Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GAMING] Geras? MAX 1.3k


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2331 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Skaičiau daug čia temų, kaip variantą (kurį turbūt ir pasirinksiu), pasirinkau @ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ sudėtą buildą:

S3Qlm6P.png

 

Monitoriaus ir SSD nereikės. SSD imu čia: https://www.amazon.co.uk/Samsung-inch-Solid-State-Drive/dp/B00P73B1E4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1512525637&sr=8-1&keywords=Samsung+SSD+850+EVO (aišku, nebent yra geresnis dealas, nes čia +~10euru uz visa suda susijusi su siuntimu ir eshopwedrop.lt naudojima, tai LT butu geriau pirkti.)


O kaip monitorius bus naudojamas Televizorius Samsung UE55JS8502TXXH (ar kažkas panašaus, nepamenu tikslaus modelio). Gal ir blogas pasirinkimas gamingui, bet ne sau perku.

 

Tai klausimai tokie:

- Pirkt tokį, ar pakeist kažką, jeigu labiau apsimoka? Pavyzdžiui, ar apsimoka keist Geforce GTX1070 į GTX1080, jeigu biudžetas leidžia (tas pats klausimas ir su kitom detalėm)? Kompiuteris ~5 metam. Gal daugiau.

- Perkant spaust surinkti, ir iškarto prašyt, kad dėžutes išsaugoti ir atsiustu, gerai darau? Tingiu rinkt, ir jeigu jie ten viska normaliai surenka tai nematau priežasties neprašyt surinkt.

- SSD reikės SATA-3(?) lygtais laido? Čia šitas? https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/biuro_reikmenys_ir_kanceliarines_prekes/kabeliai_ir_laidai/4world_hdd_cable_sata_3_latching_30cm_with_90_degrees_conector_red

Pas mane dar guli SSD kurio vis neprisiruošiu įsidėt, tai kiek pamenu laido reikės, beje, pas mane stovi jau 2 SSD ir HDD, ar užteks ten vietos dar vienam SSD, ir planuoju dar vieną įdėti po kelių mėnesių, tai ar užteks vietos 2 papildomiems SSD? Motherboard: MSI H81M-P33.

 

Ir skytech'as neturi Motherboardo ir GPU, aš juos galiu užsakyt iš 1a.lt ar dar kažkur. Bet tada nuplaukia variantas kad jie surinks už mane. Paklausiu aš jų pačių aišku, bet gal žinot kiek laiko ten pas juos laukti reikia tų dalių?


Paskutinis klausimas, dėl monitorių. Šitas kompas bus ne man, bet aš turiu 2x BENQ GW2760S. Ankščiau turėjau kažkokius kitus senus monitorius, nuo kurių mano akys būdavo žiauriai raudonos kai atsikeldavau, Šitie monitoriai tai išsprendė. Kažkur skaičiau, kad 144hz labai švelnūs akims. Ar tiesa? Ar 144hz + ten kažkokios IPS, G-Sync technologijos padės akims ir palengvins joms darbą? Kuo skirtusi mano BENQ nuo šito https://www.amazon.co.uk/gp/product/B017EVR2VM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1? Būtent dėl švelnumo akims, nežiūrint į visokius CSGO enemy krovimo greičius ir žmogeliuko parodyma 0.3ms greičiau nei kiti monitoriai ir kt dalykus?


Dėkui iš anksto.

Redaguota , nario PauliusK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), PauliusK parašė:

Sveiki,

 

Skaičiau daug čia temų, kaip variantą (kurį turbūt ir pasirinksiu), pasirinkau @ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ sudėtą buildą:

S3Qlm6P.png

 

Monitoriaus ir SSD nereikės. SSD imu čia: https://www.amazon.co.uk/Samsung-inch-Solid-State-Drive/dp/B00P73B1E4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1512525637&sr=8-1&keywords=Samsung+SSD+850+EVO (aišku, nebent yra geresnis dealas, nes čia +~10euru uz visa suda susijusi su siuntimu ir eshopwedrop.lt naudojima, tai LT butu geriau pirkti.)


O kaip monitorius bus naudojamas Televizorius Samsung UE55JS8502TXXH (ar kažkas panašaus, nepamenu tikslaus modelio). Gal ir blogas pasirinkimas gamingui, bet ne sau perku.

 

Tai klausimai tokie:

- Pirkt tokį, ar pakeist kažką, jeigu labiau apsimoka? Pavyzdžiui, ar apsimoka keist Geforce GTX1070 į GTX1080, jeigu biudžetas leidžia (tas pats klausimas ir su kitom detalėm)? Kompiuteris ~5 metam. Gal daugiau.

