Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

elysian.lt # Counter-Strike at it's finest.


Žmogus..

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man jeigu galima plačiau ką būtent šituose projektuose padaręs blogo: playme, saudyk, gilze, dauzyk?

Šaudyk aka Terrorui padėdavau rasti sprendimą kas kart kai tik jis prašydavo pagalbos. 
 

Terroras žinojo šitą bugą, kodėl jis nieko nesakė tai neaišku (pas save netgi buvo susitvarkęs).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, Ark'xes // firefly.lt parašė:

Man jeigu galima plačiau ką būtent šituose projektuose padaręs blogo: playme, saudyk, gilze, dauzyk?

Šaudyk aka Terrorui padėdavau rasti sprendimą kas kart kai tik jis prašydavo pagalbos. 
 

Terroras žinojo šitą bugą, kodėl jis nieko nesakė tai neaišku (pas save netgi buvo susitvarkęs).

 

Na, taip kiekviena karta padėjai rasti tinkama sprendimą, kaip tik paprašydavau.

apie kuri čia bug's su atsijungimu? Jei taip nebuvau iš pat pradžių dar sutvarkęs bug's ir pas mane laikinai buvo išjungtas 'Flip iš pati pradžių" ir apie šita bug's minėjau lyg tik tau ir astumes nesupratau tikslo kam reikėjo naudoti bug's kituose projektuos aisku žinojau kaip  fix's ta bug's bet laiko nebuvo vis pas mane ir taip išėjo kad pradėjot jus ar ne jus nežinau bug's pas kitus. Nesupratau iš kur kiti sužinojo ta bug's,  pradėjo irgi naudoti, po šito bug's atsirado dar kitas... Pradėjo prašyti pagalbos padėti dėl bug's čia jau kaip eini flipinti ir buvo galimybė pirkti viska ką tik nori iš turgaus ir pns. 

Asmeniškai mano šaudyk nei tiek ne nuo kentėjo ir jeigu butu, tai koks skirtumas pas mane tik beta viskas.

Kiek žinau tai kentėjo cssytes, cepka nuo jusu abiejų, o dėl kitu projektu kas kur naudojo tuos bug's tai nežinau ar ten jus ar ne, turbūt čia buvo spėjimas kad irgi jusu ten darbas. 

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Ark'xes // firefly.lt parašė:

Ai dar cepka, būtent kokia žala buvo padaryta tavo serveriui :D Taškai buvo mūsų accountuose niekam nedalinti. Megėjas esi tu perdėt ir ne pirmas kartas.

Nė nė tikrai niekam nebuvo siusta po 30k 60 - 280k ;d tikrai nė nė ;)

Įdėk demo tada žiūrėsim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Nė nė tikrai niekam nebuvo siusta po 30k 60 - 280k ;d tikrai nė nė ;)

Įdėk demo tada žiūrėsim :)

Astumes siunčiau nes taip bugas veikia, vėl tu laužaisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

O kurios žodžio dalies nesupratai ?
Demo ikelk gi kas yra :) ?

Tu idiotas, įkelk logo eilutę, įkelsiu ir tą demo - tau reikia gi, ne man.

Demo faile nėra jokio chatlog'o kuriame būtų rašoma apie prasiųstius taškus kitam žaidėjui išskyrus Astumes. Eilini kartą tu šūdą mali su savo idiotiškais pretekstais neatlikti paprasčiausios užduoties - atsidaryt log'ą ir nucopint.

Apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ark'xes // firefly.lt parašė:

Tu idiotas, įkelk logo eilutę, įkelsiu ir tą demo - tau reikia gi, ne man.

Demo faile nėra jokio chatlog'o kuriame būtų rašoma apie prasiųstius taškus kitam žaidėjui išskyrus Astumes. Eilini kartą tu šūdą mali su savo idiotiškais pretekstais neatlikti paprasčiausios užduoties - atsidaryt log'ą ir nucopint.

Apgailėtina.

Tai kad tu apgailėtinas jog kiek čia rašai galėjai įkelt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Tai kad tu apgailėtinas jog kiek čia rašai galėjai įkelt :)

Su tavim diskusija baigta, nevisproti.

