Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

❗️ Vienam uždarbiui gali būti skirta 1-2 temos. Kitos tokios pačios temos bus netvirtinamos. ❗️

Kaip galima užsidirbti internete?


Exoticas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2314 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, Imprint parašė:

Taip ir vadinasi KAZINO

fizini darba uz minimalia alga dirba tik atsilike visuomenes padugnes.

Yra milijonas darbų už kuriuos gerai moka (daug daugiau nei LT minimalus ir kurie nereikalauja jokios fizinės jėgos ar kažkokio tais fancy išsilavinimo, tereikia motyvacijos ir noro gerai ir kokybiškai dirbti.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Nemix parašė:

Yra milijonas darbų už kuriuos gerai moka (daug daugiau nei LT minimalus ir kurie nereikalauja jokios fizinės jėgos.

Jeigu darbe padarai daugiau nei 100m per 2min ir pakeli 2kg tai jau fizinis darbas. Apie daktarus ir policinkus nekalbu nes be ju tokie kaip tu mirtu neiseja is namu o tokie kaip jus man nesant pelna nes as valdau pasauli. O visos kitos profesijos yra sudai ir zmones kurie baige univerus yra uzprogramuoti debilai. Jeigu pas mane ateina zmogus su diplomu as ji nuperku vergijai. Protingiausios butybes tos kurios be diplomu kazka pasiekia o ne tie kur suola trina ir galvoja kad protingi yra nes gali pacituoti sekspyra.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš čia vienas suprantu, kad jam 12-14 metų (kalbu apie paskutinius komentarus, nuo kripto valiutos iki fizinio darbo)? Jau vien, kad esi nepilnametis yra žiauriai sunkiai, be pažinčių, susirast sau gerą darbą. Pats geriausias darbas - parduotuvė, į virtuvę nepriimtų, nes sugriežtinta tvarka. Priklauso nuo gyvenamos vietos, bet tada krenta ir algos dydis. Nori gaut pinigų greitai - galvoji paprastą ir unikalią idėją ( na nors kiek unikalią). Aš darydavau namų darbus už kitus, laisvalaikiu mokais piešt ar dar ką daryt, vietoj to, kad žaistum kokį 1.6, kuris ir taip be ryšio yra, net nekalbu apie žaidėjus. Pilna internete yra konkursų, kuriuose gali laimėt pinigų ar šiaip kokių daiktų pateikęs piešinį. Su piešimu, tai čia tik pavyzdys, kuris pirmas šovė į galvą. Sakinys, prieš šitą, yra prevencinė priemonė, kurios tikslas apsisaugoti nuo tų, kurie nesupranta viso komentaro esmės ir prisikabins prie prie piešimo :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Imprint parašė:

Jeigu darbe padarai daugiau nei 100m per 2min ir pakeli 2kg tai jau fizinis darbas. Apie daktarus ir policinkus nekalbu nes be ju tokie kaip tu mirtu neiseja is namu o tokie kaip jus man nesant pelna nes as valdau pasauli. O visos kitos profesijos yra sudai ir zmones kurie baige univerus yra uzprogramuoti debilai. Jeigu pas mane ateina zmogus su diplomu as ji nuperku vergijai. Protingiausios butybes tos kurios be diplomu kazka pasiekia o ne tie kur suola trina ir galvoja kad protingi yra nes gali pacituoti sekspyra.

Wutangas į forumą atėjo :D. Ar tu verslas nuo 0 tešlagalvis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Wutangas į forumą atėjo :D. Ar tu verslas nuo 0 tešlagalvis? 

Nei tas nei tas, bet anie du uz tave daugiau pasieke nei tu sugebesi pasiekti per visa savo trumpa bet bloga gyvenima.  Jeigu as sakau tai tiesa, niekados nemelavau ir visados zinau kas bus. As turiu rysiu su kurejais, kitaip sakant Dievu, todel ir galiu sau leisti bet ka. Taciau pirma tapau vienu is pasaulio  valdytoju poto tik susipazinau su Kureju.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai man šieno irgi pakanka, dar akmenų, koksas irgi gerai turėtų daužyt. Tada aš matau ne tik Dievą, bet ir dievus, nes aš vienas iš jų būnu. Nors niekad nevartoju narkotikų, alkoholio, vandens, maisto ir t.t. Na va taip atrodo tavo komentarai, gal tu pats nejauti, kaip nusišneki, bet nusišneki taip, kaip jie :D. Jau vien tavo komentavimas be įrodymų daug pasako apie tavo rimtumą, tau reikia įrodymus pateikti, nes žemini visus, o iškeli save. Taip tas diplomas yra niekas, nes jį, dažniausiai, nusiperka, tačiau tavo protas yra, kaip 15 mečio kokio, tik tu nuo 15 mečio skiries tuom, kad esi komercijos šiukšlė ir tiek :D. Kur tu mentų neaukštinsi, duonos be jų negautum :D. Net nepagalvoji, kas už jų slypi :D.