- Perkant spaust surinkti, ir iškarto prašyt, kad dėžutes išsaugoti ir atsiustu, gerai darau? Tingiu rinkt, ir jeigu jie ten viska normaliai surenka tai nematau priežasties neprašyt surinkt.

- SSD reikės SATA-3(?) lygtais laido? Čia šitas? https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/biuro_reikmenys_ir_kanceliarines_prekes/kabeliai_ir_laidai/4world_hdd_cable_sata_3_latching_30cm_with_90_degrees_conector_red

Pas mane dar guli SSD kurio vis neprisiruošiu įsidėt, tai kiek pamenu laido reikės, beje, pas mane stovi jau 2 SSD ir HDD, ar užteks ten vietos dar vienam SSD, ir planuoju dar vieną įdėti po kelių mėnesių, tai ar užteks vietos 2 papildomiems SSD? Motherboard: MSI H81M-P33.

 

Ir skytech'as neturi Motherboardo ir GPU, aš juos galiu užsakyt iš 1a.lt ar dar kažkur. Bet tada nuplaukia variantas kad jie surinks už mane. Paklausiu aš jų pačių aišku, bet gal žinot kiek laiko ten pas juos laukti reikia tų dalių?


Paskutinis klausimas, dėl monitorių. Šitas kompas bus ne man, bet aš turiu 2x BENQ GW2760S. Ankščiau turėjau kažkokius kitus senus monitorius, nuo kurių mano akys būdavo žiauriai raudonos kai atsikeldavau, Šitie monitoriai tai išsprendė. Kažkur skaičiau, kad 144hz labai švelnūs akims. Ar tiesa? Ar 144hz + ten kažkokios IPS, G-Sync technologijos padės akims ir palengvins joms darbą? Kuo skirtusi mano BENQ nuo šito https://www.amazon.co.uk/gp/product/B017EVR2VM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1? Būtent dėl švelnumo akims, nežiūrint į visokius CSGO enemy krovimo greičius ir žmogeliuko parodyma 0.3ms greičiau nei kiti monitoriai ir kt dalykus?


Dėkui iš anksto.

Tai jeigu tik 2666mhz ant ramų, tai kam tau tokių? xdddd IMk dd3 tuomet pigiau išeis, greitis tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau pasiūlyčiau
i7-8700k cpu
gtx1070 gpu
z370 motherboard
16gb ddr4 corsair ram

ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128gb
deze pagal save nusiperki.

ir turi galinga kompa už tokia pačia kaina ilgam laikui

o tu net ssd neisidėjai į pirkimo krepšeli, o ssd dabar yra svarbus dalykas nei nori ne tik galingo bet ir greito pc

Redaguota , nario Blumer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Blumer parašė:

Geriau pasiūlyčiau
i7-8700k cpu
gtx1070 gpu
z370 motherboard
16gb ddr4 corsair ram

ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128gb
deze pagal save nusiperki.

ir turi galinga kompa už tokia pačia kaina ilgam laikui

o tu net ssd neisidėjai į pirkimo krepšeli, o ssd dabar yra svarbus dalykas nei nori ne tik galingo bet ir greito pc

Žinau dėl SSD. Perku iš amazono atskirai, nes akcija. Daugiau info yra po krepšelio foto. 

@#Kristis, į kokius reikėtų pakeisti? Kodėl DDR3 > DDR4?

@furiiK`, taip, aš ir žiūrėjau postus tavo temoje ir pasirinkau vieną iš kažkelių sudėtų buildų. Turi jau SSD? Jei ne ir rasi kokį gerą dealą ant dienų, būtinai pasidalink! :)

@Blumer, kuo skiriasi i5-8600K nuo i7-8700K? http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-8700K-vs-Intel-Core-i5-8600K/3937vs3941 Kompiuteris nebus naudojamas darbui (jokiu adobe, video editing programu ir kt.), ar apsimoka moketi 100eu papildomai uz ta CPU?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsimoka tikrai mokėti ta papildoma 100eur, i7-8700k galingesnis ir ateity tau tai gali praversti plius yra naujesnis cpu o kuo toliau tuo labiau tobulėja gaminami daigtai

i7 turi 12mb cache o i5 9mb
Graphics Max Dynamic Frequency 1,20 o i5 1,15
Hyper-Threading Tech  yes o i5 NO

kuo daugiau tuo geriau plius Hyper-Threading Tech yra ant i7

Redaguota , nario Blumer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, PauliusK parašė:

Žinau dėl SSD. Perku iš amazono atskirai, nes akcija. Daugiau info yra po krepšelio foto. 