Kitiems, kurie naudoja bugint'ą coinflip'ą:

Paprasčiausias bug'o patvarkymas, tai nuimti taškus abiem žaidėjam kai žaidėjas kuriam buvo pasiūlyta paspaus "PRIIMTI" ar kažką panašaus. Laimėjusiam duoti 2x (kur x = suma iš kurios buvo metamas coin).

Ir kai siunčia šaibas per dovanas, pacheckinkit su if() ar jis turi tiek taškų.

P.S. Yra dar bug'as su coinflip'u, kurį naudodami visada laimėsite. Išsiaiškinsit patys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus man dabar paaiškinkit, kas kaltas? Tas kuris kurė? Ar kuris pardavinėjo?Nes tiek galiu jums aprašyti apie šitą situacija, nes ji turi 2 skirtingas puses.Nes tikrai nusivyliau vienu žmogumi.

Terror ar gražu viską suversti ant vieno žmogaus ir kitus kusinti ant jo?

Norit teisybės? Aš jums visa teisybe galiu aprašyti...

Ark'xes // firefly.lt

Kiek turėjau reikalų su šituo žmogumi niekad nenuvylė,neapgavo.

Redaguota , nario Gilze.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Gilze.lt parašė:

Jus man dabar paaiškinkit, kas kaltas? Tas kuris kurė? Ar kuris pardavinėjo?Nes tiek galiu jums aprašyti apie šitą situacija, nes ji turi 2 skirtingas puses.Nes tikrai nusivyliau vienu žmogumi.

Terror ar gražu viską suversti ant vieno žmogaus ir kitus kusinti ant jo?

Norit teisybės? Aš jums visa teisybe galiu aprašyti...

Ark'xes // firefly.lt

Kiek turėjau reikalų su šituo žmogumi niekad nenuvylė,neapgavo.

Paprasta ir aisku kaltas tu :D Ai... palauk taigi kaltas aš kad nesutvarkiau iškarto bug's ne nu negaliu tu toks idiotas, negalėjai atjunk Flip? :D bet tai kaip tu vėl verki visada, dėl ko? kad neatrašau ? šiandien visiskai prie pc nebuvau tik va pries keleta valandu kažkur tarp 2h naktis atėjau o vakar manes jau nuo 17h nebuvo. Turiu ir gyvenami o ne kaip tu sėdžiu prie pc, kas buvo žadėta ir bus ko čia dabar verki, nors realiai nemanau jog leis tavo išdidumas dabar parašyta man. Kitas dalykas  ar man svarbiau gyvenimas ar tavo gaidynas cs projektas tai aisku kad ne tavo gaidynas tai kad venliop tavo ta gaidyna.

Ar aš čia kaltinu kažką? 

https://imgur.com/a/eEEcIsd

kur tu matai kad aš kaltinu? ar tu čia verki tik dėl to kad kaip pradėjai man pasakok istorijas dėl bug's flip tai turėjau iškarto visku sutaisyti? iš pat pradžių  tu net situacijos paaiškinti normaliai nesugebėjai, būtum kaip žmogus visku pasakęs kaip ten tas bug's veikia butu gerai, bet tu to nesugebėjai. Aplamai nežinau iš kur toki kaip tu islinde bet apie tave tiek visokiu sudu girdėjęs tai kad dabar susidaro nuomone kad teisybė sakydavo. :)  Tuo momentų kaip tau rasiau buvom su Ark'xes truputi susipykę bet čia *Myliu SuperGames.lt* bet aš nekaltinu Ark'xes. :) Ai tiesa tau dar patinka dalinti ne savo darbus, tai per parduodi ar tiesiog paprastai turbūt dalini reikia faktu? Galiu tiek faktu tiek įrodymų parinkti kad mėgsti, i kaire ir i desine dalinti ne savo darbus, neįsivaizduoju kas galėtu užsiimti tau kažka daryti nebent toks kvailys kaip as.

