Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LSGE.LT - ( Forumas startavo ) [Atnaujintas aprašymas]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2344 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

84c0daa9a51c0981b0a0405bdcd62475655.png

 

LSGE.LT - Tai los santos gyvenimo eiga, kurioje patirsite naujos patirties sa-mp pasaulyje. Galėsite pasirinkti kuo tapti šiame serveryje, ar rinksites eilinio žmogelio gyvenimą, važinėsite po miestą, dirbsite paprastuose darbuose kaip taksistas, medikas ar mechanikas, o galbūt jus patrauks teisėsaugos sritis kurioje nestinga veiksmo, nes miestas nemiega, kas valanda atsiranda vis naujas veiksmas, kuriuo būtinai reikia rūpintis atitinkamoms institucijoms, o galbūt jus patrauks nusikalstamoji veikla, tapimas mafijos nariu ar kuriant nuosavą gaują, kurioje galite daryti daug įvairių nusikaltimų nuo grobimų iki reketų, žmonių grobimų. Tai yra tik jūsų pasirinkimas niekas už jus to nenuspręs, bet rinkitės atsakingai, nes buvus teisėsaugininku sunkiai tapsite mafijos nariu, o buvus mafijos nariu sunkiai pakliūsite į teisėsaugos gretas.


Mafijų sistema:


Mafijų sistema susideda iš kelių dalių, pradėsiu tikriausiai nuo paprasčiausio. Jums reikės grobti kitos mafijos zonas, už kurias gausite papildomą pelną į mafijos fondą, už kiekvieną zoną pridės + 500 eur, taip pat grobiant zonas, gausite mafijos taškų, kuo daugiau mafija turės taškų, tuo mažiau prie jūsų lys teisėsauga bei gaujos, galėsite gaminti didesnius kiekius ginklų ir narkotinių medžiagų kuriuos bus lengviau ir saugiau parduoti gatvėse. Nuo atitinkamo kiekio taškų gausite ir didesnias algas važinėjant su mafijos mašinomis, turėsite galimybę dažniau kovoti su kita mafija, mažiau laiko skirti zonoms, pinigai tiesiog plūs jums į rankas.
Kita mafijų pusė, tai medžiagų paketų vežiojimas iš sandelio į darbo bazę, kad galėtumėte gaminti ginklus/narkotikus, grobti priešininkų sandelį, kad trugdytumėte gaminti ir plėstis, karas garantuotas. Gaminant ginklus/narkotikus privalote saugotis ir gaujų, jos taip pat nemiega, bei policijos pareigūnų kurie tik ir siekia jus sužlugdyti. Kiekvieną minute yra ką veikti mafijose.


Uogavimo sistema:


Uogavimas serveryje gal ir neišsiskiria labai daug nuo kitų projektų, tik pas mus yra uogavimo lygiai, kuo aukštesnis uogavimo lygis, tuo daugiau uogų galite patalpinti krepšyje, rečiau randate supuvusias uogas ir gaunate didesnius kiekius uogų. Serveryje šiuo metu yra 20 lygių, kiekvienam lygiui reikia 500 surinktų uogų, lygis pasikelia automatiškai, su pakeltu lygiu gaunate papildomai ir pinigų bei xp, kaip parastas pasiekimas.


Kasykla:


Nuvažiavę į kasyklą galite kasti įvairiausius resursus iš kurių galite uždirbti pinigus, visi resursai parduodant duoda eurus, tik ne deimantai, kurie daug vertingesni nei serverio valiuta, todėl už juos galite keisti deimantus į kreditus, viskas tuom nesustoja, kasant kylą jūsų kasimo lygis, kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau žaidimo resursu išgausite, maximalus lygis šiuo metu yra 10, norint pakelti lygį reikės surinkti kasimo xp prasidedant nuo 100 ir baigiant 10000, lygiai sunkūs, kad iškarto nepataptumėte milijonieriais. Turguje pardavus resursus visi žaidėjai matys už kiek jau yra priduota metalo turguj ir už kokią sumą.


Užduotys:


Serveryje yra krūvos užduočių kurias galite vykdyti, pradedant nuo misijų, kurios pakamai vidutiniškos, toliau krūvos misijų kurios reikalaują kažką surasti žaidime [4] skirtingų rušių ir baigiant pasiekimais, kurių yra daugiau nei 10 ir dar dedama naujų. Kiekvienai užduočiai baigus paskelbs visiems jūsų pasiekimą ir duos papildomai pinigų/žaidimo eurų/ retkarčiais kreditų, iš kurių galėsite pirkti įvairias paslaugas parašius komandą /vvp, nuo žaidimo resursų, statusų, lygių iki žaidimo verslo tobulinimo, unikalių mašinų pirkimo.

