandai įkišt visur savo nosį... O nemanau, jog Edga paims ir taip uždarys tą serverį, kuris jam vis dar neša nemažai pinigų.. 

 

manau pats laikas tamstai atsiversti žodyną ir pasidomėti žodžio „spėju”  prasmę. Na, o kadangi tavo nuomone nieko nenusimanau, tai kitą kartą neiškok priekabių prie manęs, kai nesugebi gerbti ir priimti kitų nuomonės.

 

 

prieš 6 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Oho, iš kart toks Lituanistas atsirado. :D Aš pasakiau ką aš taip pat manau, o kuom tau blogas tas žodis "Spėju" tai paaiškink, jei tu su žodynu kekvieną komentarą skaitai - sėkmės. :D

 

Tu pasakei tai, kas buvo iš vis ne kontekste. Parašiau komentarą tą dieną, kai Tosha paliko pareigas, o tu man padavei argumentų bangą tokių faktų, kurie nutiko PO MANO KOMENTARO, išvadindamas mane nemokša. Čia tas pats kas tau nesugebėt parašyt sakinio be klaidos ir man knist protą koks aš beraštis, visiškai neatsižvelgiant kad tu pats darai x100 daugiau klaidų. Aš tiesiog apakęs, kokių žmonių yra šiame forume.. 

Redaguota , nario Ridas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Ridas parašė:

 

manau pats laikas tamstai atsiversti žodyną ir pasidomėti žodžio „spėju”  prasmę. Na, o kadangi tavo nuomone nieko nenusimanau, tai kitą kartą neiškok priekabių prie manęs, kai nesugebi gerbti ir priimti kitų nuomonės.

Oho, iš kart toks Lituanistas atsirado. :D Aš pasakiau ką aš taip pat manau, o kuom tau blogas tas žodis "Spėju" tai paaiškink, jei tu su žodynu kekvieną komentarą skaitai - sėkmės. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2280 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...