@#Kristis, į kokius reikėtų pakeisti? Kodėl DDR3 > DDR4?

@furiiK`, taip, aš ir žiūrėjau postus tavo temoje ir pasirinkau vieną iš kažkelių sudėtų buildų. Turi jau SSD? Jei ne ir rasi kokį gerą dealą ant dienų, būtinai pasidalink! :)

@Blumer, kuo skiriasi i5-8600K nuo i7-8700K? http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-8700K-vs-Intel-Core-i5-8600K/3937vs3941 Kompiuteris nebus naudojamas darbui (jokiu adobe, video editing programu ir kt.), ar apsimoka moketi 100eu papildomai uz ta CPU?

Jau geriau užsimesk dar 50-100eurų Ir nusipirk 3000MHz arba 3200MHz, patikėk skirtumas jaučias labai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Blumer parašė:

Geriau pasiūlyčiau
i7-8700k cpu
gtx1070 gpu
z370 motherboard
16gb ddr4 corsair ram

ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128gb
deze pagal save nusiperki.

ir turi galinga kompa už tokia pačia kaina ilgam laikui

o tu net ssd neisidėjai į pirkimo krepšeli, o ssd dabar yra svarbus dalykas nei nori ne tik galingo bet ir greito pc

500gb hdd kai 1-3€ daugiau kainuoja 1tb?? Pokstauji?

P.s. imti unknown psu tik debilas gali uz tokias sumas. Jeigu toks pasiulymas, tada atsiprasant pasiimk pistoleta ir sauk tiesiai i galva palikes tik pora kulku apgaboje. Jeigu supranti ka turiu omeny.

 

prieš 2 valandas(-ų), Justux204 parašė:

Pradžiai seasonic S12 krito tieru, pats PSU geras bet jis 7metu senumo... tuo labiau komponentai ne to lygio kad dėt seasonic S12, dėkis seasonic focus arba evga g2-g3

Seasonic s12ii buvo atnaujintas. Siektiek pakite komponentai viduje. Buvau pakures tema apie tai kazkurioje pagalbos arba naujieniu skiltyse. O su tuo, kad psu labiau mid range'ams/lower end sutiksiu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

500gb hdd kai 1-3€ daugiau kainuoja 1tb?? Pokstauji?

P.s. imti unknown psu tik debilas gali uz tokias sumas. Jeigu toks pasiulymas, tada atsiprasant pasiimk pistoleta ir sauk tiesiai i galva palikes tik pora kulku apgaboje. Jeigu supranti ka turiu omeny.

 

Seasonic s12ii buvo atnaujintas. Siektiek pakite komponentai viduje. Buvau pakures tema apie tai kazkurioje pagalbos arba naujieniu skiltyse. O su tuo, kad psu labiau mid range'ams/lower end sutiksiu.

A taip kaip čia gaunasi, keisti man kažką, ar palikt šitaip?

DDR3 > DDR4?

i7-8700k > i5-8600K? apsimoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei su kompiuteriu nebus stream'iminama ar dirbama su vaizdo medžiaga, o tik žaidžiama, galima imti ir Intel Core i5-8600K. Spartos tikrai užteks, o už likusius pinigus bus galima paimti galingesnę vaizdo plokštę, gal monitorių ar dar ką.

Kalbant apie monitorių, tai akių nevargina tie, kurie ne'flicker'ina ir turi mažesnį blue light'ą. Nežinau, kaip kitiems, bet man joks nevargindavo akių, nebent itin daug dirbu, tad per daug nesidomiu, kurie modeliai "švelnesni" akims. Dar manau, kad čia ir nuo kiekvieno individualiai priklauso, but maybe I am wrong, I don't know. Anyway, pratęsiant kalbą apie monitorius, tai televizorius tikrai prastas variantas, kai bus žaidžiama su tokiu kompiuteriu. Kodėl? Televizorius turės tik 60 Hz skleistinės dažnį, o tokio lygio vaizdo plošktės galės su'render'inti tikrai daugiau nei tiek kai kuriuose žaidimuose, o ir ghosting'as bus akivaizdus. Aišku apie tearing'ą irgi nepamirškim. Televizoriai skirti žaisti iš tolo ir su konsolėm, kurios vos 30 FPS patraukia.

