Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [CS:GO] - Parduodu ST Shadow Daggers / FADE Factory new


Gerart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2299 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, No Life King parašė:

bet vistiek ;D uz skina moketi simtus :D  Man cia biski keista :D  Bet biznis tai osum :D Sekmes pardavime :D 

Kas nesisuka tas negyvena kaip sakoma. :D

 

Prieš 1 valandą, Svarainis parašė:

Patarimas jei nori greiciau parduot ir uzdirbt daugiau: iskeisk i raktus ir pardavinek raktus:)


Aš tau dar geresnių patarimų galėčiau duoti, bet nei aš užsiimu su tuo reikalu paskutiniu metu nei aš noriu žaisti. Kas norės tas galės keistis į tuos raktus. Dėkui už pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Galardas parašė:

Tai atsiras ir tokių kurie pasiūlys 90% ir sakys jei pirmas aš eisiu. :D

Na logiskai pagalvok, kas pirks daugiau negu rinkos kaina ;) atsiliepimu manau pakankamai turiu, kad pasitiket butu galima ;) na bet kokiu atveju mano pasiulymas galioja, jei ka nors nuspresi parasysi ;) o siaip sekmes parduodant, as visgi keisciau i raktus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas 90% buvo panaudotas kaip pavizdys.  Tie atsiliepimai 28 kurių dauguma yra, kad keitei valiutą paypal yra nieko verti kaip ir mano tie 19. Pasitikėjimo man tas nesuteikia. Aš čia labiau laukiu mano senų klientų kurie visą laiką pirkdavo iš manęs, kadangi kontaktų nei vieno nebeturiu. Pirmas tikrai nesiruošiu niekam eiti, na nebent su tarpininkais, bet tie žymiausi lietuvos tarpininkai yra kaikurie nusižemine. Na anyway į raktus, kad teks keisti tai ir taip aišku manau, nes lietuvoje mažai yra kas paiims už tokią sumą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Galardas parašė:

Tas 90% buvo panaudotas kaip pavizdys.  Tie atsiliepimai 28 kurių dauguma yra, kad keitei valiutą paypal yra nieko verti kaip ir mano tie 19. Pasitikėjimo man tas nesuteikia. Aš čia labiau laukiu mano senų klientų kurie visą laiką pirkdavo iš manęs, kadangi kontaktų nei vieno nebeturiu. Pirmas tikrai nesiruošiu niekam eiti, na nebent su tarpininkais, bet tie žymiausi lietuvos tarpininkai yra kaikurie nusižemine. Na anyway į raktus, kad teks keisti tai ir taip aišku manau, nes lietuvoje mažai yra kas paiims už tokią sumą. :)

:D:D:D Mano atsiliepimai nieko neverti... Nekeiciau valiutos o ja pirkau :) ir ne kaip jus po 10 euru, o sumos ir po 1k vaiksto :D bet neesme

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2299 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...