Mūsų tikslai:


Mūsų tikslas paprastas, tai užtikrinti žaidėjams kurie su mumis gerą žaidimo nuotaiką bei kokybę, vykdyti jūsų pasiūlymus ir kitas užgaidas, taip pagerinant žaidimo kokybę. Serveris nesiekia visko pasiekti ant aukščiausio taško, viskas eina po truputį, bet bent jau per startą norėtumėme pasiekti 40 prisijungusių vartotojų vienu metu. Plėtros metu gerinsim ir tobulinsim serverio modifikaciją, tvarkysim žaidimo klaidas, gerinsim kodą maximaliu lygiu, stengsimės daryti viską kuo kokybiškiau.

Kodėl verta rinktis mus?


Serverį vertą rinktis dėl administracijos, kuri yra subrendūsi ir patyrusi, neapleidžiame nei vieno kuriam kyla bėda ir neignoruojame skundų bei kitų apeliacijų kurias galbūt rašysite ateityje. Sieksime išspręsti visas problemas. Mūsų kolektyvas draugiškas ir padedantis, ne kaip kituose serveriuose, ko paprašysi tuo negausi, kilo bėda pagalbos = 0, mes stengiames ir kuriame dėl jūsų, ne dėl savęs. Serveris yra kuriamas jūsų norams ir žaidimo kokybei užtikrinti, o ne pelno rinkimui, mes turime pinigų ir mums biudžėtas nėra problema, tiesiog žmonės iš kurių užsisakome dažniausiai suranda priežastį dėl kurios nieko nedaryti.

 Informacija :

Serverio IP: samp.lsge.lt:7777
Teamspeak ip: ts.lsge.lt ( Serverio teamspeak, kur galite pasiklausyti muzikos, bendrauti su kitais nariais, ieškotis draugų ir naujų pažinčių ).
Svetainės url: www.lsge.lt ( Serverio tinklapis, kuriame galite rašyti temas, pretenduoti į serverio statusus, parodyti save, bendrauti laisvai ).

Savininkai:

Zajabys_Rabota (ifuxioras) [23 metai] ( Asmuo atsakingas už forumą, tvarką žaidime )
Andrius_Evexo (andrius_161) [21 metai] ( Asmuo kuris atsakingas už serverio architektūros išvaizdą, serverio skripto kodą )

 

 

Redaguota , nario Evexo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Savininkai atrodo subrendę, dėl to smagu. Gal pasieksit kažko, bet.. Kur darbų aprašymai, porą nuotraukų iš serverio, kur sistemos aprašytos? Sėkmės projektui, kada žadat serverį paleisti? Galbūt užsuksiu serverį apžiūrėti

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
26 minutes prieš, TomyG parašė:

Nors dizainą neplatintą nusipirkit

nupiešk nupirksim, jai nebūtų tokių piešėjų kurie rašo: pirma diena, sukursiu, kita jau turiu išvažiuot, tai gal ir būtų buvęs tas dizainas.

Redaguota , nario Evexo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Tautvis™ parašė:

Na manau, kad su tokių aprašymu nežinau kas eis į projektą. Prieš kuriant aprašyma, aprašykite sistemas, serverio darbus, nes manes višiskai nesudominote dabar.:|

O kam tave dominti jeigu tu jau ir taip turi savo projektą? Šiaip sėkmės projektui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, mpho parašė:

Man visiškai p* ant šito šūdserverio :DDD, ir ką aš darau ?:DD

Jeigu nori išsireikšt mielai laukiu ts.lsge.lt. Čia tikrai negaišiu laiko su kažkokiu eiliniu 16likiniu. Nepatinka - praeik temą.

Redaguota , nario Rabota
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Rabota parašė:

Jeigu nori išsireikšt mielai laukiu ts.lsge.lt. Čia tikai negaišiu laiko su kažkokiu eiliniu 16likiniu. Nepatinka - praeik temą.

Jeigu nesugebat sutvarkyti savo žaidėjų niekas nekaltas :), bent ipa paprašytumėte kad duočiau, nei to nereik, kad užblokintumet pas save, jums yra giliai ** :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, mpho parašė:

Jeigu nesugebat sutvarkyti savo žaidėjų niekas nekaltas :), bent ipa paprašytumėte kad duočiau, nei to nereik, kad užblokintumet pas save, jums yra giliai ** :)

Man Tavo ip nereikia, neprakaituok išanksto. Nepatinka mano teamspeakas - duok savo, betkokį, nesvarbu man. Neturiu aš tiek laiko klavietūrą čia mynkit. O jeigu mazinies vaikuti mano brangus - praslysk ir neberašynėk čia savo pamoinų paaiškinimų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rabota parašė:

Man Tavo ip nereikia, neprakaituok išanksto. Nepatinka mano teamspeakas - duok savo, betkokį, nesvarbu man. Neturiu aš tiek laiko klavietūrą čia mynkit. O jeigu mazinies vaikuti mano brangus - praslysk ir neberašynėk čia savo pamoinų paaiškinimų. 

xDDDDDDDDDDDDDD pasakysiu tik tiek, užsidarykit ;DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2344 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...