Jei eina kalba apie atmintį, apie DDR3 reikia pamiršti, nes juos palaiko tik seni procesoriai, kurių pirkti jau neverta, nebent kalbam apie panaudotų komponentų rinką.

Dėl SATA kabelių, tai su motinine dažniausiai duoda du.

Galiausiai, dėl Skytech'o užsakymų, tai jeigu nėra prekės, o ir neparašyta, kada ji bus, tai laukimo laikas yra praktiškai neapibrėžtas.

 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, PauliusK parašė:

A taip kaip čia gaunasi, keisti man kažką, ar palikt šitaip?

DDR3 > DDR4?

i7-8700k > i5-8600K? apsimoka?

Kaip tu  sutalpinsi i7 8700k ir gtx 1070 nevirsydamas  biudzeto beto tarp 500gb ir 1tb hdd su tais paciais speeds ir cache tera poros euru skirtumas. baik juokus, kur ruosiesi cheap outtinti? Imdamas kibirini korpusa ir prarasti ausinimo galimybes?? Imest pigesni ssd ir prarasti 30%ssd spartos kuria 850evo/mx300 siulo tokiame biudzete eh? Imesti nevykusi 10€ aftermarket cooleriuka kad turetu pinigu aukstesniu taktibiu dazniu ramams kurie vistiek stocku bus 2133mhz ir teks ijungus xmp rankiniu budu turbinti?

Atsakymas i @Blumer komentara-i7+gtx 1080 be ssd yra taspats kad sportine masina ve tinkamo tachometro=apribojimas isnaudoti visa ta bhp tunancia uzsealinta bent jau is os puses. Beje, kai ssd isidejau jau man zaidimus daznai per pus ar bent jau 20% greiciau krauna, nors jie visi iki vieno ant hdd yra. Tas pats rezultatas kas deti pigia/prastesne ssd i high end kompa kaip main boot drive. Suprasciau del games laikymo bet cia jau kita kalba ir kitas biudzetas.

@PauliusK tau pirm reikia zinoti davaji biudzeta nes be jo tig'o dalys limituojasi kainos perf/reliability margin'e. Negali kazko perdaug idet neatsisakea kitko kas yra itin svarbu tokios kainos kompiuterio builde.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Kaip tu  sutalpinsi i7 8700k ir gtx 1070 nevirsydamas  biudzeto beto tarp 500gb ir 1tb hdd su tais paciais speeds ir cache tera poros euru skirtumas. baik juokus, kur ruosiesi cheap outtinti? Imdamas kibirini korpusa ir prarasti ausinimo galimybes?? Imest pigesni ssd ir prarasti 30%ssd spartos kuria 850evo/mx300 siulo tokiame biudzete eh? Imesti nevykusi 10€ aftermarket cooleriuka kad turetu pinigu aukstesniu taktibiu dazniu ramams kurie vistiek stocku bus 2133mhz ir teks ijungus xmp rankiniu budu turbinti?

Atsakymas i @Blumer komentara-i7+gtx 1080 be ssd yra taspats kad sportine masina ve tinkamo tachometro=apribojimas isnaudoti visa ta bhp tunancia uzsealinta bent jau is os puses. Beje, kai ssd isidejau jau man zaidimus daznai per pus ar bent jau 20% greiciau krauna, nors jie visi iki vieno ant hdd yra. Tas pats rezultatas kas deti pigia/prastesne ssd i high end kompa kaip main boot drive. Suprasciau del games laikymo bet cia jau kita kalba ir kitas biudzetas.

@PauliusK tau pirm reikia zinoti davaji biudzeta nes be jo tig'o dalys limituojasi kainos perf/reliability margin'e. Negali kazko perdaug idet neatsisakea kitko kas yra itin svarbu tokios kainos kompiuterio builde.


