Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Informacija lankytojams dėl flooderių


TheHiddenSPEC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Flood

Flood didelė bėda forumo, nes beveik kasdien matau flood nuo 2-10 temų apie serverį koki. Jeigu pamatote 2-10 ar daugiau temų kur reklamuojamas serveris to pačio lankytojo nekomentuokite jo temoje kaip: "Moderatoriai ištrinkite šita tema" , "kodėl tu vis rašai tą patį per tą patį?" Nes mes matome tas temas ir ištrinsime. Taigi negaiškite laiko atrašydami į jas. Geriau jau raporta uždėtumėte, kad dar lengviau pamatytume. Ačiū tiems kurie paskaitė ir suprato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Bėje noriu pridėti ir aš kai kurie žmonėms neįdomu kačia dabar parašiai ir yra labai mažai žmonių kurie skaito ir ropartuoja tad manau, kad šita tema nedaugeliui padėjo.Tad aš skatinu žmones rapartuokit o ne floodinkit, mačiau daug kartų kai žmones skundžiasi, kad floodina, bet nieko nedaro.Tad mano verdiktas ropartuokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...