Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Huawei telefonai


Ren

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip pat turiu, P10 Lite, įspūdingai veikia prieš tai turėjau 6 Iphone tai jei reiktu rinktis rinkčiausi tik HUAWEI aišku kiekvienam pagal savą skonį, bet P10 tai tas tobulas dešimtukas ! Šiaip nesigailėsi jei pasiimsi, kainos ir kokybės santykis tikslus ir tikrai geras. P10 , P10 Lite geri telefonai tiek pasižiūrėjus į specifikacijas ir kita, kaip dėl senesnių HUAWEI nežinau bet šie tikrai nuostabūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, August_Snow parašė:

Taip pat turiu, P10 Lite, įspūdingai veikia prieš tai turėjau 6 Iphone tai jei reiktu rinktis rinkčiausi tik HUAWEI aišku kiekvienam pagal savą skonį, bet P10 tai tas tobulas dešimtukas ! Šiaip nesigailėsi jei pasiimsi, kainos ir kokybės santykis tikslus ir tikrai geras. P10 , P10 Lite geri telefonai tiek pasižiūrėjus į specifikacijas ir kita, kaip dėl senesnių HUAWEI nežinau bet šie tikrai nuostabūs.

 

Kaip kamera ir pnš.? Dabar su iPhone 6s Gold 64gb esu :D ir mąstau apie huawei

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

p9 lite.

Pirkau prieš pusantrų metų. Būtent metus su viršum atlaikė neblogai, po to prasidėjo lagai ( nepastovūs, bet būna momentais, kad žiauriai užlagina ar pradeda lagint kurį tai laiką ). Baterija pradedu trumpėt, nors užtenka realiai, UI gan malonus. Nežinau kaip su kitais, bet messengeris ant lago, snapchatas ig irgi ( pradžioje nebuvo, neseniai prasidėjo tokios nesąmonės ). Realiai pirk, jei nori metus du palaikyt, bet ne ilgiau :D Aš pats dabar žiūrinėju iPhonus, nes draugas turi tai realiai daug geriau, nei Huawei ( imo ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Ren parašė:

 

Kaip kamera ir pnš.? Dabar su iPhone 6s Gold 64gb esu :D ir mąstau apie huawei

P10 Lite Kamera skustis negaliu, tiek priekinė tiek galinė, viską gerai sufokusuoja ir galima daryti itin geros kokybės nuotraukas, filmuojant taip pat viskas tvarkoje, naujų metų naktį filmavau fejerverkus tai kokybė ir matomumas tikrai geras. Kalbant apie baterija laiko gerai, įkrauna irgi labai greitai, ankščiau vargdavau, dabar stebiuosi kad baterija užkraunama greitai ir laiko ištisai naudojant apie dieną, bet jei kartas nuo karto peržvelgi drąsiai 3 dienas be problemų galima išgyventi, raiška irgi nepriekaištinga kaip tokiam telefonui, kalbant apie kamera bent jau man asmeniškai lyginant nuotraukas su iPHONE 6 , kokybė bei spalvos geresnės ant P10 Lite. Praėjo dar nedaug laiko gal 5-6 mėnesiai, bet per tą laiką iš tikro nesiskundžiu ir tikiuosi nereikės skustis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, liight parašė:

p9 lite.

Pirkau prieš pusantrų metų. Būtent metus su viršum atlaikė neblogai, po to prasidėjo lagai ( nepastovūs, bet būna momentais, kad žiauriai užlagina ar pradeda lagint kurį tai laiką ). Baterija pradedu trumpėt, nors užtenka realiai, UI gan malonus. Nežinau kaip su kitais, bet messengeris ant lago, snapchatas ig irgi ( pradžioje nebuvo, neseniai prasidėjo tokios nesąmonės ). Realiai pirk, jei nori metus du palaikyt, bet ne ilgiau :D Aš pats dabar žiūrinėju iPhonus, nes draugas turi tai realiai daug geriau, nei Huawei ( imo ).

 

Žiūrint kuo.. Brandas brangus ir tiek, iš iPhone rašau:))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Javier'M parašė:

Turiu P10. Telefonas labai geras, kol kas minusų jokių.

Turiu ir P10 Lite - nusiskundimų kol kas jokių.

 

Kuris palyginime geresnis? Ką rekomenduotum ir kodėl?

 

53 minutes prieš, liight parašė:

nu aš pats esu naudojęs iphone tai man jis daug geriau ir patogiau ^^ bet kaip jau minėjau, tai tik mano nuomonė

Patogumai gal, inovacijos... Tyliu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, STEAM žaidimai parašė:

Xiaomi, OnePlus manau geresnis pasirinkimas būtų. Jeigu perki Huawei tai nepirk Lite. :)

Dėl lite galiu pasakyti, jeigu užtaikai ant gero, tai ir problemų neturėsi. 

prieš 1 valandą, Ren parašė:
prieš 2 valandas(-ų), Javier'M parašė:

Turiu P10. Telefonas labai geras, kol kas minusų jokių.

Turiu ir P10 Lite - nusiskundimų kol kas jokių.

 

Kuris palyginime geresnis? Ką rekomenduotum ir kodėl?

Vienareikšmiškai p10 (arba p10 plus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gruodžio 20 d. rašiau fb'e: "Huawei p10 turiu apie 2 sav. (prieš jį turėjau iPhone 5s) skraido gerai, be lag'ų, viskas veikia be problemų, kamera super. Pasikrauna iki 100% per ~ 1 val. Atlaiko parą laiko gan intensyviai naudojant messenger, facebook ir viber, su 4g. Yra mikro lagų facebook'e, scroll'inant (man netrukdo), vieną kartą buvo nulūžęs messengerio apps'as. Kartais grįžus namo kažko neprisijungia prie wi-fi, bet perkrovus, prisijungia. Šiek tiek trūksta iOS paprastumo, labai jau daug visko, nustatymų ir panašiai. O šiaip viskas veikia stabiliai. Tikrai vertas kiekvieno prašomo cento!".

Dabar, kai turiu jį jau mėnesį laiko, galiu pasakyti, kad visgi androidas yra androidas, ir jis vis gi nėra pilnai išgydytas. Pakimba, nereaguoja, lagina (bet ne žiauriai), ir panašiai. Bet vistiek, už tokią kainą abejoju, ar įmanoma rasti geresnį variantą.

P.S; Be to wi-fi susitvarkė, ir dabar visada viskas persijunginėja be problemų, o ir apps'as (-ai) nenulūžinėja.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Matce parašė:

Realiai, šito modelio dizainas sulipdytas iš gerai žinomų kitų telefonų gamintojų. O šeip, geriau jau huawei p10 rinkčiausi asmeniškai, atrodo patikimesnis.

Realiai Huawei yra iPhone klonas kalbant apie dizainą, UI, o ypač apie pakrovėją. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...