Redaguota , nario Antanas940
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

4 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Aš čia vienas suprantu, kad jam 12-14 metų (kalbu apie paskutinius komentarus, nuo kripto valiutos iki fizinio darbo)? Jau vien, kad esi nepilnametis yra žiauriai sunkiai, be pažinčių, susirast sau gerą darbą. Pats geriausias darbas - parduotuvė, į virtuvę nepriimtų, nes sugriežtinta tvarka. Priklauso nuo gyvenamos vietos, bet tada krenta ir algos dydis. Nori gaut pinigų greitai - galvoji paprastą ir unikalią idėją ( na nors kiek unikalią). Aš darydavau namų darbus už kitus, laisvalaikiu mokais piešt ar dar ką daryt, vietoj to, kad žaistum kokį 1.6, kuris ir taip be ryšio yra, net nekalbu apie žaidėjus. Pilna internete yra konkursų, kuriuose gali laimėt pinigų ar šiaip kokių daiktų pateikęs piešinį. Su piešimu, tai čia tik pavyzdys, kuris pirmas šovė į galvą. Sakinys, prieš šitą, yra prevencinė priemonė, kurios tikslas apsisaugoti nuo tų, kurie nesupranta viso komentaro esmės ir prisikabins prie prie piešimo :D.

Pilna to darbo, tik reikia ieškot. Skelbimai visokie reklamos ir t.t Jei visokie girtuokliai ir ligoniai gauna darbus, tai kodėl negali jaunas žmogus ? Žinau pažįstamą, kuris susirado darbą kebabinėje ir ten dirba po pamokų ir savaitgaliais. Tokie darbai juk nieko nereikalauja, tereikia truputi pasimokyti toje darbo vietoje.

Pats dirbti pradėjau nuo 12-13 metų, dirbau visokius darbus ir vargo nemačiau. Kuo anksčiau pradėsi dirbti, kuo daugiau visokios praktikos turėsi, tuo greičiau integruosiesi į šį pasaulį pilną tokių idiotų kaip @Imprint :) Tačiau tokius tereikia tik užjausti ir palinkėti pasveikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

 

Pilna to darbo, tik reikia ieškot. Skelbimai visokie reklamos ir t.t Jei visokie girtuokliai ir ligoniai gauna darbus, tai kodėl negali jaunas žmogus ? Žinau pažįstamą, kuris susirado darbą kebabinėje ir ten dirba po pamokų ir savaitgaliais. Tokie darbai juk nieko nereikalauja, tereikia truputi pasimokyti toje darbo vietoje.

Pats dirbti pradėjau nuo 12-13 metų, dirbau visokius darbus ir vargo nemačiau. Kuo anksčiau pradėsi dirbti, kuo daugiau visokios praktikos turėsi, tuo greičiau integruosiesi į šį pasaulį pilną tokių idiotų kaip @Imprint :) Tačiau tokius tereikia tik užjausti ir palinkėti pasveikti.

Viskas pasikeitė nuo to laiko, vasarą visi dirba, nes realiai fizinio darbo nk tu nepadirbsi, nebent esi kokioj 8 - 10 klasėj, o paskui mokslai, jei jau 10 pramazini, tai 11 sunkokai eina. Nuo tavo laikų visi įstatymai pakeisti, todėl ir sakau - be pažinčių nieko nebus. Tokia jau ta visuomenė, čia gali eit uogas rinkt, darbus atlikinėt daržuose, malkas kapot, tvoras, sienas dažyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Imprint parašė:

Nei tas nei tas, bet anie du uz tave daugiau pasieke nei tu sugebesi pasiekti per visa savo trumpa bet bloga gyvenima.  Jeigu as sakau tai tiesa, niekados nemelavau ir visados zinau kas bus. As turiu rysiu su kurejais, kitaip sakant Dievu, todel ir galiu sau leisti bet ka. Taciau pirma tapau vienu is pasaulio  valdytoju poto tik susipazinau su Kureju.

