Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Dauzyk.LT Projektas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2168 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu pristatyti naująjį CS 1.6 projektą, pavadinimu - Dauzyk.LT

Projektas yra visiškai naujas!!!

Dabar paleistas kolkas tik 2 Serveriai 

 

Projektas Dauzyk.LT Buvo kurtas ne pesipelnyti, o praplisti ir kad žmonėm patiktų jame žaisti. Aiškų būtų gerai, kad bent and web hostingo ir vps Atsipirktų o visi kiti pinigai būtų skiriami pačio projekto plėtojimui.

 

 

 

Serverio IP: cs.dauzyk.lt:27018 (Global Offensive)
Serverio IP: cs.dauzyk.lt:27015 (Public)

Svetaines adresas: http://Dauzyk.lt/
Forumo adresas: http://dauzyk.lt/forumas/
Kontaktiniai duomenys: SKYPE: chuliganas121

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* jei jau naudoji internete platintą sistemą (kalbu apie paslaugų pirkimo) kuri yra prižiūrima ir atnaujinama, būk malonus, palik copyright... Ten nėra reklamos, yra tik nuoroda į Mini TVS parsisiuntimą.... *Myliu SuperGames.lt* aš nesuprantu, kas pasikeičia, kai copyright prisiskiriat sau? Įsivaizduojat susikūrę sau sistemą? Ar čia *Myliu SuperGames.lt* dėl to, kad dizainą persidarėt, tai dabar jau Dievai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
2018-01-06 02:36, Psychical parašė:

*Myliu SuperGames.lt* jei jau naudoji internete platintą sistemą (kalbu apie paslaugų pirkimo) kuri yra prižiūrima ir atnaujinama, būk malonus, palik copyright... Ten nėra reklamos, yra tik nuoroda į Mini TVS parsisiuntimą.... *Myliu SuperGames.lt* aš nesuprantu, kas pasikeičia, kai copyright prisiskiriat sau? Įsivaizduojat susikūrę sau sistemą? Ar čia *Myliu SuperGames.lt* dėl to, kad dizainą persidarėt, tai dabar jau Dievai?

Wa dar vienas gerulis :D

http://emptyc.lt/paslaugos/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
2018-05-22 19:28, popilas parašė:

Apgailetini, zmoniu nersunreka tai rkelamuoja per visus serverius :D

 

 

Sveikas Popilai. O kaip aš buvau sukurias tema apie Daužyk kaip jie raganeja su Reklamom ir paslaugom tai jopapap.
- Bet man geriausiai čia patinka, kaip vienas savininkas ALE parduoda kažkam kitam :D:D:D  :D   IR pudryna smegenėles visiems vaikams :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Sveikas Popilai. O kaip aš buvau sukurias tema apie Daužyk kaip jie raganeja su Reklamom ir paslaugom tai jopapap.
- Bet man geriausiai čia patinka, kaip vienas savininkas ALE parduoda kažkam kitam :D:D:D  :D   IR pudryna smegenėles visiems vaikams :D

 

 

Cia ju reikalas kaip jie prasimusa, bet kazkaip apgailetinai atrodo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), popilas parašė:

Sake as nerekalmuoju :D, bet zaidzia ne savo projekte o mano :D, ko gero ziuri kaip cia ka nukopijuoti :D

Nežinau kas per projektas, pas tave bet manau nieko įpatingo vieninteliai projektai unikalus tai tik rezo,ir terroro, ir pypjkės.
Kopija tu kopija.
O kad žaidžiu tai tu tik džiaukis :P Nors va žaidėja gauni :D Bet Realiai kažkaip tik zm, zm escp lošiu rytais ir vakarais ( nakty ) tai idomu ar tavo s-cs ir ugc xDDDDDDDDDD Tai kad nelabai :D:D Steam id numesk ta kuris su mano nick'u :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-05-26 06:34, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Nežinau kas per projektas, pas tave bet manau nieko įpatingo vieninteliai projektai unikalus tai tik rezo,ir terroro, ir pypjkės.
Kopija tu kopija.
O kad žaidžiu tai tu tik džiaukis :P Nors va žaidėja gauni :D Bet Realiai kažkaip tik zm, zm escp lošiu rytais ir vakarais ( nakty ) tai idomu ar tavo s-cs ir ugc xDDDDDDDDDD Tai kad nelabai :D:D Steam id numesk ta kuris su mano nick'u :D

Cia ne apie tave kalba buvo o apie dauzyk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2168 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...