Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Uždarbiai kurie reikalauja ASMENS TAPATYBĖS patvirtinimo nebus patvirtinami!

Kaip galima užsidirbti internete?


Exoticas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Geresnės sistemos nesukursi ir nereikia čia tavo hero pavadinimų, atsigauk ir džiaukis turima informacija jos nedalindamas viešai, tuo labiau, kad jie vis tiek nieko nesupras. Nori parodyt savo protą - tai patylėdamas tai parodysi, suprantu, kad nori visiems išpasakot, bet ir tave pagrobs ufonautai ;). 

Taip sakai nes negyvenes prie geresnes. Siuo metu sistema yra pati blogiausia per visa zmonijos istorija ir tai is dalies as kalts, bet as prie valdytoju prisidejau tik ipusejus projektui.

1 minute prieš, Nemix parašė:

Kai dirbi ir uždirbi, tai turi laiko ir gyvenimu pasimėgauti, nes turi pinigų (that's called middle class citizens.), nes nesi eilinis Lietuvos girtuoklis, pašalpinis ar aiškus ligonis kaip tu :) That's called middle class citizens.

VISAPUSIŠKAS ŠIZOFRENIJOS GYDYMAS

http://www.neuromedicina.lt/visapusiskas-sizofrenijos-gydymas/

Dirbti reikia bet ne nuo 12m fizini darba. Jeigu per metus laiko atostogauji 2men tai nera megamavisis tai yra siuolaikine vergija. As sau galiu leisti isvykti neribotam laikui tarkim i tailanda be pinigu. Nesenai 4men praleidau Barselonoje, i ja isvykau su 5eurais o is jos parsiveziau ilgesni gyvenima. Kitaio sakant kuo ilgiau gyvenu be pinigu tau ilgiau gyvenu. Man pinigai reikalingi tik tam kad daryciau geresni gyvenima kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Artūras/ parašė:

Nu totaliai save katik aprašei , nepyk bet man atrodo , kad iš viso forumo tu esi tas žmogus kuris turi daugiausiai negatyvo savyje ir jį išlieja tiesiog rašynėdamas nesąmonės tokiuose forume , nes galvoji , kad taip pakenksi kitiems ir patenkinsi savo negatyva

Pats sau priestarauji

7 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Tavo "Dievas" mano proto neperpranta, tai tu galvoji tu perprasi ir galėsi pasakyt kuo aš ateity būsiu?:D Tau dar reikia valgyt daug košės manų ir gyvent daug metų, kad pradėtum vertint žmones. Jau vien darai klaidą juos vertindamas per internetą, aš tai galiu tai daryt, nes tu esi atvira knyga, patikrinau tave, o tu net nesupratai ;). Va kai, nors tokį lygį pasieksi, tada galėsi skaityt, kad tu kažką supranti. O tie vergai su manim bijo kalbėt realybėj, kad tik nepasakytų per daug, ne visi, bet man ne visi ir įdomūs. 

Tu esi vergas ir busi juo amzinai.  Siuo metu esi vaikas bet busi uzauges vergu

6 minutes prieš, Nemix parašė:

Visi kurie kada nors bandė valdyti pasaulį galiausiai buvo nužudyti arba patys nusižudė. Aišku tu to nežinai, nes gyveni kažkokioje kitoje dimensijoje, ne su mumis. 

Tu apie tai nieko nezinai

2 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Tu net apie pinigus nesupranti, o dar sakai, kad žinai kuo aš būsiu :D. Na nebejuokaukim taip stipriai. Dirbant forex rinkoje neįmanoma valdyt 40% visų pinigų, o tu taip svaigsti :D. Žinok ne mano stilius tokias palevas kalbėt, kaip tu, kad kalbi. 

Mokslinciau tu net neisivaiduoji kas yra pinigai ir kaip jie veikia. Pinigus valdo bankai, jeigu valdai bankus valdai ir pinigus. Siuo metu kazkur 90% pinigu yra virtualus apie tai placiau gali pasiskaityti mano kurtoje temoje kitame forume ( uzdarbis(nereklama)). Tuomet suprasi kodel sita sitema debiliska ir kodel lietuviai emigruoja is Lietuvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Godezas parašė:

Tai ką siūlote vyručiai?

Jeigu nori rimto darbo, tai išspręsk paties savo problema. Norint pinigų nereikia, mokslo, ar idėjų, tereikia išspręsti problema. Imkis problemos, kuri yra paplitusi internete ir išspręsk ja ir tuomet pinigai plauks pas tave. Tačiau kur kas paprastesnis būdas, tiesiog paprašyti mamos pinigų arba mėgautis gyvenimu ir negalvoti apie pinigus. Taip tau paauglyste ir norisi būti kieteku suleje, bet juo gali būti ir be pinigu. Pasitelk fantazija, mes ja turim visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

Narkotikų poveikis trumpalaikis. Jo atveju, tai ne kas kita kaip liga.

Iš tikro aš esu esu valdytojus. Tačiau kitiems galiu būti ir menininkas. Menininkas yra žmogus kuris gali daryti ką nori nes yra menininkas. O menininkai iš prigimties yra prietrankos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Imprint parašė:

Iš tikro aš esu esu valdytojus. Tačiau kitiems galiu būti ir menininkas. Menininkas yra žmogus kuris gali daryti ką nori nes yra menininkas. O menininkai iš prigimties yra prietrankos.

Tu esi ligonis, šizofrenikas įsivaizduojantis nebūtus dalykus ir gyvenantis savo fantazijoje bei sapnuose. Vienintelis dalykas dėl ko tu dar nenusižudei turbūt šis forumas, nes žmonės čia tau suteikia dėmesio, kurio tu negauni namuose. Keista kaip tu dar neužbanintas, nors kitą vertus ligonius reikia užjausti ir padėti jiems integruotis į visuomenę. Ždž man jau gana free postinti, o tu čia gali pasilikti ir toliau spankti apie savo pasaulio užvaldymo planus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Nemix parašė:

Tu esi ligonis, šizofrenikas įsivaizduojantis nebūtus dalykus ir gyvenantis savo fantazijoje bei sapnuose. Vienintelis dalykas dėl ko tu dar nenusižudei turbūt šis forumas, nes žmonės čia tau suteikia dėmesio, kurio tu negauni namuose. Keista kaip tu dar neužbanintas, nors kitą vertus ligonius reikia užjausti ir padėti jiems integruotis į visuomenę. Ždž man jau gana free postinti, o tu čia gali pasilikti ir toliau spankti apie savo pasaulio užvaldymo planus.

As ji jau uzvaldziau ir valdau tai suklydai bsk :( na nieko, visiems pasitaiko. As neuzbanintas, nes laikausi visu forumo taisykliu, priesingai nei tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Nemix parašė:

Tu esi ligonis, šizofrenikas įsivaizduojantis nebūtus dalykus ir gyvenantis savo fantazijoje bei sapnuose. Vienintelis dalykas dėl ko tu dar nenusižudei turbūt šis forumas, nes žmonės čia tau suteikia dėmesio, kurio tu negauni namuose. Keista kaip tu dar neužbanintas, nors kitą vertus ligonius reikia užjausti ir padėti jiems integruotis į visuomenę. Ždž man jau gana free postinti, o tu čia gali pasilikti ir toliau spankti apie savo pasaulio užvaldymo planus.

tjgi jis trollina amzinai:D ko jus cia meginat kazka tai irodyti jam, ripperonis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...