Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykite kokį pirkti SA-MP projektą.


Donatas_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Robysas parašė:

Gal tau ir ne 13, bet su tokiu mąstymų nieko niekam naujo neparodysi. Elgiesi tikrai kaip mažvaikė kokia :D

Tavo nuomonė, jog elgiuosi kaip mažvaikė. Ką man padaryti ? Nusižudyti ? Mano draugai, artimieji, giminės kurie mane pažįsta žinok koks esu aš real-life pasaulyje. Sukūriau tema, jog pasiūlytumėte kokį projektą nusipirkti. Ateina mažvaikiai kurie komentuoja nepirk projekto, nemėtyk pinigų, nekurk naujų temų. Kas jūs man esat tokie, jog man vadovautumėte ? Pasakyk, kas tu man toks esi, kad man neleistum kurti naujos temos. KAS TU MAN TOKS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Donatas_ parašė:

Tavo nuomonė, jog elgiuosi kaip mažvaikė. Ką man padaryti ? Nusižudyti ? Mano draugai, artimieji, giminės kurie mane pažįsta žinok koks esu aš real-life pasaulyje. Sukūriau tema, jog pasiūlytumėte kokį projektą nusipirkti. Ateina mažvaikiai kurie komentuoja nepirk projekto, nemėtyk pinigų, nekurk naujų temų. Kas jūs man esat tokie, jog man vadovautumėte ? Pasakyk, kas tu man toks esi, kad man neleistum kurti naujos temos. KAS TU MAN TOKS?

Tai ne aš tau draudžiu kurt tokia pačia temą, tai tau draudžia TAISYKLĖS, pasiskaityk 

  • 1.4. Draudžiama kurti kelias tokias pačias temas nesulaukus susidomėjimo arba skirtinguose sub-forumuose, netgi jeigu jie panašaus pobūdžio. Taip pat prieš kuriant naują temą paieškokite per paiešką ar jau nėra tokios temos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Donatas_ parašė:

Pats prisigalvoji, jog sergu, gerai. Aš sergu. Taip, sergu. Ką dar nori išgirsti? Tai, jog tu protiškai atsilikęs žmogus esi? Skauda tiesa, ane? :/

Dar tokio nario nuo 2014 metų šiam forume nemačiau :D Linksma prisimint laikus, kur vaikai įrodynėja kažką, tiesiog pasakiau, nes matosi, tau visur tik "įrodynėk", "tiesa?" ir t,t. Tyngiu kažką aš tau įrodynėt, nes ir taip visi mato, jog su protu tau nekažkas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Aurimas. parašė:

Dar tokio nario nuo 2014 metų šiam forume nemačiau :D Linksma prisimint laikus, kur vaikai įrodynėja kažką, tiesiog pasakiau, nes matosi, tau visur tik "įrodynėk", "tiesa?" ir t,t. Tyngiu kažką aš tau įrodynėt, nes ir taip visi mato, jog su protu tau nekažkas. 

Taip, taip. Esu mažvaikis, vaikas kuriam yra 13 metų norintis sukurti projektą.Taip man su protu yra blogai. Einu nusižudyti dabar. Pizdiec iš kur tokių mažvaikių atsiranda :D:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Donatas_ parašė:

Taip, taip. Esu mažvaikis, vaikas kuriam yra 13 metų norintis sukurti projektą.Taip man su protu yra blogai. Einu nusižudyti dabar. Pizdiec iš kur tokių mažvaikių atsiranda :D:D 

vienintelis mažvaikis rašantis šioje temoje esi tik tu, atsišaudai kaip darželio vierchas, tu gal nyk į šoną su tokiais atmazais ? praignoruok tuos, kurie tau siūlo nepirkt ir viskas, atsakyk tik į rimtus pasiūlymus, į kuriuos susidomėjai, ar tu esi auka, renkanti pranešimus, atsakinėdamas į kiekvieną lempinį komentarą ? gydykis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ArnelisCur parašė:

vienintelis mažvaikis rašantis šioje temoje esi tik tu, atsišaudai kaip darželio vierchas, tu gal nyk į šoną su tokiais atmazais ? praignoruok tuos, kurie tau siūlo nepirkt ir viskas, atsakyk tik į rimtus pasiūlymus, į kuriuos susidomėjai, ar tu esi auka, renkanti pranešimus, atsakinėdamas į kiekvieną lempinį komentarą ? gydykis

Tu mažvaikis esi. Pasigydyk ligoni tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Donatas_ parašė:

Skaičiuoji svetimus pinigus ? Kas tu man toks esi, kad vadovautum ką pirkti, o ko nepirkti ?

Patarima duodu, bet tu matau ligonis kažkoks esi, kad tau niekas neitinka 

Redaguota , nario Benka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Donatas_ parašė:

Tu esi ligonis. :) Su mažvaikiais neturiu nieko bendro.

Jei aš būčiau ligonis lovoi gulėčiau ir tikrai nesilankyčiau forume, bet tu visus vadini mažvaikiais nors esi paprastas laido riteris kuris bando kažką įrodyt... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Donatas_ parašė:

Tu esi ligonis. :) Su mažvaikiais neturiu nieko bendro.

Sakyčiau, kad net labai daug bendro turi. Tau aiškiai pasakė, kad SAMP projektai jau pasmerkta rinka, už tuos pinigus į kiną nueik, o ne pirk projektus, kurie jau pasmerkti žlugti :) Dabar pasirodyk labai vyriškas ir uždėk man minusinę reputaciją, juk nieko kito tai nepadarysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...