Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3136 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, galit kam išeitų padėti man?

Turiu loptopa galim sakyti mirusi...

http://prntscr.com/he9n46

Skaičiau jog jeigu yra mažiau nei 4Gb nelabai gerai jog windowsai yra 64bitu ir dėl to gali but sunkiau pc dirbt bei interneto problema gali buti

kreipiuosi iš esmės del pingo žaidime.. sampe, ir dėl pačio kompiuteriu strigimo nelabai jau ir gerai velka ta sampa, tai įrašius 32gb gal jis geriau dirbtu

ar įmanomas dalykas jog įsirašius 32bitu windowsus ar pc būtų spartesnis?

ir gal galėtumet pasidalint informacija, duoti koki linką paaiškint kaip ką daryti?

Būčiau labai dėkingas.

Redaguota , nario Kylian
29 minutes prieš, Kylian parašė:

Sveiki, galit kam išeitų padėti man?

Turiu loptopa galim sakyti mirusi...

http://prntscr.com/he9n46

Skaičiau jog jeigu yra mažiau nei 4Gb nelabai gerai jog windowsai yra 64bitu ir dėl to gali but sunkiau pc dirbt bei interneto problema gali buti

kreipiuosi iš esmės del pingo žaidime.. sampe, ir dėl pačio kompiuteriu strigimo nelabai jau ir gerai velka ta sampa, tai įrašius 32gb gal jis geriau dirbtu

ar įmanomas dalykas jog įsirašius 32bitu windowsus ar pc būtų spartesnis?

ir gal galėtumet pasidalint informacija, duoti koki linką paaiškint kaip ką daryti?

Būčiau labai dėkingas.

Sveikas, čia tikrai ne dėl windowsu čia yra problema su internetu..Man vakar irgi panašiai buvo bet vakar parašiau tiems Interneto tinklams kad labai stringa ping'as tada man perkele kažkur kitur ir fsio ir pasibaigė visi tie lag ping..Arba gali buti per blogi win. arba siunčia windows updates :D

25 minutes prieš, devgod/ parašė:

toj, prasides uzsidek termopastos fuck this shit, kokius dabar turi 7/8? pabandyk, padidint branduolius per Computer > Properties > Advanced Options > settings > perfomance pasirinkti jis numes viska nuo pc kas nereikalingo man su juo no lag buna.

Turiu jau... 7win 64bit 

 

21 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

pirma-cia pateikiamas tik procesorius o ne pats laptopo modelis. ir antra vargu ar toks laptopas realiai isvis ar isves toki zaidima kaip samp.

Tikiu tikrai laužas.. bet gal perrašius ant win 7 32bit butu geriau

10 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

Sveikas, čia tikrai ne dėl windowsu čia yra problema su internetu..Man vakar irgi panašiai buvo bet vakar parašiau tiems Interneto tinklams kad labai stringa ping'as tada man perkele kažkur kitur ir fsio ir pasibaigė visi tie lag ping..Arba gali buti per blogi win. arba siunčia windows updates :D

manau jog problema del bitu na bet as tiksliai nezinau butu neblogai persirašyti windowsus į 7 ant 32bitu bet sudėtinga rasti linkąą ir kaip ką daryti tiksliai nežinau..

2 minutes prieš, Kylian parašė:

Turiu jau... 7win 64bit 

 

Tikiu tikrai laužas.. bet gal perrašius ant win 7 32bit butu geriau

manau jog problema del bitu na bet as tiksliai nezinau butu neblogai persirašyti windowsus į 7 ant 32bitu bet sudėtinga rasti linkąą ir kaip ką daryti tiksliai nežinau..

Tai bandyk perrašyt..i windows 7 32bit jeigu reikia linko windows 7 32bit sakyk

 

(redaguota)
5 minutes prieš, Kylian parašė:

Turiu jau... 7win 64bit 

 

Tikiu tikrai laužas.. bet gal perrašius ant win 7 32bit butu geriau

manau jog problema del bitu na bet as tiksliai nezinau butu neblogai persirašyti windowsus į 7 ant 32bitu bet sudėtinga rasti linkąą ir kaip ką daryti tiksliai nežinau..

net jei ir pades parasyk laptopo modeli omfg. kiek tas procas pasako? mes galime ir pacia jo isleidimo data paziureti ir pasakyti kad laptopas-"medinukas"

laptopo modelis nurodys ne tik proca bet ir kokia gpu jame stovi o ne tik proca.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3136 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...