Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Huawei p10 lite


Raima*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2402 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Aivarex parašė:

Žinau tik vieną, kad jie greitai kraunasi labai, bet šiaip, kaip telefonas man asmeniškai nekoks, mieliau rinkčiaus kažką iš Samsung/Iphone

Samsung yra š paskutinis, huawei +++ geresnis. 

 

Huawei p10 lite gan geras, patariu imti huawei p10. Bet jai mežesnis biudžetas, tai  imk huawei 10 lite ;) nepasigailėsi.

Pažiūrėk YT visokias apžvalgas apie ta modeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Lukez parašė:

Samsung yra š paskutinis, huawei +++ geresnis. 

 

Huawei p10 lite gan geras, patariu imti huawei p10. Bet jai mežesnis biudžetas, tai  imk huawei 10 lite ;) nepasigailėsi.

Pažiūrėk YT visokias apžvalgas apie ta modeli.

Kodėl sakote, kad samsung yra blogas telefonas ? Jis yra puikus telefonas jau turiu kiek laiko daug, o nusiskundimų jokių neturiu, bet aišku jei pirksi koki senesnės versijos tai ten nieko gero nebus, o dabar naujieji modeliai yra geri kaip pavyzdžiui note 8 ar s8+.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Mantas parašė:

Kodėl sakote, kad samsung yra blogas telefonas ? Jis yra puikus telefonas jau turiu kiek laiko daug, o nusiskundimų jokių neturiu, bet aišku jei pirksi koki senesnės versijos tai ten nieko gero nebus, o dabar naujieji modeliai yra geri kaip pavyzdžiui note 8 ar s8+.

Jo,  aš ir taip sakau. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turiu honor7 lite(5c) nera arti flagman;u bet jeigu idomu butu nuomone apie ju androidus su plieniniu korpusu tai gana  patvarus, jau pamirsau kiek kartu buvo pper klaida ismetes, bet ekranas taip, kad telefono veikimui trukdytu nera iskiles. turbut grudintas stiklas su nugarele gera saugo. patarciau imti su gorilla glass koki nors plienini huawei'u. o ne plastikinio korpuso modeli.

esu mates j7 su skilusiu ekranu, tai net ir ta plevele su grudintu stiklu neapsaugo isviso. vien del sito samsungu privengciau.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

turiu honor7 lite(5c) nera arti flagman;u bet jeigu idomu butu nuomone apie ju androidus su plieniniu korpusu tai gana  patvarus, jau pamirsau kiek kartu buvo pper klaida ismetes, bet ekranas taip, kad telefono veikimui trukdytu nera iskiles. turbut grudintas stiklas su nugarele gera saugo. patarciau imti su gorilla glass koki nors plienini huawei'u. o ne plastikinio korpuso modeli.

esu mates j7 su skilusiu ekranu, tai net ir ta plevele su grudintu stiklu neapsaugo isviso. vien del sito samsungu privengciau.

Ta pati problema su meizu telefonais :D

Pazystamas telefona su dekliuku,bei stikliuku saugojo ,buvo isidejes i kuprine kad zygi netrugdytu ir skilo ekranas o ne plevele..

Redaguota , nario Šelmiux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Ta pati problema su meizu telefonais :D

Pazystamas telefona su dekliuku,bei stikliuku saugojo ,buvo isidejes i kuprine kad zygi netrugdytu ir skilo ekranas o ne plevele..

viliuosi, kad ant manojo huawei ten skilo tik plevele o ne ekranas sykiu.

paskutini karta iskrito pries savaite, tai per sona plvele skilo-butu gerai, kad ne ekranas ;/ buvau siektiek ikauses.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

viliuosi, kad ant manojo huawei ten skilo tik plevele o ne ekranas sykiu.

paskutini karta iskrito pries savaite, tai per sona plvele skilo-butu gerai, kad ne ekranas ;/ buvau siektiek ikauses.

Visko buna, nors kiek esu susidures tai Huawei ekranai neblogi ir patvarus :o

Tikekimes neskilo, per plevele sunku atpazint net :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), WaSHkaZ parašė:

Huawei P10 plius pats turiu, na istiesu isvaizda ir kameros kokybe pritrenkiama. Bet kas liecia telefono veikima, tai dar huawei reikia nemazai padirbeti su kirin procesoriais ir lieciamomis funkcijomis.

Na asmenine patirtim remiantis tai noretusi truputuka geresnes kokybes fotkinant tamsoje, nes visgi huawei turi net atskira sensoriu ar kamera kaip cia pavadinus, kad fotkintu geriau tamsoje,kad geresnis kontrastas ir tt butu ,bet tamsoj nuotraukos vistiek turi neperdaugiausiai detaliu ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2402 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...