Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

AT2020 mikrofono problema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi nusipirkau neperseniausiai AT2020 ir galvojau, kad viskas bus tvarkoje ir t.t kadangi POP filtro neturiu naudoju kojines :D Bet vistiek problema ne tame. Filmuojant, streaminant labai girdisi klavetūra bandžiau padėti mikrofoną ant keletos tikrai storų knygų ir vistiek girdisi, tai galbūt žinot kas ką daryt? Ar būtinai reikia pirkti stovą? Taipogi MIC boost yra 65 bandžiau numušti net iki 50, bet tada girdžiuosi labai tyliai kaip filmuoju kažką.

čia testas su 55 MIC boost - TESTAS

 

Redaguota , nario MartynasG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

 

@MartynasG cituoju savo pacio komentara. priestai buvau paaiskines, kad tokia problema gali buti neuzsimindamas tiesiogiai. ir kad reikes papildomos aparaturos, jeigu nori isnaudoti itin gerai mikrofono galimybes.

Dabar papildomai reiks investuoti ant mikserio arba kokio nors audio interfeiso arba garso plokstes (tokiu atveju dar ir adapterio reiks xlr i 3.5mm),del garso ploksciu negaliu patart.

Mikseris pigiausias: http://soundium.lt/behringer-xenyx-302-usb (siaip neblogas variantas uz tokia kaina)

Interfeisas: http://soundium.lt/focusrite-scarlett-solo-2nd-generation (kokybiskas daiktas,nepigus ,bet tikrai vertas demesio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Dabar papildomai reiks investuoti ant mikserio arba kokio nors audio interfeiso arba garso plokstes (tokiu atveju dar ir adapterio reiks xlr i 3.5mm),del garso ploksciu negaliu patart.

Mikseris pigiausias: http://soundium.lt/behringer-xenyx-302-usb (siaip neblogas variantas uz tokia kaina)

Interfeisas: http://soundium.lt/focusrite-scarlett-solo-2nd-generation (kokybiskas daiktas,nepigus ,bet tikrai vertas demesio)

jeigu sumanys kanors is dolby pirkti, tik jau ne asus xonar'is ir t.t.(ir gink dieve neaktyvuok surround;o nes tik garsa iskraipysi jie realiai net formatu neatkuria tu kas skelbia "dolby dts x pro ir t.t.).+ ju driveriai kreivi. problemos su installiacijomis ir tweak;ais ir t,t, as jam iskart patariau pirkti atskira mic'a ir ausines, bet nee. privalejo isigyti headset'a kurio mikrofonas streaminant ir t.t. stutter sound'us skleidzia. ismete vos ne 150euru i bala.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

jeigu sumanys kanors is dolby pirkti, tik jau ne asus xonar'is ir t.t. ju driveriai kreivi. problemos su installiacijomis ir tweak;ais ir t,t, as jam iskart patariau pirkti atskira mic'a ir ausines, bet nee. privalejo isigyti headset'a kurio mikrofonas streaminant ir t.t. stutter sound'us skleidzia. ismete vos ne 150euru i bala.

pala, tai čia headseto problema aš kaip supratau? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MartynasG parašė:

pala, tai čia headseto problema aš kaip supratau? :D

ne. pats sakei nepatenkintas headsrt'o kokybe ir klausei del mic patarimo. kitas dalykas, as tave iskart ispejau pirkti atskira set'a nes tada bus lengviau aparatura susipirkti o dabar pats situacija pasisunkinai isigydamas headset'a. preliminariai ruosiantis streaminti/recordinti reikejo atskiras ausines ir mic'a rinktis.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

ne. pats sakei nepatenkintas headsrt'o kokybe ir klausei del mic patarimo. kitas dalykas, as tave iskart ispejau pirkti atskira set'a nes tada bus lengviau aparatura susipirkti o dabar pats situacija pasisunkinai isigydamas headset'a.

žodžiu dabar skaitau reddite posta, tipo kad kažkokia vibraciją klafke duoda mikrofonui, tai jai aš padėčiau klafke ten kur reikia https://gyazo.com/8cf91494ec8b520cf628bb0533ab41ac?token=ede86a09335a924cd61132c80b5930c1 nu aš apie ta išvažiuojancia apačia kalbu ir nusipirkčiau stovą turėtu padėti ane? nu bent jau kažkiek? nes aš dabar naudoju visiškai paprasta stalą.
bet turiu ta normalų stalą, tik reikia persinešt setupą, ko dar nebandžiau bet dabar kilo ideja

Redaguota , nario MartynasG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, MartynasG parašė:

žodžiu dabar skaitau reddite posta, tipo kad kažkokia vibraciją klafke duoda mikrofonui, tai jai aš padėčiau klafke ten kur reikia https://gyazo.com/8cf91494ec8b520cf628bb0533ab41ac?token=ede86a09335a924cd61132c80b5930c1 nu aš apie ta išvažiuojancia apačia kalbu ir nusipirkčiau stovą turėtu padėti ane? nu bent jau kažkiek? nes aš dabar naudoju visiškai paprasta stalą.

isigyk pop filtra tada ir dar praverstu kilimelis extended nors ir koks natec m12 maxi arba maxi lava butu puiku, klava neskleistu garsu besitrindama i stala. pats turiu natec'a. kokybe gera, dulkes ryskiai matos beto pradzioje turi keista kvapa. po kurio laiko prie jo priprasi arba nejausi nes jis isnyks. realiai corsair'o anti slip kilimelis su piesiniu lyginai ta pati plastiko/gumos kvapa irgi turi.

ka galiu tikrai patarti, naudok klava ir pele ne apacioje o virsuje arba susirask custom made  large pad;u selleri kokioje uk/de ar panasiai per fb grupes. galbut rasi tinkamo dydzio kuris tilptu toje isstumiamoje dalyje pilnai.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

isigyk pop filtra tada ir dar praverstu kilimelis extended nors ir koks natec m12 maxi arba maxi lava butu puiku, klava neskleistu garsu besitrindama i stala. pats turiu natec'a. kokybe gera, dulkes ryskiai matos beto pradzioje turi keista kvapa. po kurio laiko prie jo priprasi arba nejausi nes jis isnyks. realiai corsair'o anti slip kilimelis su piesiniu lyginai ta pati plastiko/gumos kvapa irgi turi.

ir tada dar stovą isigyt pakišus ten klafke ir turėtu būt gerai bent jau pagal mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

stovas paciame virsuje. tinkamu atstumu nuo veido. klavai reikia kilimelio kad nejudetu nes buna pajudejus cypia irgi.

tai tas kilimelis dzin, galima kokias kelnes naudot kurias išaugaut tik apsikarpyt jas reiks, bet va del stovo didžiausias klausimas, kaip padetu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...