Peršokti į turinį

Ieškau gero serverio


džiones.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas rytas SUPERGAMES.LT tauta, jaukių ir šiltų šv.kūčių jums!

 

Priėjus prie temos, norėčiau paprašyti jog pasiūlytumėt kokį gerą - aktyvų privatų serverį, Jeigu turit savo serverį ir norit priimt, tai šiektiek informacijos apie mane. Minecraftą žaidžiu jau apie 7 metus, statau mediveal stiliumi. Esu buvęs avokadų , apelsinų , mandarinų , avietyno , medelyno , kolos , age , CAVEMC serveriuose. Plačiau skype: [email protected] arba až.

 

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
On 2018-01-02 at 02:55, myrrdin parašė:

Turiu proga, tai pasidalinsiu.

Serveris dar tik alpha versijoje, tad dalinuosi ip tik jei norėtum žaisti ateityje. Šiuo metu prisijunges gali testuoti, o jei yra noras ir padėti statant žemėlapį.

Nors mc žaidi jau 7 metus, bet manau liksi lengvai nustebęs. IP: 185.80.129.91

 

 

9 minutes prieš, Draugielis parašė:

Siūlau - MC.JOINMC.LT tikrai gan geras, aktyvus serveris

Pilnas nevispročių vaikų. :)

 

 

Jis ieško privačių, o ne public serverių. Išmokyt skaityt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Nemix parašė:

 

Pilnas nevispročių vaikų. :)

 

 

Jis ieško privačių, o ne public serverių. Išmokyt skaityt.

mažiau komentuok ir mažiau reikšminkis dėl kitų žmonių, aš jį pažįstų, todėl gali būti laisvas neaiškinęs man ko siūlyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Nemix parašė:

 

Pilnas nevispročių vaikų. :)

 

 

Jis ieško privačių, o ne public serverių. Išmokyt skaityt.

Biški apsidurninai

,,Jeigu turit savo serverį ir norit priimt, tai šiektiek informacijos apie mane'' , bet nieko

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Draugielis parašė:

mažiau komentuok ir mažiau reikšminkis dėl kitų žmonių, aš jį pažįstų, todėl gali būti laisvas neaiškinęs man ko siūlyti

Tiesa pasakė eilinis šūdservis + savininkas Deividas tas kuris vaikus apgaudinėja tuo ir pasakyta + administracijoje 

http://www.csgoscam.lt/id/795

 

Abu savininkai yra apgavikai ir tiek ką galiu pasakyti nei aš stumsiu, nei ką, bet serveris yra pilnas dalbajobų :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Reklameris3 parašė:

Tiesa pasakė eilinis šūdservis + savininkas Deividas tas kuris vaikus apgaudinėja tuo ir pasakyta + administracijoje 

http://www.csgoscam.lt/id/795

 

Abu savininkai yra apgavikai ir tiek ką galiu pasakyti nei aš stumsiu, nei ką, bet serveris yra pilnas dalbajobų :) 

aš pasiūliau, man vpš p* tas minecraftas.-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), ► Skrepsis ◄ parašė:

Galiu prikelt tuoj :D

Prison-wars 3rd season coming ?

Citata

Biški apsidurninai

,,Jeigu turit savo serverį ir norit priimt, tai šiektiek informacijos apie mane'' , bet nieko

Tipo šiais laikais reikia prašyt žmonių, kad priimtų į public serverį ? B* nežinojau. Sorry.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Nemix parašė:

Prison-wars 3rd season coming ?

Tipo šiais laikais reikia prašyt žmonių, kad priimtų į public serverį ? B* nežinojau. Sorry.

Prašyt nereik, turėjau omenyje jog turi public servą ir gali pasiūlyt arba į privatų serverį priimt tai... nu žodžiu klaida pas mane jog neparašiau pilnai sakinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 1/4/2018 at 17:26, Pauliuska parašė:

mcstory.lt - Manau nuostabus serveris minigame.

Pagal mane tai jau nelabai nes žiurint ten rašai kad eitu į kita game ir gali laukt 1h - 2h ir niekas neateis...Nes tiek vakar pastebėjau kai buvau ant prikolo užejęs kažkur 23h ir visi kapoju SKYPVP man atrodo..Suliau jiems žaist statybu karus bet tai ir niekas neatvare..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...