Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Fort-Carson.lt | Forumas Startavo! | Pasirodė Serverio Atnaujinimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi norėčiau jums pristatyti nauja projekta - Fort-Carson.LT!

Serverio Komanda:

Airidas / Marlboro_Gold

Gražvydas / Foot_Ball

Matas / Trevor_Cartell

Mūsų Šukis - FORT-CARSON.LT žaidimas virsta realybė!

Apie projekta - Taigi, kaip ir supratote, mūsų serverio komanda pasirinko FORTCARSON miestelį, nes jisai mums yra patinkantis bei galvojame jog iš šito miestelio galime sukurti gan nebloga projektą. 

 

Projekto Tikslas - Mūsų tikslas yra padaryti gan unikalų projektą, su nenaudotais "Gamemode" ir panašiai. Mūsų gamemode bus perkeltas nuo san-fiero miesto, ir jisai bus gan daug pakoreguotas, tad bus gan įdomus jums.

 

Serverio Darbai:

Policija 

Medikai 

Dyleriai 

Taksistai 

Mechanikai 

Fūristai 

 

Serverio Forumas - WWW.FORT-CARSON.LT

Serverio Modifikacijos Progresas - 53% !

Kviečiame Užeiti!

 

Redaguota , nario GravisLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projektas nevertas dėmesio. Taip .lt galūnė yra, bet administracija visiškai stovi vietoj, kad pakeičia tekstus čia ne darbas kadangi iškart matau kopijuotas dizainas nereklama , bet furex. Vėliau modifikacija greit iki 53% neparuošiama, tad tikrai bus kažkokios modifikacijos editas ir tai kažin yra mapperiai čia ar tik ,,skripteris" kuris tekstus pakeičia, bei komandas prideda. Nu pažiūrėsim per startą, bet šiaip nesudomino visiškai ir aprašymas labai jūsų jau skurdus tiesiog vien tik iš to kad pavadinimas fort-carson o aprašymas .Nematytos modifikacijos ir modifikacija bus perkelta į Sanfierro tai kam tas fort carson pavadinimas? Ir bendravau su administracija tikrai nevisi subręnde apie kaikuriuos tik sakau nes ne su visais teko pabendrauti. Ir labai nuliūdino tai, kad Gražvis naudojasi komandos nariais kadangi pats jokio darbo neatlieka. (REDAGUOTA - Norėjau pridėt tik tiek kad čia mano nuomuonė kiti galbūt kitaip mano, bet turiu pilną teisę išsireikšt.)

Redaguota , nario Drift_Boss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Drift_Boss parašė:

Projektas nevertas dėmesio. Taip .lt galūnė yra, bet administracija visiškai stovi vietoj, kad pakeičia tekstus čia ne darbas kadangi iškart matau kopijuotas dizainas nereklama , bet furex. Vėliau modifikacija greit iki 53% neparuošiama, tad tikrai bus kažkokios modifikacijos editas ir tai kažin yra mapperiai čia ar tik ,,skripteris" kuris tekstus pakeičia, bei komandas prideda. Nu pažiūrėsim per startą, bet šiaip nesudomino visiškai ir aprašymas labai jūsų jau skurdus tiesiog vien tik iš to kad pavadinimas fort-carson o aprašymas .Nematytos modifikacijos ir modifikacija bus perkelta į Sanfierro tai kam tas fort carson pavadinimas? Ir bendravau su administracija tikrai nevisi subręnde apie kaikuriuos tik sakau nes ne su visais teko pabendrauti. Ir labai nuliūdino tai, kad Gražvis naudojasi komandos nariais kadangi pats jokio darbo neatlieka. (REDAGUOTA - Norėjau pridėt tik tiek kad čia mano nuomuonė kiti galbūt kitaip mano, bet turiu pilną teisę išsireikšt.)

Sveikas, dėkoju už nuomone bet dėja. Nesinaudoju aš jeis jeigu norėtu jau būtų įšėja, beto dirbu ir aš jeigu ką, mūsų visą komanda dirbą ties serveriu, forumu bei GFX darbais. Dabar einame apie darbą prie modifikacijos. Darbai nestovi vietoje, nes kadangi ankščiau buvome mes su us.lt, ir tikrai jie nestovėjo. Taip aprašymas žinau jog nieko gero nebus, nes rašiau ant greito, vėliau gal paredaguosiu aprašymą. Modifikacijos editas aišku bus, bet jisai bus perkeltas bei paguoreguota daugelis sistemų. Tai manau jog čia spręsti jiems ar aš naudojuosiu jeis ar ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Drift_Boss parašė:

Projektas nevertas dėmesio. Taip .lt galūnė yra, bet administracija visiškai stovi vietoj, kad pakeičia tekstus čia ne darbas kadangi iškart matau kopijuotas dizainas nereklama , bet furex. Vėliau modifikacija greit iki 53% neparuošiama, tad tikrai bus kažkokios modifikacijos editas ir tai kažin yra mapperiai čia ar tik ,,skripteris" kuris tekstus pakeičia, bei komandas prideda. Nu pažiūrėsim per startą, bet šiaip nesudomino visiškai ir aprašymas labai jūsų jau skurdus tiesiog vien tik iš to kad pavadinimas fort-carson o aprašymas .Nematytos modifikacijos ir modifikacija bus perkelta į Sanfierro tai kam tas fort carson pavadinimas? Ir bendravau su administracija tikrai nevisi subręnde apie kaikuriuos tik sakau nes ne su visais teko pabendrauti. Ir labai nuliūdino tai, kad Gražvis naudojasi komandos nariais kadangi pats jokio darbo neatlieka. (REDAGUOTA - Norėjau pridėt tik tiek kad čia mano nuomuonė kiti galbūt kitaip mano, bet turiu pilną teisę išsireikšt.)

Man patinka tokie kaip tu kurie bando rašyt rafinuotai, kaip koks ekspertas. Bet kokiu atveju reklama supergames pritraukia mažai žaidėju tikrai labai mažai. Bet tai puikus tinklapis leisti pradėti kalboms sklisti, bet jie to nemoka, kaip ir daugelis čia kitų.

Aprašymo neskaičiau nešvaisčiau keletos brangių sekundžių :D, bet forumo dizainas patiko nes šviesios ir pozityvios spalvos, ne tiek gerai kiek lrg, bet .. Aš už vien dėl to jog projektas fort-carsone...............

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i meen, orginalumo viršūnė @Arminass Apsireišk, žėk tavo projektą teršia, main langas nuo RGP-LIFE Aka Kesto, forumo dizainas nematytas, tai gal manau neplatintas, bet hūj bus ten neplatintas.

 

IŠVADA : HŪŪŪŪŪŪJNĘĘĘĘĘ

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, A U G U S T A S parašė:

i meen, orginalumo viršūnė @Arminass Apsireišk, žėk tavo projektą teršia, main langas nuo RGP-LIFE Aka Kesto, forumo dizainas nematytas, tai gal manau neplatintas, bet hūj bus ten neplatintas.

 

IŠVADA : HŪŪŪŪŪŪJNĘĘĘĘĘ

Sveikas, Sveiki ir tt :D, su šiuo projektu neturiu ir neturėjau nieko bendro, mano senasis projektas buvo FORTCARSON.LT čia pavadinimas yra su brukšniu aišku tai nedidelis skirtumas, TIESA - domeną pirko iš manęs ir dėl savo amžiaus papraščiausiai nesusitvarko su projektu, bet kaip ir minėjau projektas nei buvęs mano nei aš su juo turiu reikalų ;), Vistiek ačiū jog reguoji..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...