Khk3ycgPSXy_-1IwdjWAXg.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Viskas pasikeitė nuo to laiko, vasarą visi dirba, nes realiai fizinio darbo nk tu nepadirbsi, nebent esi kokioj 8 - 10 klasėj, o paskui mokslai, jei jau 10 pramazini, tai 11 sunkokai eina. Nuo tavo laikų visi įstatymai pakeisti, todėl ir sakau - be pažinčių nieko nebus. Tokia jau ta visuomenė, čia gali eit uogas rinkt, darbus atlikinėt daržuose, malkas kapot, tvoras, sienas dažyt. 

Išvada padarysiu panaudodamas išgalvoto personažo citata : 

“Child Labor Laws are ruining this country.” Ron Swanson.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Nemix parašė:

 

Pilna to darbo, tik reikia ieškot. Skelbimai visokie reklamos ir t.t Jei visokie girtuokliai ir ligoniai gauna darbus, tai kodėl negali jaunas žmogus ? Žinau pažįstamą, kuris susirado darbą kebabinėje ir ten dirba po pamokų ir savaitgaliais. Tokie darbai juk nieko nereikalauja, tereikia truputi pasimokyti toje darbo vietoje.

Pats dirbti pradėjau nuo 12-13 metų, dirbau visokius darbus ir vargo nemačiau. Kuo anksčiau pradėsi dirbti, kuo daugiau visokios praktikos turėsi, tuo greičiau integruosiesi į šį pasaulį pilną tokių idiotų kaip @Imprint :) Tačiau tokius tereikia tik užjausti ir palinkėti pasveikti.

Kad ir kas as buciau, bet tu bandai integruotis i mano sukurta sistema. Butent as ir dar keli kolegos sukure dabartine bet sudina sistema. Siuo metu dirbu prie projekto ,,Revoloucija: nauja sistema". Jos deka pakeisiu pasauli, bet deja tai isvys tik tavo vaiku vaiku vaiku vaikai. P.s koks tikslas gyventi jei tikslas tik darbas ir pinigai. Pradeti dirbti spesi bet kada o pasimegauti gyvybe gali ir nespeti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Imprint parašė:

Kad ir kas as buciau, bet tu bandai integruotis i mano sukurta sistema. Butent as ir dar keli kolegos sukure dabartine bet sudina sistema. Siuo metu dirbu prie projekto ,,Revoloucija: nauja sistema". Jos deka pakeisiu pasauli, bet deja tai isvys tik tavo vaiku vaiku vaiku vaikai. P.s koks tikslas gyventi jei tikslas tik darbas ir pinigai. Pradeti dirbti spesi bet kada o pasimegauti gyvybe gali ir nespeti. 

Tai, kad pats sakai, kad šaibos plaukia pas tave, vadinas tau čia vertybė ir viskas zjbs. Tie, kurie sistemą kūrė, tai jau mirė seniausiai, o ką tu čia bandai primest, tai xuj pariši, pisk snukin tam, kas tau tą šūdą sugrūdo ir baik skelbtis čia viešai, arba kalbėk tai, ką sako telikas :). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Viskas pasikeitė nuo to laiko, vasarą visi dirba, nes realiai fizinio darbo nk tu nepadirbsi, nebent esi kokioj 8 - 10 klasėj, o paskui mokslai, jei jau 10 pramazini, tai 11 sunkokai eina. Nuo tavo laikų visi įstatymai pakeisti, todėl ir sakau - be pažinčių nieko nebus. Tokia jau ta visuomenė, čia gali eit uogas rinkt, darbus atlikinėt daržuose, malkas kapot, tvoras, sienas dažyt. 

