Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia atnaujinimo mano kompiuteriui.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2395 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norėjau jūsų paprašyti pagalbos, turiu PC su štai tokiais parametrais: PCU- i5 6400 2.7GHz, GPU- GTX1050 2GB OC, 8GB RAM, 1TB HDD, korpusas yra mATX, o motininė MSI H110M PRO-VD PLUS, maitblokio nebūtina man žiūrėti nes jau žinau kad man jį reiks keisti, tai žodžiu noriu padaryt atnaujinima kad pavežtų naujesnius žaidimus, nes jau šito nebepakanka, tai vat siūlykit, buildinkit, pats nieko nenusimanau kas ten geriausia o kas ne, tikiuosi motininės keist nereiktų, pagrinde tikriausiai CPU, GPU, korpusas nes irgi naujo reikia kad naujos dalys tilptų ir maitblokis tikriausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, SN4KE parašė:

Bet man rašė ankščiau kad jeigu noriu turėt GTX 1070 ar GTX 1080, tai reikia keist ir maitblokį ir korpusą, o pats nežinau kas geriausia.

Mes tavo maitblokio tiksliai nezinom koks jis. O del korpuso susirask koks tau patinka, tik kad motinine tilptu ir gerai bus. O maitbloki tokioms vaizdo plokstems reiktu koki 800w-1000w tiksliai nezinau senai ziurejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), EK'ON parašė:

Mes tavo maitblokio tiksliai nezinom koks jis. O del korpuso susirask koks tau patinka, tik kad motinine tilptu ir gerai bus. O maitbloki tokioms vaizdo plokstems reiktu koki 800w-1000w tiksliai nezinau senai ziurejau.

Iprastai 1070/iskaitant 1080 dar galbut uztektu itin gero bronze rated arba gold dated gero 600-750w. o 1080ti 850w-1.2kw gold+ rated kaip corsair hx/i ar seasonic focus gold ar corsair rm-x/i 1kw ir t.t. vien todel kad be ocinimo bendrai sistema su 1080ti rytu ant stock clocku 450-550w

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 05.10.2017 at 21:10, SN4KE parašė:

Sveiki norėjau jūsų paprašyti pagalbos, turiu PC su štai tokiais parametrais: PCU- i5 6400 2.7GHz, GPU- GTX1050 2GB OC, 8GB RAM, 1TB HDD, korpusas yra mATX, o motininė MSI H110M PRO-VD PLUS, maitblokio nebūtina man žiūrėti nes jau žinau kad man jį reiks keisti, tai žodžiu noriu padaryt atnaujinima kad pavežtų naujesnius žaidimus, nes jau šito nebepakanka, tai vat siūlykit, buildinkit, pats nieko nenusimanau kas ten geriausia o kas ne, tikiuosi motininės keist nereiktų, pagrinde tikriausiai CPU, GPU, korpusas nes irgi naujo reikia kad naujos dalys tilptų ir maitblokis tikriausiai.

Proco kol kas siulyciau ne keist. (Aisku cia pagal poreikius)

Visu pirma, paimciau nuo 600W Gold PSU ir koki GTX1070 (nu cia pagal kisene reik ziuret)

Paskui galima butu dar 8GB RAM isidet.

Jei jausi kad galios neuztenka, tada jau reiktu keist ir proca i i7 6700/7700

Beje, koks monitorius pas tave? Reiktu tikslaus modelio. Ir ar zadi keist ji artimiausiu metu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Rockstar parašė:

Proco kol kas siulyciau ne keist. (Aisku cia pagal poreikius)

Visu pirma, paimciau nuo 600W Gold PSU ir koki GTX1070 (nu cia pagal kisene reik ziuret)

Paskui galima butu dar 8GB RAM isidet.

Jei jausi kad galios neuztenka, tada jau reiktu keist ir proca i i7 6700/7700

Beje, koks monitorius pas tave? Reiktu tikslaus modelio. Ir ar zadi keist ji artimiausiu metu?

Manau kad jis tures tuos 700€priminariai viska pardaves... realiai nesutilptu i budgeta.

@SN4KE realiai as turiu tavo gpu's performance level korta, tik senesne-gtx 960 4gb modeli. amzius turbut ir savo daro kad visdar uztenka jos mano poreikiams, nes realiai as high/max nustatymus retai kokiame nors zaidime naudoju... realiai noreciau rx;o nes pas mane fsync monitorius.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@SN4KE gal galetum patikslinti korpuso ir mait. saltiniu modelius? pagal proca tau reiktu siaip tiktai gpu naujos. na galdar psu jeigu cia prebuild'as  kokio kilobaito, kuri isigijai nepagalvojes.

nesuprantu kaip tau gali neuztekti performance. isitikink, kad detales nera brokuotos pirma. nes jeigu maitblokis failina tada geriau i garantini kad ji pakeistu ir sykiu isigyk kita(radus itin prasta psu dezeje).

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2395 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...