Gal tu nebeprakaituok taip :DD
jei gerai pasižiūrėtum aš jam siūlau i7-8700k su gtx1070 o ne su 1080, bei aš jam pats pasakiau kad ssd reikalingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Blumer parašė:


Gal tu nebeprakaituok taip :DD
jei gerai pasižiūrėtum aš jam siūlau i7-8700k su gtx1070 o ne su 1080, bei aš jam pats pasakiau kad ssd reikalingas :)

"

prieš 10 valandas(-ų), Blumer parašė:

Geriau pasiūlyčiau
i7-8700k cpu
gtx1070 gpu
z370 motherboard
16gb ddr4 corsair ram

ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128gb
deze pagal save nusiperki.

ir turi galinga kompa už tokia pačia kaina ilgam laikui

o tu net ssd neisidėjai į pirkimo krepšeli, o ssd dabar yra svarbus dalykas nei nori ne tik galingo bet ir greito pc

"

 

"GERIAU PASIULYCIAU"- "ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128g" koks tas "600w" psu @ modelis , antra, hdd kainos tarp 1tb ir 500gb kapeikomis skirias. trecia 128gb ssd tiesiog per mazai siomis dienomis del w10.+ tas erzinantis w10 bug'as kuris vis ryja drives atminti nei is sio nei is to...

@Blumer del hdd nusisnekejai

1FKjfCs.png

ar matai kainu skirtuma? viskas kas skiriasi tik rband'as ir galbut gaminimo dizaino architektura, bei specifika, talpa uz performance/cache geriau 1TB negu 500GB(0.5TB).

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

"

Geriau pasiūlyčiau
i7-8700k cpu
gtx1070 gpu
z370 motherboard
16gb ddr4 corsair ram

ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128gb
deze pagal save nusiperki."

"GERIAU PASIULYCIAU"- "ten psu 600w koki isidedi
hdd 500gb
ssd 128g" koks tas "600w" psu@modelis , antra, hdd kainos tarp 1tb ir 500gb kapeikomis skirias. trecia 128gb ssd tiesiog per mazai siomis dienomis del w10.

 

 

nu ne debilas jis ir tikrai nepirks psu už 10eur :) 40eur ant psu pilnai užtenka, kad psu būtu geras, ne ''kinu markės'' 
aš lietuvos kainu nežinau tarp 500gb ir 1tb tai parašiau 500gb ir 500gb pilnai tikrai užtenka čia dėl to vėjus keli tj matosi kad nedaauges esi.

jei 128gb tau per mažai windowsus į ji idėti ten programas kurios užima megabaitais dar tj tu plytas ištrauk gal iš to ssd :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Blumer parašė:

nu ne debilas jis ir tikrai nepirks psu už 10eur :) 40eur ant psu pilnai užtenka, kad psu būtu geras, ne ''kinu markės'' 
aš lietuvos kainu nežinau tarp 500gb ir 1tb tai parašiau 500gb ir 500gb pilnai tikrai užtenka čia dėl to vėjus keli tj matosi kad nedaauges esi.

jei 128gb tau per mažai windowsus į ji idėti ten programas kurios užima megabaitais dar tj tu plytas ištrauk gal iš to ssd :DD

ar tu zinai kiek daug psu pagamintu kinijoje :D:D ? beje cia 1000+ euru sistema o ne kokiu 500~ euru, kad 40euru psu apsimoketu deti. mes ne uk gyvename ar usa kad uz 40euru butu lengva rast zmoniska maitbloki.

@Blumer windows10 turi bug'a kuris ryja atminti ssd/hdd kai netgi kompiuteris nesisiuncia nieko. po w10 creator's fall sita problema padaznejo w10 useriams. beto nepamirsk kad zmogus kuris bent kazkiek researchina gali iskasti netgi kaip parduotuves prebuildus parduoda lengvai ir kiek yra zmoniu apsigavusiu ant ju graziai atrodanciu "akcijukiu" kai prireikdavo garantinio.-pasiskaityk kilobaito taisykles, visa kalte verciama klientui.

