Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Mortez parašė:

:D puse metu sako, gaila, kad pries 3savaites dar staryaves serveris buvo, www.las-vegas.lt/diskusijos

Dunduk

Nesidomėjau tuo Las-Vegas ir nėra čia joks ripinimas. Startavo su kiek 5 žmonėm ir užsidarė? Aš pats galvojau apie Las-Vegas bet patikrinęs radau užimtą todėl dadėjau galūnę. Ir vsio

rt3KXAx.jpg

On 11/15/2017 at 20:57, ♣InFo♣ parašė:

po kelių arba keleto dienų

turbūt labai didelis skirtumas yra tarp žodžių kelių ir keleto :lol::lol::lol:
o šiaip matosi, kad eilinis keturiolikmetis bando laimę sukurti šūdprojektį, su šūdinu pavadinimu ir šūdina projekto kūrimo idėja. vapše, kam kurti tokias temas, jei dar neturi nei komandos, nei gamemodo, nei domeno galų gale. matosi kad samp rinkoj ir projektų kūrime esi visiškas naujokas ir linkiu net nebandyti nieko daryti. seniems vilkams, kurie viską paruošia beveik nepriekaištingai nieko nesigauna, tai tau tuo labiau nesigaus. just sayin.

(redaguota)
47 minutes prieš, Rolandas. parašė:

turbūt labai didelis skirtumas yra tarp žodžių kelių ir keleto :lol::lol::lol:
o šiaip matosi, kad eilinis keturiolikmetis bando laimę sukurti šūdprojektį, su šūdinu pavadinimu ir šūdina projekto kūrimo idėja. vapše, kam kurti tokias temas, jei dar neturi nei komandos, nei gamemodo, nei domeno galų gale. matosi kad samp rinkoj ir projektų kūrime esi visiškas naujokas ir linkiu net nebandyti nieko daryti. seniems vilkams, kurie viską paruošia beveik nepriekaištingai nieko nesigauna, tai tau tuo labiau nesigaus. just sayin.

*19 :) Nesu naujokas tiesiog manęs nepažįsti ;).

 

Redaguota , nario ♣InFo♣

rt3KXAx.jpg

  • Parašė po 3 savaičių...

Nėra maperio, nėra skripterio, nėra modifikacijos, dar net nenuspręsta ar modifikacija bus kuriama nuo new.pwn ar bus perkamas editas? Bullshit.. Perki domeną ir reklamuoji projektą nieko neturėdamas? Pinigai į balą ir tiek. Linkiu sėkmės, bet naiviai elgiesi, jei tiki, kad skurdų tekstą parašęs apie projektą, kai pats dar nieko nežinai, patrauksi žaidėjų dėmesį ir jie lauks nežinia kiek laiko, kol parašysi naujieną apie kokią nors sistemą. gl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...