Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pradėjau užsiimti runescape privataus serverio kūrimu. Norintys prisidėti ar padėti rašom po tema kontaktus ar kažką kaip galėtume susisiekti. Savo kontaktų nerašau, kad nebūtų spam..

Taigi reikalingi tokie žmonės:

1. Mokantis dirbti su grafikomis. (Tai yra mokėtų editinti mano duotą paveikslėlį ir padarytų pagal mano poreikius, pvz pakeistų tekstą paveikslėlyje arba padarytų savo gražų background ar dar kažką)

2. Mėgstantis improvizuoti. (Duotų idėjų kurios praverstų serveriui)

3. Galbūt galintis paremti (Šis žmogus nėra būtinas, nes pinigų serverio ir tinklapio išlaikymui turiu, tačiau pagalba nepakenktų)

 

Kokia jums iš to nauda? - Lietuviams trūksta gero rsps serverio, tad susivieniję manau, padarytume gerą serverį ir galėtume gerai leisti savaitgalius ir kitą laisvalaikį. :P Jau turiu nemažai planų, nemažai idėjų, kurias igyvendinsiu ir padarysiu serverį įdomų ir nenuobodų. Aišku visi nori kažką gauti pradžioje žaidimo, tai manau, kad padėsiantys, bus apdovanoti žaidime ir galės pradėti žaisti kiek krūtesni nei kiti. (Aišku nesitikėkit iškarto visko geriausio) 

 

Atlygis bus koks daiktas ar rank'as. :) Priklausys nuo to, ant kiek jūs man pagelbėsite ir kiek noro turėsite padėti. ;)

Redaguota , nario Defka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

daug tokių entuziastų kaip tu esu matęs nuo tada kai 2012 pradėjau žaist rsps servus, vėliau osrs... vienintelis kažko pasiekęs ir ilgiausiai išsilaikęs serveris buvo party-scape kuris buvo skirtas lietuviams. Per kiek laiko skaitęs tai dauguma rašo, jog padarysim, padarysim , o gaunasi šnipštas ir dabar kyla keletas klausimų:

  • Sudomink auditoriją ir išplėsk šį teiginį: Ir manau niekada nebuvo tokio lietuviško, kokį aš darysiu. Koks tas tavo serveris bus kokio niekada nebuvo? (aišku visko iškart atskleist nereikia)
  • Kiek laiko užsiimi serverių kūrimu, ar moki pats kokybiškai ištaisyt dupe bugus ir pan..
  • Kiek % jau esi paruošęs serverio paleidimui? Nes jei dar tik pradėsi, linkiu sėkmės nepalūžt.

Ir galiausiai linkiu sėkmės paieškose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, Worcester parašė:

Neblogai moku anglų kalbą, runescape žaidžiu apie  7 metus galėčiau galbūt pagelbėt?

Jei gali skirti per savaitę nuo 10 iki 15 valandų, to užtektų ir būtų labai gerai, manau, kad galėtum, numesk kažkokius tai kontaktus.

 

prieš 1 valandą, 3134lt parašė:

daug tokių entuziastų kaip tu esu matęs nuo tada kai 2012 pradėjau žaist rsps servus, vėliau osrs... vienintelis kažko pasiekęs ir ilgiausiai išsilaikęs serveris buvo party-scape kuris buvo skirtas lietuviams. Per kiek laiko skaitęs tai dauguma rašo, jog padarysim, padarysim , o gaunasi šnipštas ir dabar kyla keletas klausimų:

  • Sudomink auditoriją ir išplėsk šį teiginį: Ir manau niekada nebuvo tokio lietuviško, kokį aš darysiu. Koks tas tavo serveris bus kokio niekada nebuvo? (aišku visko iškart atskleist nereikia)
  • Kiek laiko užsiimi serverių kūrimu, ar moki pats kokybiškai ištaisyt dupe bugus ir pan..
  • Kiek % jau esi paruošęs serverio paleidimui? Nes jei dar tik pradėsi, linkiu sėkmės nepalūžt.

Ir galiausiai linkiu sėkmės paieškose!

Aš taip pat daug tokių mačiau. :D Party-Scape buvo išties vienas geriausių egzistavusių serverių skirtų lietuviams. Atsakau į tavo klausimus:

  • Teiginiu ,,Ir manau niekada nebuvo tokio lietuviško, kokį aš darysiu.", norima pasakyti, kad serveryje bus nemažai to, ko nėra buvę kituose serveriuose. Gausu įdomybių, nebus viskas padėta ant lėkštutės ir teks paplušėti. (Nes priešingu atvėju serveris paliks nuobodus ir nebebus ką veikti) Nelabai norisi atskleisti savo idėjų, nes jos gali būti labai greitai pasisavintos arba tiesiog jei išpasakosiu nebebus intrigos žaidėjams. ;)
  • Gan ilgai, taip nėra, kad ištisai dirbu vien prie to, aš pats užimtas žmogus, tačiau savo serverį tvarkau jau gan ilgą laiką.. Ir per savaitę tikrai randu pakankamai laiko prie jo prieiti. :taika:
  • % Sunku pasakyti, na, bet gal koks 80% manau bus. ;)

Dėkoju! =P

Redaguota , nario Defka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, Dnock parašė:

Jeigu nori, kad žaistu pradžioje 20-50~, o veliau po 5 žaidėjus tai taip daryk tik lietuviams. Bet nesiūlau to. 
O jeigu darysi tai butinai pasireklamuok facebook osrs grupėje, tibrikai labai padėjo. 

Dėkui už patarimus! ;) Okey. :P

 

- Atsiprašau už double post -

Redaguota , nario Defka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...