Peršokti į turinį

Naujas projektas, reikia pavadinimo!

Martynas .

Recommended Posts

Sveiki, taigi su draugu kuriam projektą kaip viaplay.lt ir bus po 3€/men acc ir 1 diena trial versija ir t.t, bet reikia pavadinimo, turit gal kas ką pasiūlyt? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Žygisz parašė:

Susilauksit pacanai tokių baudų, kad net baisiausiam sapne nesapnavot, nebent tai nėra kaip viaplay.lt

Turėjau omeny žanrą, t.y filmai, transliacijos ir tv internetu. jokių kopijavimų ar plagijavimų čia nebus ir nėra.

Redaguota , nario Martynas`
Nuoroda į komentarą

11 minutes prieš, Martynas` parašė:

Turėjau omeny žanrą, t.y filmai, transliacijos ir tv internetu. jokių kopijavimų ar plagijavimų čia nebus ir nėra.

teises i filmus tikriausiai turesi ane?

Nuoroda į komentarą

Supranti, tau neužteks vien sukurti, jei esi lietuvoje garantuoju jog tau emigrantas.tv neveikia? Žinai kodėl? O gi todėl kad yra pasirašyta sutartis su LT televizija jog emigranto nerodytu LT ir mokama kažkokia tai duoklė kas mėn LT televizijai, kadangi tu dabar pats logiškai pagalvok jei tu įsteigsi TV online taip? kad ir už kokia sumą, bet tai bus pigiau negu TEO (nežinau kaip dabar vadinasi) VIASAT tai žmonės tikrai rinksis jus ir atsisakys TEO ar VIASAT paslaugų, o jiems tai ne varkė :song:

Nuoroda į komentarą

1 minute prieš, 'familia parašė:

Supranti, tau neužteks vien sukurti, jei esi lietuvoje garantuoju jog tau emigrantas.tv neveikia? Žinai kodėl? O gi todėl kad yra pasirašyta sutartis su LT televizija jog emigranto nerodytu LT ir mokama kažkokia tai duoklė kas mėn LT televizijai, kadangi tu dabar pats logiškai pagalvok jei tu įsteigsi TV online taip? kad ir už kokia sumą, bet tai bus pigiau negu TEO (nežinau kaip dabar vadinasi) VIASAT tai žmonės tikrai rinksis jus ir atsisakys TEO ar VIASAT paslaugų, o jiems tai ne varkė :song:

Aš viska suprantu.. bet vėl niuansu daug, bet viaplay kažkaip laikosi ;) man reikia tik domeno pavadinimo.

Nuoroda į komentarą

9 minutes prieš, Martynas` parašė:

Aš viska suprantu.. bet vėl niuansu daug, bet viaplay kažkaip laikosi ;) man reikia tik domeno pavadinimo.

viaplay tikriausiai laikosi del to kad ne lietuviu kompanija

Nuoroda į komentarą

18 minutes prieš, Martynas` parašė:

Pažiūrėk ir footer, kreditus ir pan ir suprasi kodėl laikosi VIAPLAY reklamuoja net TV3 reklamose tai manau viskas aišku ir taip.

Viaplay įmonių grupė

Redaguota , nario 'familia
Nuoroda į komentarą

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gal geriau eikit ledų nusipirkit ir užmirškit šita reikalą. Kai paskolose visa gyvenimą sėdėsi norėsi pasikarsi ant šakos  :DD  Nors gal ir gerai, bent vienu mažiau bus.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...