Tai kad tau 10m apie kokius istatymus dar kalbi:d Lietuvoje pasiekti aukstumas gali, kas tik noti, nes tam salygos tobulos. Taciau kai vietoj smegenu kose tai ir mastymas kaip vergo. Aisku tu cia bandai nevykusiai trolinti bet vistiek esi busimas vergas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geresnės sistemos nesukursi ir nereikia čia tavo hero pavadinimų, atsigauk ir džiaukis turima informacija jos nedalindamas viešai, tuo labiau, kad jie vis tiek nieko nesupras. Nori parodyt savo protą - tai patylėdamas tai parodysi, suprantu, kad nori visiems išpasakot, bet ir tave pagrobs ufonautai ;). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Antanas940 parašė:

Tai, kad pats sakai, kad šaibos plaukia pas tave, vadinas tau čia vertybė ir viskas zjbs. Tie, kurie sistemą kūrė, tai jau mirė seniausiai, o ką tu čia bandai primest, tai xuj pariši, pisk snukin tam, kas tau tą šūdą sugrūdo ir baik skelbtis čia viešai, arba kalbėk tai, ką sako telikas :). 

Pinigai gamina pinigus, sitoje dabartineje sistemoje be pinigu tu nepadarysi nieko, nes kitaip busi nuzudytas. Todel man pinigai reikalingi revoliucijai. Kai valdysiu 99% pasaulio pinigu revoliucija prasides. Siuo metu valdau tik 40% pinigu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Imprint parašė:

 P.s koks tikslas gyventi jei tikslas tik darbas ir pinigai. Pradeti dirbti spesi bet kada o pasimegauti gyvybe gali ir nespeti. 

Kai dirbi ir uždirbi, tai turi laiko ir gyvenimu pasimėgauti, nes turi pinigų (that's called middle class.), nes nesi eilinis Lietuvos girtuoklis, pašalpinis ar aiškus ligonis kaip tu :)

Citata

Kad ir kas as buciau, bet tu bandai integruotis i mano sukurta sistema. Butent as ir dar keli kolegos sukure dabartine bet sudina sistema. Siuo metu dirbu prie projekto ,,Revoloucija: nauja sistema". Jos deka pakeisiu pasauli, bet deja tai isvys tik tavo vaiku vaiku vaiku vaikai.

VISAPUSIŠKAS ŠIZOFRENIJOS GYDYMAS

http://www.neuromedicina.lt/visapusiskas-sizofrenijos-gydymas/

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Imprint parašė:

Tai kad tau 10m apie kokius istatymus dar kalbi:d Lietuvoje pasiekti aukstumas gali, kas tik noti, nes tam salygos tobulos. Taciau kai vietoj smegenu kose tai ir mastymas kaip vergo. Aisku tu cia bandai nevykusiai trolinti bet vistiek esi busimas vergas.

Nu totaliai save katik aprašei , nepyk bet man atrodo , kad iš viso forumo tu esi tas žmogus kuris turi daugiausiai negatyvo savyje ir jį išlieja tiesiog rašynėdamas nesąmonės tokiuose forume , nes galvoji , kad taip pakenksi kitiems ir patenkinsi savo negatyva

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Imprint parašė:

Tai kad tau 10m apie kokius istatymus dar kalbi:d Lietuvoje pasiekti aukstumas gali, kas tik noti, nes tam salygos tobulos. Taciau kai vietoj smegenu kose tai ir mastymas kaip vergo. Aisku tu cia bandai nevykusiai trolinti bet vistiek esi busimas vergas.

Tavo "Dievas" mano proto neperpranta, tai tu galvoji tu perprasi ir galėsi pasakyt kuo aš ateity būsiu?:D Tau dar reikia valgyt daug košės manų ir gyvent daug metų, kad pradėtum vertint žmones. Jau vien darai klaidą juos vertindamas per internetą, aš tai galiu tai daryt, nes tu esi atvira knyga, patikrinau tave, o tu net nesupratai ;). Va kai, nors tokį lygį pasieksi, tada galėsi skaityt, kad tu kažką supranti. O tie vergai su manim bijo kalbėt realybėj, kad tik nepasakytų per daug, ne visi, bet man ne visi ir įdomūs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Imprint parašė:

Pinigai gamina pinigus, sitoje dabartineje sistemoje be pinigu tu nepadarysi nieko, nes kitaip busi nuzudytas. Todel man pinigai reikalingi revoliucijai. Kai valdysiu 99% pasaulio pinigu revoliucija prasides. Siuo metu valdau tik 40% pinigu.

Visi kurie kada nors bandė valdyti pasaulį galiausiai buvo nužudyti arba patys nusižudė. Aišku tu to nežinai, nes gyveni kažkokioje kitoje dimensijoje, ne su mumis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2314 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...