Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodama labai mylėta steam paskyra


Miknius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki draugai Taigi trumpai ir aiškiai, Išsilaikiau teises, nusipirkau mašina kuri aišku mėgsta kura valgyti, susiradau antraja puse kuri nėra visiškai vietine, dėl ko mano miela mašina taip pat nori labiau valgyti o žaidimai jau senai nebedomina ir sėdi va šita mano paskyra naudota ilga laika prižiūrėta ir mylėta kuri nematė jokiu žaidimu čytinimu tai dėl netikėto Vac galite tikrai nesijaudinti, ji pilna visokiu populiariu žaidimu kaip GTA V Euro truck simulator, Cesiukai complete packas, killing floor abi dalys, garrys mod ir dauguma kitų žaidimų taigi ši paskyra įtiks bet kokio žaidimu žanro megėjui už šia paskyra prašau tik 30€ nes šiuo metu labai prasta mano finansinė padėtis o kai ši paskyra tikrai jau nereikalinga, noriu ja perduoti i kitas rankas. Nepykit bet pirmas tikrai neisiu kaip ir sakiau man ši paskyra tikrai nereikalinga bet pinigai labai reikalingi ir tikrai nenoriu likti apgautas ir likti be pinigu neesu koks vagis ar koks mažas vaikas, aišku ta pati sako visi, bet kaip sakoma  isimylėjusi širdis nemeluoja:wub: Ačiū už suprantinguma.

Susisiekti galite:

https://www.facebook.com/JustinasMockuss

Skype: bet tik vakarais: justasmockus nuotrauka katinas su kepuriuku :funny:

 

Paskyros URL jai norėsit jai norėsite apžiurėti 

http://steamcommunity.com/id/Miknius/

fa4b8ce135d9c8806164af4cd06dfac3527.png

20be918d67272efefab8a62e5bba8bbc459.png

 

Redaguota , nario Miknius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...