Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prašau konsultacijos dėl PSU


Domas0

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norėjau paklausti pagal ką rinkti maitinimo bloką ? Ir kaip pažiūrėti kokio maitinimo bloko reikia ar koks tinka ? Pavyzdžiui man reikia maitinimo bloko vienai tokiai vaizdo plokštei https://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/komponentai/vaizdo_plokstes/sapphire_radeon_rx_vega_64_limited_edition_lite_8gb_hbm2_pcie_212750120g
 

O kokio maitinimo bloko reiktų šešioms tokioms ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiai reikliai vaizdo plokštei reikia tikrai kokybiško ir galingo maitinimo bloko, pavyzdžiui Corsair TX750M. Be to, už tokią kainą labiau verta imti NVIDIA GeForce GTX 1080. Ji kainuoja mažiau, performina ganėtinai panašiai, o ir elektros mažiau "valgys", kas ilgainiui dar labiau sutaupys pinigų.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta tema, kaip skaiciuoti PSU galia? kuria max gali atiduot?

Pavyzdziui buvau atlikes testa , paprastas kompiuteris, ryja elektros 70 iki 140 wh max (watai per valanda), stresinimo metu. o psu ikistas 500w (tai ka tas 500w reiskia? max 500 wh?)

 

Redaguota , nario Avice
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gerai , o tarkim būtent tokiom šešiom plokštėm kokį Psu reiktų imti nonstop 24/7 intesyviam darbui ?
Ar bendrai , maitinimo blokas renkamas pagal visąs detales ar tik pagal vaizdo plokštę ?
Nes aš nelabai suprantu maitinimo bloko paskirties ? Jis duoda bendrai elektrą tarkim visam buildui , ar tik vaizdo plokštei ?

Redaguota , nario Domas0
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Domas0 parašė:

Gerai , o tarkim būtent tokiom šešiom plokštėm kokį Psu reiktų imti nonstop 24/7 intesyviam darbui ?
Ar bendrai , maitinimo blokas renkamas pagal visąs detales ar tik pagal vaizdo plokštę ?
Nes aš nelabai suprantu maitinimo bloko paskirties ? Jis duoda bendrai elektrą tarkim visam buildui , ar tik vaizdo plokštei ?

tai zinoma kad visam

Redaguota , nario Danarium
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, Domas0 parašė:

Gerai , o tarkim būtent tokiom šešiom plokštėm kokį Psu reiktų imti nonstop 24/7 intesyviam darbui ?
Ar bendrai , maitinimo blokas renkamas pagal visąs detales ar tik pagal vaizdo plokštę ?
Nes aš nelabai suprantu maitinimo bloko paskirties ? Jis duoda bendrai elektrą tarkim visam buildui , ar tik vaizdo plokštei ?

Pats asmeniškai patyriau kas būna kai naudoji prasta PSU, susprogo PSU ir nusinešė su savim kitas detales, ties šituo dalyku visiškai nieko nenusimanau, bet žinau, kad neverta pagailėt ant PSU :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...