Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkit telefona iki 200€


Litukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Noriu nusipirkti naują telefoną. Pasiūlykit kažką iki 200€, kad nelaggintu ir normalei geimai ir k.t veiktų. Ir vietos normliai būtų.

 

Gal būt kažką panašaus į šitą: 

https://www.topocentras.lt/black-friday-ispardavimas/mobilusis-telefonas-zte-blade-a610-ds-gold.html

Redaguota , nario Litukas123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 11/24/2017 at 19:54, Howling Wolf parašė:

Pasižiūri skelbiu.lt Pasiimi kokį tobulą nesutrintą samsungą S6 arba iphoną 5S ir sėdi spakainas. O ten pirkt visokius nousus zousus ir kitokius š nemanau, kad verta. Po to praėjus 6men vėl rašysi, kodėl nebeveikia kažkas, ko lagina. :D

http://www.technews.lt/portal/news/iseina-naujas-telefonas-senas-suleteja/

iphone nesuleteja? butu malonu, kad neskleistum pasenusios informacijos, kurios siomis dienomis laikoma "marketshare brainwashing policies of retailers/sellers" recenzijomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Justux204 parašė:

2018 ir pirkt iphone 5s arba 5 yra idijotizmas, nebent tik žinutes rašysi...

paskaityk jo komentara: "

"

viskas jame elementariai paaiskinta-tebera apsestas tos iphone/samsung fanboyizmo manijos.

jeigu rastum iphone 5s uz kokius 120euru max su atminties kortele ir aksesuarais pridetais. skelbimuose geros bukles  tada butu kita kalba. bet neverta realiai net ir ziureti i s samsungu ar iphone serija kuri jau senstelejusi. siaip gali ir iki 100eu rasti bet vistiek nesirinkciau... software "uzlinkus" jau bus.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Matas Alekna parašė:

Normaliai sueina tie iPhonai, gali ir iPhone 6 iš skelbimų pasiimt už 200€, tik nžn ar ledinis bus, bet pats turėjas 5s, o dabar 6 turiu ir abudu puikiai ėjo/eina.

kad neturi problemu tu su softu nereiskia, kad isvis ju nera. jau atreportinta visam internete kad ir 6s tiek 5s suletejo po paskutiniu atnaujinimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

kad neturi problemu tu su softu nereiskia, kad isvis ju nera. jau atreportinta visam internete kad ir 6s tiek 5s suletejo po paskutiniu atnaujinimu.

Tai neatnaujinkit *Myliu SuperGames.lt* :D, aš jau kiek update'ų praleidęs esu ir normaliai man viskas dėl to..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Matas Alekna parašė:

Tai neatnaujinkit *Myliu SuperGames.lt* :D, aš jau kiek update'ų praleidęs esu ir normaliai man viskas dėl to..

su kiekvienu app'o atnaujinimu papildomai "uzsilenkia" telefonas siektiek. nieko cia neina pakeisti. tas specialiai daroma, kad butu perkami nauji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
prieš 3 valandas(-ų), Litukas123 parašė:

Taip, apsimoka. Tikrai geras pasirinkimas ir tikrai gerai laikys, kadangi puslapis patikimas ir ne vieną kartą esu pirkęs iš ten, prekes džiugindavo su savo išvaizda gera, būklę, nelagino nieko. Ilgai išlaikydavo prekę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/14/2017 at 22:27, *Dovydas* parašė:

Taip, apsimoka. Tikrai geras pasirinkimas ir tikrai gerai laikys, kadangi puslapis patikimas ir ne vieną kartą esu pirkęs iš ten, prekes džiugindavo su savo išvaizda gera, būklę, nelagino nieko. Ilgai išlaikydavo prekę.

patekus i garantini atsiliepimai is pirkeju duok dieve kad neissisukinetu nuo atsakomybes(1a.lt). turiu huawei 5C naujesni modelis. isties neblogas daikciukas o ir kaina priimtina, bet siulyciau p10 lite.

 

beje, jeigu turi kantrybes palauk honor 7x :) naudoja dual cameras :)

isleistas taciau dar nera importuotas i lietuva, aisku ir kainuos brangiau.

arba is amazono :)

https://www.amazon.de/Honor-Smartphone-interner-Speicher-Sapphire-blau/dp/B0779SG4ZN/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1513360220&sr=8-3&keywords=Honor%2B7X&th=1

na ir 6x :)https://www.amazon.de/Honor-6X-Smartphone-Display-Speicher-grau/dp/B01MXFV5D3/ref=sr_1_3?s=telephone&ie=UTF8&qid=1513360259&sr=1-3&keywords=Honor+7X

https://www.1a.lt/search/honor+6x/opened/1

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...