Peršokti į turinį

Dragon Ball FighterZ (2018)


xxxskully

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2247 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Artėjantis 2.5D kovotojas Dragon Ball FighterZ - greitas veiksmas, gražios grafikos. Tačiau kaip kovų žaidimas, didžiausias klausimas yra: "Kas jame bus?" Neseniai buvo patvirtinta, kad serijos "Beerus", "Goku Black" ir "Hit" žaidimai yra žaidžiami, tačiau yra daugybė kitų. Sukrėjai padarė ir patvirtinome visus kovotojus.

image.jpeg.840acb73bd52fff098f6aa63093d72ec.jpeg

 

"Dragon Ball FighterZ" sukurtė "Arc System Works" ("Guilty Gear", "Blazblue"). Žaidimas žaidžiamas 2D plokštumoje, tačiau jo kovotojai yra visiškai 3D.

 

 

 

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Frankut1s parašė:

Filmuką dar žiūriu, nors pagal metus ir nebeturėčiau, tačiau žaidimas kažkaip netraukia manęs :D

Same, esu didelis Dragon Ball, Dragon Ball Z ir Dragon Ball Super (kuris tuojau baigsis :( ) gerbėjas, bet žaidimas tikrai netraukia nei jo piratauti, nei jo pirkti ir žaisti. :(

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Spefix parašė:

Same, esu didelis Dragon Ball, Dragon Ball Z ir Dragon Ball Super (kuris tuojau baigsis :( ) gerbėjas, bet žaidimas tikrai netraukia nei jo piratauti, nei jo pirkti ir žaisti. :(

Ir manęs netraukia šis žaidimas, nes tikrai yra geresniu alternativų pvž : Mortal Kombat, Injustice 2, Skullgirls (visus juos žaidžiau ir rekomendočiau, Tekken 7), bet teks ir šita išbandyti ir tada gal pasikeis mano nuomonė. :oho:

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Spefix parašė:

Dragon Ball Super (kuris tuojau baigsis :(

Nesibaigs, išleis nauja move ir darys reboot'ą,  nes kas vykstą dabar nelabai susirišą su z endingų.

Kas liečia žaidimą, tai street fighter stiliaus man nelabai limpą.

Žaisiu tik tuo atvejų jei įdės Tao paj paju.

hqdefault.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2247 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...