"kusinti" - Kaip ir minėjau tau "tik nesu tikras ar jis pas tave bugino" kurios žodžio dalies nesupratai ? ar tau taip sunku log's patikrink, ir tada galėjai kaltinti jeigu radės butum kažka. ir šiaip kodėl turėjau kaltinti Ark'xes?, realiai aš dar jam pasiūliau kartu kurti projekta tai kokiu tikslu turėjau kaltinti ka tu cia nusisniki...

pasakok tu ta teisybe tai yra "savo teisybe", - man visiškai nusišikt ant šito forumo supergames o tuo labiau ant taves. o ta tavo "teisybe bus paprasta" vienu žodžiu bus taip "kaip dėl pinigu tai atrašiau kiekviena karta taip?, o kaip dėl "Fix" tai ne? :D geras sutapimas kad vakar ir šiandien neatrašiau tai dabar pradėjai verkti foruma, bet tu toks išskalbus dabar už akiu tiek apvarei mane bet neimu i galva realiai man poxui ka tu ten klydi ir poxui man ant visko. Nors ir dabar galiu paimti skelbti šitam foruma visus savo turimus pluginus, ir tegul naudoja kas tik nori. vis tiek taigi dalini i kaire i desine pluginus tai *Myliu SuperGames.lt*.

Mes visi norime ko? atsakymas paprastas o taigi teisybės o šiaip as maxima man viskas poxui.

prieš 19 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Na tu čia protingiausias nevisprotis :D Tik va matai ne kažką su tavim čia ;)

Truputi ne i tema. :D 1 užsakovas piktas labai :x Pasidalinti gal norėtum kuo nors dėl anksčiau darytu darbu, gal irgi pyksti dėl ko nors.

2018-08-09 15:30, popilas parašė:

Linkiu to pacio ko linki cepka :D

 

 

Labai stipriai :x Gal nori pasidalinti kaip ten sekasi man su tavo užsakymu? gal irgi piktas kaip ir pirmas užsakovas? kad ne viskas iškarto greit, ir kad neatrašiau.

2018-08-09 20:53, Ark'xes // firefly.lt parašė:

Su tavim diskusija baigta, nevisproti.

Kitiems, kurie naudoja bugint'ą coinflip'ą:

Paprasčiausias bug'o patvarkymas, tai nuimti taškus abiem žaidėjam kai žaidėjas kuriam buvo pasiūlyta paspaus "PRIIMTI" ar kažką panašaus. Laimėjusiam duoti 2x (kur x = suma iš kurios buvo metamas coin).

Ir kai siunčia šaibas per dovanas, pacheckinkit su if() ar jis turi tiek taškų.

P.S. Yra dar bug'as su coinflip'u, kurį naudodami visada laimėsite. Išsiaiškinsit patys.

Teks paieškok. bet ar tu primeti, naudojo flip daugiau nei metai laiko, o tik dabar sugalvojo ieskok kaltu kas kaltas, dėl bug's, bet tai poxui jog per ta laika ir buvo tas bug's o dabar jau iesko kaltu. :D

P.S: Visi kas turėjot reikalu su manim tai visi rasom noriu išgirsti visu nuomonė, ir ta proga aš va popkornų pasiimsiu ir linksmai paskaitysiu ;)

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Always parašė:

Paprasta ir aisku kaltas tu :D Ai... palauk taigi kaltas aš kad nesutvarkiau iškarto bug's ne nu negaliu tu toks idiotas, negalėjai atjunk Flip? :D bet tai kaip tu vėl verki visada, dėl ko? kad neatrašau ? šiandien visiskai prie pc nebuvau tik va pries keleta valandu kažkur tarp 2h naktis atėjau o vakar manes jau nuo 17h nebuvo. Turiu ir gyvenami o ne kaip tu sėdžiu prie pc, kas buvo žadėta ir bus ko čia dabar verki, nors realiai nemanau jog leis tavo išdidumas dabar parašyta man. Kitas dalykas  ar man svarbiau gyvenimas ar tavo gaidynas cs projektas tai aisku kad ne tavo gaidynas tai kad venliop tavo ta gaidyna.

