Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IOS 11


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2391 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!

Kas atsinaujino i ios 11?

Kaip reikalai su stabilumu ir kitais dalykais?

Gal jau kas atsinaujino i 11.0.1?

Beja idomus pastebejimas

10.3.3 -> 11 = 2.04gb

10.3.3 -> 11.0.1 = 1.24gb

Cia kaip suprast kur dingo net 800mb ? :D

Ar verta rizikuot ir naujintis man is 10.3.3 i ios 11.0.1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdas. Telefonas sulėtėjo, grybauja, kartais, kai padarai screenshoot'ą, atidarai redaktorių ir paspaudi done, nereaguoja. Dažnai užsigliučina, ir uždeda ant BG lempines fotkes, bet perėjus į kitą puslapį, o vėliau grįžus, vėl viskas ok. Wi-Fi visada įjungtas, kai jį išjungi, jis pats įsijunginėja (ir tai nėra bug'as, taip padaryta specialiai), kas žiauriai nervina. Baterija visiškai nelaiko. Ir taip ne tik su mano 5s, draugams tas pats su 6 ir 7. Ir dar daaaaug visokiausių kasiakų, tikiuosi kitos versijos bus geresnės.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, su wifi ir mane nervina tas dalykas (kauno akre būnant visada prisijungia prie neveikiančio akropolio wifi). Taip pat kartais pajungus iš pirmo karto nesikrauna baterija, reik ištraukt ir vėl pajungt. Bet šiaip labai didelis atnaujinimas buvo tai tokios klaidos man atrodo bus greitai ištaisytos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), **GusTav** parašė:

Neverta... Pats pasigailėjau, kad atsinaujinau į IOS11. Mano manymu 10.3.3 geresnis nei 11.

Na pats del to ir laikausi ties 10.3.3 nes telefona naudoju daug ir baterija reikalinga labai.

prieš 12 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Atsinaujinau. Na man tai visai patiko tas iOS 11. Dabar kai pasakei, jog yra ir 11.0.1 versija tai užstačiau telefoną atnaujinimui :D o ar verta rizikuoti, ar ne manau priklauso nuo tavo telefono senumo.

Telefonas tai nera senas 6s plus ,bet tiesiog man baterija yra svarbu,funkcijos smagios naujos bet jei del jos reikia aukot baterija tai asmeniskai neverta ;/

prieš 11 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Šūdas. Telefonas sulėtėjo, grybauja, kartais, kai padarai screenshoot'ą, atidarai redaktorių ir paspaudi done, nereaguoja. Dažnai užsigliučina, ir uždeda ant BG lempines fotkes, bet perėjus į kitą puslapį, o vėliau grįžus, vėl viskas ok. Wi-Fi visada įjungtas, kai jį išjungi, jis pats įsijunginėja (ir tai nėra bug'as, taip padaryta specialiai), kas žiauriai nervina. Baterija visiškai nelaiko. Ir taip ne tik su mano 5s, draugams tas pats su 6 ir 7. Ir dar daaaaug visokiausių kasiakų, tikiuosi kitos versijos bus geresnės.

 

prieš 10 valandas(-ų), sakiras parašė:

Jo, su wifi ir mane nervina tas dalykas (kauno akre būnant visada prisijungia prie neveikiančio akropolio wifi). Taip pat kartais pajungus iš pirmo karto nesikrauna baterija, reik ištraukt ir vėl pajungt. Bet šiaip labai didelis atnaujinimas buvo tai tokios klaidos man atrodo bus greitai ištaisytos

Tai manau mano atveju geriau sedet su 10.3.3 ir laukt kol atsiras 11.1 tai turetu but kita menesi :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Ant iPhone 5S jau atnaujinimu nebedarau, nes zinau kad kuo toliau, tuo blogiau bus! Tegul ramiai su iOS10 sedi..

Ant iPad Air irgi su iOS 10.1.1 sedziu, nes gelezis jau i pabaiga.

Ir pats iOS11 nemanau kad turi kazka tokio, del ko butu verta naujintis..

Na vienintelis dalykas del ko galvoju naujintis tai del control center:o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kolkas viskas tikrai gerai ir nesigailiu, kad atsinaujinau. Dabartinė versija 11.0.1.  Neturiu jokių priekaištų kolkas. Kažaks minėjo dėl wifi automatinio prisijungimo, tai meniu tik atjungia tave nuo tinklo bet ne patį wifi išjungia, jį atsijungti reikia per settings'us. Įrenginys kurį naudoju - iPhone 6s, veikia viskas sklandžiai, pakibimų kaip ir nebuvo. Control center valdymas patogus, turintis daugiau laisvės, vizualieji pakeitimai ir gražūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), disconnect parašė:

Kolkas viskas tikrai gerai ir nesigailiu, kad atsinaujinau. Dabartinė versija 11.0.1.  Neturiu jokių priekaištų kolkas. Kažaks minėjo dėl wifi automatinio prisijungimo, tai meniu tik atjungia tave nuo tinklo bet ne patį wifi išjungia, jį atsijungti reikia per settings'us. Įrenginys kurį naudoju - iPhone 6s, veikia viskas sklandžiai, pakibimų kaip ir nebuvo. Control center valdymas patogus, turintis daugiau laisvės, vizualieji pakeitimai ir gražūs.

Jo jo, 6s dar gerai veikia, bet liečiau, o 6 jau nieko gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), © Orinta parašė:

Draugė turi, jokių nusiskundimų,  tik užpisa kai auto WiFi pajungia 

On 26.09.2017 at 23:55, ES.^ parašė:

<...>Wi-Fi visada įjungtas, kai jį išjungi, jis pats įsijunginėja (ir tai nėra bug'as, taip padaryta specialiai), kas žiauriai nervina.<...>

Norint pilnai išjungti Wi-Fi, reikia nueiti į nustatymus (Options, Wi-Fi) ir išjungti ten.

Atnaujinau 5s į 11.0.1, baterija laiko geriau ir veikia neblogiau nei su 11.0.0, bet galvoju apie downgrade'a, su iOS 10 greičiau dirbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Norint pilnai išjungti Wi-Fi, reikia nueiti į nustatymus (Options, Wi-Fi) ir išjungti ten.

Atnaujinau 5s į 11.0.1, baterija laiko geriau ir veikia neblogiau nei su 11.0.0, bet galvoju apie downgrade'a, su iOS 10 greičiau dirbo.

Mane tai tas apple galima sakyt prievartauja :D

Pats atsiunte update per nakti tik nesuinstaliavo ačiu dievuj. Dabar notification sokineja su priminimo laikrodziu O.o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 9/28/2017 at 12:23, Rockstar parašė:

Ant iPhone 5S jau atnaujinimu nebedarau, nes zinau kad kuo toliau, tuo blogiau bus! Tegul ramiai su iOS10 sedi..

Ant iPad Air irgi su iOS 10.1.1 sedziu, nes gelezis jau i pabaiga.

Ir pats iOS11 nemanau kad turi kazka tokio, del ko butu verta naujintis..

OT:

http://www.technews.lt/portal/news/samsung-nuo-kiekvieno-parduoto-iphone-x-gauna-110-usd/

http://fortune.com/2017/10/04/samsung-apple-profits-iphonex/

samsungus patinka remti ^^?

apple juk is ju memory gauna ^^

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 06.10.2017 at 14:28, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Tai kad iPhone X dar net prekyboj ner.. bent jau pas mus! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2391 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...