Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar lankotės HackForume ?


Blooderis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bus forumas, kaip jie dalinsis programomis, su kuriomis dosins žmones, arba visokie win lockeriai ir t.t. Tikras hackerių forumas būtų deep webe ir jame būtų pamokos, kaip pritaikyt, žinoma programavimo kalbą (nu visiškiems atlepausiams), hackinimui. Deep webe būtų vien dėl to, kad informacija nebūtų šalinama, arba niekas nestebėtų lankytojų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs kažką chebra maišot, aš klausiu ar kas nors lankosi hackforums.net, o ne apie deep, dark web'us ir panašius dalykus, tiklsiai nesuprantat hackforums turinio, jeigu net nežinot, kad tame forume uždrausta blackhat veikla, tai apie kokius jus čia hackinimus man kalbat, neįsivaizduoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Baldas parašė:

Juodu kepurių veikla? Gali plačiau apie tai? Nes pirmą kartą matau, kad kažkur kepures uždraustų.
P.S Mano visos kepures juodos.

Nebūtina taip baisiai savęs žeminti viešai, nors kai slepiesi po tokiu slapyvardžiu turbūt ne kažkas ir lieka.

P.S. https://www.howtogeek.com/157460/hacker-hat-colors-explained-black-hats-white-hats-and-gray-hats/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Blooderis parašė:

Nebūtina taip baisiai savęs žeminti viešai, nors kai slepiesi po tokiu slapyvardžiu turbūt ne kažkas ir lieka.

P.S. https://www.howtogeek.com/157460/hacker-hat-colors-explained-black-hats-white-hats-and-gray-hats/

Kokios spalvos yra tavo hack diržas?

Maniškis juodas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...