Ar aš čia kaltinu kažką? 

https://imgur.com/a/eEEcIsd

kur tu matai kad aš kaltinu? ar tu čia verki tik dėl to kad kaip pradėjai man pasakok istorijas dėl bug's flip tai turėjau iškarto visku sutaisyti? iš pat pradžių  tu net situacijos paaiškinti normaliai nesugebėjai, būtum kaip žmogus visku pasakęs kaip ten tas bug's veikia butu gerai, bet tu to nesugebėjai. Aplamai nežinau iš kur toki kaip tu islinde bet apie tave tiek visokiu sudu girdėjęs tai kad dabar susidaro nuomone kad teisybė sakydavo. :)  Tuo momentų kaip tau rasiau buvom su Ark'xes truputi susipykę bet čia *Myliu SuperGames.lt* bet aš nekaltinu Ark'xes. :) Ai tiesa tau dar patinka dalinti ne savo darbus, tai per parduodi ar tiesiog paprastai turbūt dalini reikia faktu? Galiu tiek faktu tiek įrodymų parinkti kad mėgsti, i kaire ir i desine dalinti ne savo darbus, neįsivaizduoju kas galėtu užsiimti tau kažka daryti nebent toks kvailys kaip as.

"kusinti" - Kaip ir minėjau tau "tik nesu tikras ar jis pas tave bugino" kurios žodžio dalies nesupratai ? ar tau taip sunku log's patikrink, ir tada galėjai kaltinti jeigu radės butum kažka. ir šiaip kodėl turėjau kaltinti Ark'xes?, realiai aš dar jam pasiūliau kartu kurti projekta tai kokiu tikslu turėjau kaltinti ka tu cia nusisniki...

pasakok tu ta teisybe tai yra "savo teisybe", - man visiškai nusišikt ant šito forumo supergames o tuo labiau ant taves. o ta tavo "teisybe bus paprasta" vienu žodžiu bus taip "kaip dėl pinigu tai atrašiau kiekviena karta taip?, o kaip dėl "Fix" tai ne? :D geras sutapimas kad vakar ir šiandien neatrašiau tai dabar pradėjai verkti foruma, bet tu toks išskalbus dabar už akiu tiek apvarei mane bet neimu i galva realiai man poxui ka tu ten klydi ir poxui man ant visko. Nors ir dabar galiu paimti skelbti šitam foruma visus savo turimus pluginus, ir tegul naudoja kas tik nori. vis tiek taigi dalini i kaire i desine pluginus tai *Myliu SuperGames.lt*.

Mes visi norime ko? atsakymas paprastas o taigi teisybės o šiaip as maxima man viskas poxui.

Truputi ne i tema. :D 1 užsakovas piktas labai :x Pasidalinti gal norėtum kuo nors dėl anksčiau darytu darbu, gal irgi pyksti dėl ko nors.

Labai stipriai :x Gal nori pasidalinti kaip ten sekasi man su tavo užsakymu? gal irgi piktas kaip ir pirmas užsakovas? kad ne viskas iškarto greit, ir kad neatrašiau.

Teks paieškok. bet ar tu primeti, naudojo flip daugiau nei metai laiko, o tik dabar sugalvojo ieskok kaltu kas kaltas, dėl bug's, bet tai poxui jog per ta laika ir buvo tas bug's o dabar jau iesko kaltu. :D

P.S: Visi kas turėjot reikalu su manim tai visi rasom noriu išgirsti visu nuomonė, ir ta proga aš va popkornų pasiimsiu ir linksmai paskaitysiu ;)

Tu vapšė man apie bug nk nesakiai nors viską žinojai,kitiems kažkodėl pasakei. 

 Žodžiu, Tema rakinama, nėra dėl ko diskutuoti. 

Redaguota , nario Gilze.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Always parašė:

Paprasta ir aisku kaltas tu :D Ai... palauk taigi kaltas aš kad nesutvarkiau iškarto bug's ne nu negaliu tu toks idiotas, negalėjai atjunk Flip? :D bet tai kaip tu vėl verki visada, dėl ko? kad neatrašau ? šiandien visiskai prie pc nebuvau tik va pries keleta valandu kažkur tarp 2h naktis atėjau o vakar manes jau nuo 17h nebuvo. Turiu ir gyvenami o ne kaip tu sėdžiu prie pc, kas buvo žadėta ir bus ko čia dabar verki, nors realiai nemanau jog leis tavo išdidumas dabar parašyta man. Kitas dalykas  ar man svarbiau gyvenimas ar tavo gaidynas cs projektas tai aisku kad ne tavo gaidynas tai kad venliop tavo ta gaidyna.

