Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

sanFierro.us.lt - Tavo naujo gyvenimo pradžia !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2b556533167f7453177e8b95b26a6438685.png

Projekto aprašymas

Na pradžiai prisistatysiu, esu Eric_Hood projekto įkurėjas, savininkas atsakau už forumą, serverio modifikaciją, ir visa kitą kas susije pokolkas su šiuo serveriu. Kodėl užsimaniau kūrti projektą, ar net pradėti iš viso kažka kūrti samp pasaulyje? Na būtų paprastas atsakymas, jog mokslų pas mane jau mažai nes kaip mokintis pradėjau jau ir geriau, bet kas geriausiai jog pokolkas viskas lengvai einasi kaip per sviestą todėl turiu laiko. Pas mane tikrai laiko nepritrūks bent jau pokolkas na ir pranešu su džiugia žinia jog atidariau šį serverį, tiksliau forumą šiuo metu. Modifikaciją šiuo metu vis tobulinu kiek tik galėdamas, jog būtų įdomiau žaisti. Daug labai apie darbus visa kita nepasakosiu tai pokolkas žinos tik projekto valdžia, tarp kurios pokolkas esu aš. Serverio startas irgi žinoma nėra už kalnų, greičiausiai startas įvyks šiu metų lapkričio vidurį arba gale. Na ir klausimas kyla turbūt vėl, kodėl gale ar viduryje mėnesio ? Na noriu pririnkti daug žaidėjų, aiškū kaip pirmai pradžiai daug neišeis bus šiek tiek sunkokai, bet kaip bus taip. Su lėšomis susitvarkau puikiai. Šiuo metu naudojuosi us.lt subdomenų jog pažiūrėti ar tikrai būtų norinčių išvysti tą geresnį projektą, įpirkti domeną nebus problema, tam tikrai turiu lėšų ir hostingui. Dizainas taipogi bus perkamas kitą mėnesį ( laukiu algos ). Na apie tai išsamiau daugiau nekalbėsiu, tad registruojames, ir pildome į svarbius, bei atsakingus postus serveryje ir forume, žaidžiam įvairius forumo žaidimus, rengiam konkursiukus, laimim prizus ir žaidžiam smagiai su draugais serveryje. Kviečiam draugus jog būtų įdomiau pokolkas forume praleisti laiką !

sanFierro.us.lt - Projekto forumas.
ts.sanFierro.us.lt - Projekto teamspeak serveris [ Nupirkau, sutvarkytas. ]
samp.sanFierro.us.lt [ Laukite starto ! 11-25 ][ NETIKSLI DATA ]

 

Redaguota , nario EricHood
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, pradėkime nuo, to jog su aprašymu padirbėti galėjai labiau, aprašyti kažkiek sistemų nes dabar tsg perskaičiau aprašymą ir neužkabliaavo, dar kai pamatai jog forumas nėra pilnai išbaigtas ir kopijuotas dizainas.

 

Na bet kokių atvėju sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), A U G U S T A S parašė:

Na, pradėkime nuo, to jog su aprašymu padirbėti galėjai labiau, aprašyti kažkiek sistemų nes dabar tsg perskaičiau aprašymą ir neužkabliaavo, dar kai pamatai jog forumas nėra pilnai išbaigtas ir kopijuotas dizainas.

 

Na bet kokių atvėju sekmės.

Na vistiek bus perkamas dizainas bet kokiu atvėju :) Vistiek dėkuj.

Vyksta atrankėle į direktorių prižiurėtoją užsiregistruojam!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), A U G U S T A S parašė:

Iš projekto nieko gero nebus nes savininkas eilinis debilas iškeliantis save į viršų.

Ką galiu apie šį "debilą" pasakyti. Pradėjo skype programoje prašinėti prisijungti į projekto, antro administratoriaus paskuj savininko prižiurėtojo. Na absioliučiai visko. Kai pasakiau jog aš turiu pagalbininkų na o prie forumo tvarkymo susijusi su admincp susitvarkau pats. Paaiškino iškarto jog aš "debilas, dalbajobas, *Myliu SuperGames.lt* ir t.t" Na aš sakiau vis Viso gero. Neveltui tau 13 metų tik :/ Pradėjo prašinėti vien dėl to nes išvažiavo į kapines tipo ir prieš jo išvažiavimą buvo 6 gal užsiregistrave, grįžo po 20 ar 40 minučių apie valanda praėjo ir buvo 20 užsiregistrave, na ir pradėjo prašinėti ir paskuj kai pateigiau jog nereikia, yra pokolkas kas padeda jeigu nori pildyk forume į dpkt arba forumo moderatorių, pareiškė jog pisk *Myliu SuperGames.lt* ir taip toliau. Atsiprašau už keiksmažodžius.

Redaguota , nario EricHood
.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), EricHood parašė:

Ką galiu apie šį "debilą" pasakyti. Pradėjo skype programoje prašinėti prisijungti į projekto, antro administratoriaus paskuj savininko prižiurėtojo. Na absioliučiai visko. Kai pasakiau jog aš turiu pagalbininkų na o prie forumo tvarkymo susijusi su admincp susitvarkau pats. Paaiškino iškarto jog aš "debilas, dalbajobas, *Myliu SuperGames.lt* ir t.t" Na aš sakiau vis Viso gero. Neveltui tau 13 metų tik :/ Pradėjo prašinėti vien dėl to nes išvažiavo į kapines tipo ir prieš jo išvažiavimą buvo 6 gal užsiregistrave, grįžo po 20 ar 40 minučių apie valanda praėjo ir buvo 20 užsiregistrave, na ir pradėjo prašinėti ir paskuj kai pateigiau jog nereikia, yra pokolkas kas padeda jeigu nori pildyk forume į dpkt arba forumo moderatorių, pareiškė jog pisk *Myliu SuperGames.lt* ir taip toliau. Atsiprašau už keiksmažodžius.

