Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kviečiu prisijungti į rimtą projektą!


Ginčioks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2417 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey Folks!

      Tai va ieškau žmonių Minecraft(vėliau ir kitų žaidimų) projektui. Atrodo viskas paprasta, bet taip nėra. Noriu padaryti rimtą projektą, todėl man reikia savo sritį nusimanančių žmonių. Idėja nauja ir tikrai labai patraukli... Kadangi viskas unikalų teks pradėti nuo pradžių. Kaip viskas atrodys čia nepasakosiu, kadangi tai būtų neprotinga ir panašiai.

Gerai užteks pilstyt iš tuščio į kiaura. Ko man iš tiesu reikia.

Jei tu esi atsakingas, užsispyręs,  kompetentingas,  turi laiko ir noro siūlau prijungti prie mano kuriamos komandos. 

Apie projekto struktūra ir galimybes:

Į šį projektą ketinu įdėti daug laiko, pastangų ir aišku pinigų. Tai jokiu būdu nebus mėnesinis vaiko serveriukas, kuriam tiesiog pritrūkus lėšų iš mamos uždaromas. Už darbą taip pat nebus siūlomos tiesiog serverio teikiamos paslaugos ar kažkas panašaus. Bus taikomas bent jau simbolinis atlygis už atliktus tam tikrus darbus. Kodėl simbolinis? Tiesiog iš pradžių noriu didžiają dalį biudžeto investuot į serverio kokybes gerinimą ir sklandaus veikimo užtikrinimą(hostas ir pan.) Tas užmokestis bus tokia kaip paskata stengtis ir garantas, jog tai turi ateitį. Pelnas, kuris atkeliaus iš serverio bus dalinamas į tam tikras dalis pagal pareigų svarbumą ir sunkumą.

Apie mane:

Pats esu studentas. Mokausi Informatiką Klaipėdoje, todėl žinių turiu kompiuterijoj. Pats esu turėjęs keleta šūdservių, todėl pamokų turiu ką daryt, ko nedaryt. Esu organizuotas ir aktyvus, todėl pats projekto atstovavimas bus lengvai įveikiamas. Net nežinau ką daugiau reiktų pasakyt. Jei kas bus įdomu jūsų laisvė klaust. Taip pat laukiu patarimų, pasiūlymų, erotinių fantazijų (dėl paskutinio juokauju). Iš kart parašau ir kaip su manim galima susisiekt. Kadangi Skype beveik nenaudoju teks pradžiai su manim susisiekt per El-paštą: [email protected]. o toliau jau rasim būdą bendraut.

Vos neužmiršau svarbiausio:

Reikalavimai:

  1. Amžiaus cenzas. N16
  2. Gerai išmanyti projekte norima užimti vietą.
  3. Turėti banko sąskaitą 

Dėl pareigų, tai jų kol kas neapibrėžių, tai susisiekit ir parašykit kuom galėtumėt prisidėt prie serverio...

 

So... Lyg ir viskas :) Tai laukiu motyvuotų žmonių!

Peace :nice:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2417 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...