Ar aš čia kaltinu kažką? 

https://imgur.com/a/eEEcIsd

kur tu matai kad aš kaltinu? ar tu čia verki tik dėl to kad kaip pradėjai man pasakok istorijas dėl bug's flip tai turėjau iškarto visku sutaisyti? iš pat pradžių  tu net situacijos paaiškinti normaliai nesugebėjai, būtum kaip žmogus visku pasakęs kaip ten tas bug's veikia butu gerai, bet tu to nesugebėjai. Aplamai nežinau iš kur toki kaip tu islinde bet apie tave tiek visokiu sudu girdėjęs tai kad dabar susidaro nuomone kad teisybė sakydavo. :)  Tuo momentų kaip tau rasiau buvom su Ark'xes truputi susipykę bet čia *Myliu SuperGames.lt* bet aš nekaltinu Ark'xes. :) Ai tiesa tau dar patinka dalinti ne savo darbus, tai per parduodi ar tiesiog paprastai turbūt dalini reikia faktu? Galiu tiek faktu tiek įrodymų parinkti kad mėgsti, i kaire ir i desine dalinti ne savo darbus, neįsivaizduoju kas galėtu užsiimti tau kažka daryti nebent toks kvailys kaip as.

"kusinti" - Kaip ir minėjau tau "tik nesu tikras ar jis pas tave bugino" kurios žodžio dalies nesupratai ? ar tau taip sunku log's patikrink, ir tada galėjai kaltinti jeigu radės butum kažka. ir šiaip kodėl turėjau kaltinti Ark'xes?, realiai aš dar jam pasiūliau kartu kurti projekta tai kokiu tikslu turėjau kaltinti ka tu cia nusisniki...

pasakok tu ta teisybe tai yra "savo teisybe", - man visiškai nusišikt ant šito forumo supergames o tuo labiau ant taves. o ta tavo "teisybe bus paprasta" vienu žodžiu bus taip "kaip dėl pinigu tai atrašiau kiekviena karta taip?, o kaip dėl "Fix" tai ne? :D geras sutapimas kad vakar ir šiandien neatrašiau tai dabar pradėjai verkti foruma, bet tu toks išskalbus dabar už akiu tiek apvarei mane bet neimu i galva realiai man poxui ka tu ten klydi ir poxui man ant visko. Nors ir dabar galiu paimti skelbti šitam foruma visus savo turimus pluginus, ir tegul naudoja kas tik nori. vis tiek taigi dalini i kaire i desine pluginus tai *Myliu SuperGames.lt*.

Mes visi norime ko? atsakymas paprastas o taigi teisybės o šiaip as maxima man viskas poxui.

Truputi ne i tema. :D 1 užsakovas piktas labai :x Pasidalinti gal norėtum kuo nors dėl anksčiau darytu darbu, gal irgi pyksti dėl ko nors.

Labai stipriai :x Gal nori pasidalinti kaip ten sekasi man su tavo užsakymu? gal irgi piktas kaip ir pirmas užsakovas? kad ne viskas iškarto greit, ir kad neatrašiau.

Teks paieškok. bet ar tu primeti, naudojo flip daugiau nei metai laiko, o tik dabar sugalvojo ieskok kaltu kas kaltas, dėl bug's, bet tai poxui jog per ta laika ir buvo tas bug's o dabar jau iesko kaltu. :D

P.S: Visi kas turėjot reikalu su manim tai visi rasom noriu išgirsti visu nuomonė, ir ta proga aš va popkornų pasiimsiu ir linksmai paskaitysiu ;)

Su tavimi viskas čiki piki esu patenkintas padedi kada reikia ir viskas kaip pridera ;) Padarai klaidu bet jes tvarkai ^^ !!! 

Bet pala pala Energy tu kartais nesakei kad tu skripteris ;DDD WTF .... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...