Tai, gal parašom tiesą ? o ne suknistą melą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ♥jackwhite♥ parašė:

Sėkmės žlugti :hi:. TKG dizainas, aprašymas skurdus neverčia apsilankyti projekte, nemokama galūnė, nesulietuvinat forumo, lygiavimas žlugęs. Eilinis šūdservis :bebe:

Apie žlugima dar tik pasvajoti. Lėšų turiu pakankamai. TLKG Dizainas :) Aprašymas ant greito parašytas bus keičiamas. Galūnė mokama 29ct :D Na jau ka kalbėti jog aš net vps-8 serveri užsakiau tai čia jau į žlugimą ? Tu tarp tu eiliniu šūdserviu ką galiu pasakyti :)

 

prieš 3 valandas(-ų), A U G U S T A S parašė:

Tai, gal parašom tiesą ? o ne suknistą melą.

Aš sakau tiesa, galiu ir ss sumėtyt čhato :) Kažkam booterio labai reikėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, EricHood parašė:

Apie žlugima dar tik pasvajoti. Lėšų turiu pakankamai. TLKG Dizainas :) Aprašymas ant greito parašytas bus keičiamas. Galūnė mokama 29ct :D Na jau ka kalbėti jog aš net vps-8 serveri užsakiau tai čia jau į žlugimą ? Tu tarp tu eiliniu šūdserviu ką galiu pasakyti :)

 

Aš sakau tiesa, galiu ir ss sumėtyt čhato :) Kažkam booterio labai reikėjo :)

Būtent, esi eilinis vaikelis, prašai donatų, kopijuoji dizus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
17 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

Būtent, esi eilinis vaikelis, prašai donatų, kopijuoji dizus.

Ahh galiu įrodymus pateikt jog iš savo banko nupirkau 3 mėnesiam vps-8 kadangi gavau avansą, o tu pamatei jog žmonių daugėja greitai tai tu iškarto Žek galiu į projektą ? Aš pateigiau ką moki ir ką išmanai ką atliktum, na tu pradejei vardint jog antras administratorius būtum gfxeris ir t.t Turiu pažįstama gfxeri jei reiktu na ir pats smulkiem darbam moku. Na o aš žmonėm nelabai pasitikiu ypač kaip tau 13 ir iš tavęs 0. Nes tu tai parodej skype programoje, jog kai pasakiau jog yra užiimta, ir jog prižiurėt forumą tam skirti moderatoriai pateigiau užpildyk gal išeis kažkas. Bet kadangi iškarto pasipylė keiksmažodžiai šokai iškart į akis pradėjei stūmt na iškart pasakiau Viso gero. Na ir toliau. Tad nedaryk sau gėdos ir baik išsidirbinėt kaip mažas vaikas :)

Redaguota , nario EricHood
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, EricHood parašė:

Ahh galiu įrodymus pateikt jog iš savo banko nupirkau 3 mėnesiam vps-8 kadangi gavau avansą, o tu pamatei jog žmonių daugėja greitai tai tu iškarto Žek galiu į projektą ? Aš pateigiau ką moki ir ką išmanai ką atliktum, na tu pradejei vardint jog antras administratorius būtum gfxeris ir t.t Turiu pažįstama gfxeri jei reiktu na ir pats smulkiem darbam moku. Na o aš žmonėm nelabai pasitikiu ypač kaip tau 13 ir iš tavęs 0. Nes tu tai parodej skype programoje, jog kai pasakiau jog yra užiimta, ir jog prižiurėt forumą tam skirti moderatoriai pateigiau užpildyk gal išeis kažkas. Bet kadangi iškarto pasipylė keiksmažodžiai šokai iškart į akis pradėjei stūmt na iškart pasakiau Viso gero. Na ir toliau. Tad nedaryk sau gėdos ir baik išsidirbinėt kaip mažas vaikas :)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Vaikeli, tu vpš randomas kažkox esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu turi lėšų, laiko ir galimybes, tai kodėl nenori padirbėti labiau, nupirkti .lt galūnę, palaukti algos (nesitiki kad ją gauni, iš aprašymo sprendžiu, kad tau nedaugiau 13-kos.), ir ttl. Apie tai kiek gyriesi, kad nupirkai VPS-8, neužteko iv.lt ir gauni algą tai išvis patylėsiu. Sėkmės žlungant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), EricHood parašė:

Apie žlugima dar tik pasvajoti. Lėšų turiu pakankamai. TLKG Dizainas :) Aprašymas ant greito parašytas bus keičiamas. Galūnė mokama 29ct :D Na jau ka kalbėti jog aš net vps-8 serveri užsakiau tai čia jau į žlugimą ? Tu tarp tu eiliniu šūdserviu ką galiu pasakyti :)

Lėšos nieko dėtos, jei nemoki jų reikiamai išnaudoti :). Kam tuomet ant greito kurti aprašymą, jei galimą šiek tiek palaukti, kol bus sukurtas, arba gal būt neturite tinkamo grafikos dizainerio :blink:. Aš tiesiog savo nuomonę išreiškiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...