Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Is win 8.1 į win 10.. Ar apsimoka?


DziugisLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 5 valandas(-ų), DziugisLT parašė:

Sveiki, tai kiap turbut is temos supratote ar apsimoka upgradintis windowsus i 10?

Priklausomai nuo situacijos. bootas Win10 yra lėtesnis. Žaidimai irgi keliomis fps dalimis prasčiau veikia.

Pats naudoju Win8 ir nežadu jų keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keisk, vis tiek visi tie windowsai šūdini, negali net įdomesnių programų įsimest į sistemą paprastai. Na vis tiek nieko įdomaus neveiki, tai po savaitės jie tau atrodis zjbs, po mėnesio - matysi kelis trūkumus, o paskui nekęsi. Man w10 patinka tik tai, kad gali persirašyt windowsus be usb ar disko, viskas sutvarkyta už tave ir bet koks noobas gali persirašyt windowsus, tereikia išmokti skaityti.

 

Prieš 1 valandą, Fedingas07 parašė:

Priklausomai nuo situacijos. bootas Win10 yra lėtesnis. Žaidimai irgi keliomis fps dalimis prasčiau veikia.

Pats naudoju Win8 ir nežadu jų keisti.

Jo, w8 grynai žaidimams, čj w 2003 irgi nemuša per fps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Jo, w8 grynai žaidimams, čj w 2003 irgi nemuša per fps.

Pas mane 2012 metų PC ir man geriau veža žaidimus ant Win8. O tie žaidimai
Microsoft Windows 8.1 Professional x64
CPU: Intel® Core™ i5-3470
RAM: 8 GB
VIDEO: AMD Radeon HD 6670
MONITOR: LG E1951T

O tie žaidimai: CS:GO, kur fps stabilumas yra prioritetas :)

Redaguota , nario Fedingas07
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), DziugisLT parašė:

Nu tikriausiai pasilikusių prie 8-ų, visgi jau 3-4 metus naudojuos, pripratęs labiau, o kaip sakot ir performance biski geresnis tai tada tikrai liksiu.

Ačiū už patarimus :)

Koks skirtumas ar w10 ar w8, dar suprasčiau, jei klaustum ar keist iš w7 į w10. Realiai ultimate ir pro geriausi man windowsai, baigsis garantinis ir keisiu į linux arba į w7.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Fedingas07 parašė:

Priklausomai nuo situacijos. bootas Win10 yra lėtesnis. Žaidimai irgi keliomis fps dalimis prasčiau veikia.

Pats naudoju Win8 ir nežadu jų keisti.

w10 boot yra pats greiciausias 

susitvarkyk pc  *Paslėpti įžeidimai ir/ar įžeidimai*

Redaguota , nario Tautedorus
Tautedorus: "Paslėpti įžeidimai ir/ar įžeidimai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), finiti parašė:

w10 boot yra pats greiciausias 

susitvarkyk pc  *Paslėpti įžeidimai ir/ar įžeidimai*

Diskusijų forumuose visada reikia savo nuomonę ar teiginį argumentuoti. Kadangi esi -gai-dys- tai aš padarysiu tai už tave: Windows 8.1 šiai dienai yra geriausi Windowsai. Ir jų boos įskrovimas yra greitesnis. Įrodymai žemiau į Youtube. O be to esu bandęs ir ant savo PC abu variantus. ir Win8.1 dominuoja prieš W10.  Windows 10 buvo lėtesni apie 8 sekundes... Be to aš su Windowsais dirbu nuo 2000-ųjų metų ir teko dirbti apskritai su visomis Win OS pradedant 98 ir baigiant Win10. Blogiausi pagal mane tai Windows tai 7 ir 10 pagal performanca.


O čia video apie žaidimus

 

 

Redaguota , nario Fedingas07
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei esi geimeris, kuriam reikalingas performance, tada būk su Win8, nes kaip minėjo, kad jie yra greitesni. O jei esi geimeris, kuriam reikalingos geresnės grafikos, tai rinkis Win10. O jei ir paskui sugalvosi tūrėti windows 10, tai tiesiog su KMS Pico aktyvuosi. Siūlyčiau pačiam išbandyti tuos 10 windowsus. O kiek ir man sakė, kad 7 win The best, o win8 Shit. Nors asmeniškai vertinčiau atvirkščiai ir 7 windowsai labai ilgai ir nuobodžiai kraudavo. O win8, tai pyst pyst ir yra. O galbūt jei pabandysi ir užkibsi ant to win10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
On 12/30/2017 at 20:40, Antanas940 parašė:

Koks skirtumas ar w10 ar w8, dar suprasčiau, jei klaustum ar keist iš w7 į w10. Realiai ultimate ir pro geriausi man windowsai, baigsis garantinis ir keisiu į linux arba į w7.

 

windows'ų versijos visiškai nesiskiria tau , bet jauti skirtuma kaip jie yra pavadinti xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...