Peršokti į turinį

Ieškau projekto kuriame galėčiau būti naudingas.

Recommended Posts

Sveiki esu Justas, man 18 metų ir ieškau projekto su vizija, kuriame galėčiau būti naudingas. Sa-mp'o pastaruoju metu nežaidžiu, paskutiniu metu užsiiminėjau marketingu/įvairių svetainių kūrimu.

Norėčiau prisijungti prie subrendusios komandos turinčios vizija ir motyvaciją, už darbą jokio atlygio neprašau, tai darau tobulėjimo tikslais.

Norėčiau užsiimti video kūrimu/reklamavimu(imtinai)/forumo moderavimo žaidėjų ir administracijos kooperavimu.

video pavyzdžiai -

Prie savo video neesu sėdėjęs ilgiau nei 30min :D viską norėdavau kuo greičiau pabaigt, ir editas nebuvo prioritetas :D todėl manau turiu šiokio tokio potencialo ir dirbant rimtam projektui pasėdėčiau, bent jau porą dienų prie darbo....

Jeigu domina, parašykit į pm šioki tokį prisistatymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), #Justasino parašė:

Sveiki esu Justas, man 18 metų ir ieškau projekto su vizija, kuriame galėčiau būti naudingas. Sa-mp'o pastaruoju metu nežaidžiu, paskutiniu metu užsiiminėjau marketingu/įvairių svetainių kūrimu.

Norėčiau prisijungti prie subrendusios komandos turinčios vizija ir motyvaciją, už darbą jokio atlygio neprašau, tai darau tobulėjimo tikslais.

Norėčiau užsiimti video kūrimu/reklamavimu(imtinai)/forumo moderavimo žaidėjų ir administracijos kooperavimu.

video pavyzdžiai -

Prie savo video neesu sėdėjęs ilgiau nei 30min :D viską norėdavau kuo greičiau pabaigt, ir editas nebuvo prioritetas :D todėl manau turiu šiokio tokio potencialo ir dirbant rimtam projektui pasėdėčiau, bent jau porą dienų prie darbo....

Jeigu domina, parašykit į pm šioki tokį prisistatymą.

Kažkodėl neleidžia per telefoną parašyt tau laiško, pridėk mane į skype - gustasgustas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...