@Tautedorus butu malonu kad jam paaiskintum kodel ant tokio  biudzeto cheap out'inti per psu neapsimoka, nes matosi kad realiai nesupranta ir gyvena prebuild;u laikais.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tokia geležimi minimaliai imčiau maitinimo blokus, kurie blogiausiu atveju patenka į Tier 3 (pvz., Corsair CX "pilkasis"). Jie tikrai nebrangūs, tokius dedu net į low-end'inius build'us. Vis dėlto, kai kaina skiriasi vos 20-30 eur. tarp Tier 3 ir Tier 1 maitinimo blokų, nematau prasmės pataupyti su tokiu biudžetu. Kas tie 30 eurų prie 1000 eurų? 3 procentai apytiksliai. Turbūt nė vienas nenorėtų išleidęs 1000 eur. klausytis sugedusio aušintuvo garso... Geriausiu atveju. O ir ne vieną to kompiuterio upgrade'ą išgyvens Tier 1 (pvz., Corsair TXM "pilkasis") maitinimo blokas, kur, tarkim, pigesnis gal jau rodys pirmuosius fail'inimo simptomus. Ir dar, juk perkamas atrakintas procesorius, stabilumas yra top priority, jei bus norima viską išspausti iš sistemos.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Su tokia geležimi minimaliai imčiau maitinimo blokus, kurie blogiausiu atveju patenka į Tier 3 (pvz., Corsair CX "pilkasis"). Jie tikrai nebrangūs, tokius dedu net į low-end'inius build'us. Vis dėlto, kai kaina skiriasi vos 20-30 eur. tarp Tier 3 ir Tier 1 maitinimo blokų, nematau prasmės pataupyti su tokiu biudžetu. Kas tie 30 eurų prie 1000 eurų? 3 procentai apytiksliai. Turbūt nė vienas nenorėtų išleidęs 1000 eur. klausytis sugedusio aušintuvo garso... Geriausiu atveju. O ir ne vieną to kompiuterio upgrade'ą išgyvens Tier 1 (pvz., Corsair TXM "pilkasis") maitinimo blokas, kur, tarkim, pigesnis gal jau rodys pirmuosius fail'inimo simptomus. Ir dar, juk perkamas atrakintas procesorius, stabilumas yra top priority, jei bus norima viską išspausti iš sistemos.

vieno entuziasto kompas su i7 8700k @4.7ghz 850 evo x2 250gb ir rx vega 56 blower ant evga supernova b3 650w naudojant ups ir anti power surgeri srove varyina tarp 180-190 ir 230V. jo nuomone tai labai nestabilu. isivaizduoju rezultatus tokios sistemos su tuo bronze psu be ups ir surger controllerio. iskeptu be jokiu gaming maratonu po 5val+per diena.  jo visa sistema ant ribos ir vieninteliai dalykas kas apsaugo ja nuo perkrovos tai ups su anti power surger. jis turetu nerasineti ko nesupranta. vien kaip atliktos namo installiacijos elektros prietaisams nulems koks voltage ir rail'u from the wall pasieks maitinimo saltini ir sistema ateinant ir griztant.

bet zinoma pasitaiko atveju kai netgi ir zmoniskas psu su mid/lower end sistema iskepa del mait. saltinio broko tikimybes kas syki nutiko su manuoju-dead on arrival @ faulty psu out of the box.

 

p.s. vienas 8pin power connectorius naudojamas gpu jai patiekia preliminariai ~+/- 80W elektros energijos(saugus energijos patiekimo limitas nustatytas gamykliskai kuris realiai buna virsijamas ant higher end sistemu), taciau tai nereiskia kad ji tiek suvartoja-80W is 1x 8pin pci-e power connector tera standartinis TDP.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Su tokia geležimi minimaliai imčiau maitinimo blokus, kurie blogiausiu atveju patenka į Tier 3 (pvz., Corsair CX "pilkasis"). Jie tikrai nebrangūs, tokius dedu net į low-end'inius build'us. Vis dėlto, kai kaina skiriasi vos 20-30 eur. tarp Tier 3 ir Tier 1 maitinimo blokų, nematau prasmės pataupyti su tokiu biudžetu. Kas tie 30 eurų prie 1000 eurų? 3 procentai apytiksliai. Turbūt nė vienas nenorėtų išleidęs 1000 eur. klausytis sugedusio aušintuvo garso... Geriausiu atveju. O ir ne vieną to kompiuterio upgrade'ą išgyvens Tier 1 (pvz., Corsair TXM "pilkasis") maitinimo blokas, kur, tarkim, pigesnis gal jau rodys pirmuosius fail'inimo simptomus. Ir dar, juk perkamas atrakintas procesorius, stabilumas yra top priority, jei bus norima viską išspausti iš sistemos.

Mano CXM pilkasis pradėjo turėti problemų su fan, jau pradeda po truputi girdėtis nors dulkiu jame nėra... yra 1 variantas kad sleave fan pakeist i ball bearing bet garantijos gaila :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Justux204 parašė:

Mano CXM pilkasis pradėjo turėti problemų su fan, jau pradeda po truputi girdėtis nors dulkiu jame nėra... yra 1 variantas kad sleave fan pakeist i ball bearing bet garantijos gaila :D

pats psu nesakyk kad visiskai prastas, nes matau tarnauja geriau negu aerocool kcas'as tau-nepradeda "bezdeti" pastovejes laikant deze uzdaroje vietoje ir nesukelia komp crashes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2331 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...