Peršokti į turinį

TS3 hostingas

MagicGTx

Recommended Posts

Ta prasme, tu nori, kad būtų tavo IP ts.serveris.lt? Taip neišeis, reikia pirkti domėną, ir tada per DNS serverius pasidaryt, o pigus bei geras hostingas, - VPS 1 planas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Zulrah parašė:

Ta prasme, tu nori, kad būtų tavo IP ts.serveris.lt? Taip neišeis, reikia pirkti domėną, ir tada per DNS serverius pasidaryt, o pigus bei geras hostingas, - VPS 1 planas. ;)

bet us.lt (ne reklama) perki hostą ir domenas nemokamai. Bet čia tik web, o ts taip neina ir nėra?

Nuoroda į komentarą

Dabar, MagicGTx parašė:

bet us.lt (ne reklama) perki hostą ir domenas nemokamai. Bet čia tik web, o ts taip neina ir nėra?

Man rodos, kad kitaip neišeis, nebent aš nematęs, ir nedaręs tokio dalyko. Kiek visą laiką žinau, reikia domėno ;)

Nuoroda į komentarą

1 minute prieš, Zulrah parašė:

Man rodos, kad kitaip neišeis, nebent aš nematęs, ir nedaręs tokio dalyko. Kiek visą laiką žinau, reikia domėno ;)

gal tada gali patart į kokį puslapį kreiptis ar ką?

Nuoroda į komentarą

Dabar, MagicGTx parašė:

gal tada gali patart į kokį puslapį kreiptis ar ką?

Jeigu nori būtent .lt galūnės, tai www.serveriai.lt, metinė domėno kaina, - 6.99€

O, jeigu tinka us.lt galūnė, tai www.us.lt ;)

Nuoroda į komentarą

1 minute prieš, Zulrah parašė:

Jeigu nori būtent .lt galūnės, tai www.serveriai.lt, metinė domėno kaina, - 6.99€

O, jeigu tinka us.lt galūnė, tai www.us.lt ;)

o tai kartais čia ne web? nes aš tikrinau ir ts domeno neradau

Nuoroda į komentarą

Dabar, MagicGTx parašė:

Tai taip, tau reikia svetainės domėno, o ne teamspeak'o, nusipirkus svetainės domėną, redaguot DNS serverius.

Nuoroda į komentarą

Dabar, MagicGTx parašė:

Tokio dalyko kaip ts domeno nėra, ts reikia installiuoti per linux t.y (VPS) kai ts installiuoji ir jeigu nori, kad butu pvz ts.tavopavadinimas.lt turi turėti domeną tinklapio. Pvz as turiu susiinstalinęs ts serverį per VPS ir jo ip prasideda 185. Bet kadangi aš turiu domeną las-vegas.lt todėl nuėjęs į paslaugų valdymą (dns) ten parasau ts serverio ip ir kitam langelyje ts. Jeigu reikia tiksliau ir vaizdiškai parodyti, parašyk man į až padėsiu.

Nuoroda į komentarą

1 minute prieš, Mortez parašė:

Tokio dalyko kaip ts domeno nėra, ts reikia installiuoti per linux t.y (VPS) kai ts installiuoji ir jeigu nori, kad butu pvz ts.tavopavadinimas.lt turi turėti domeną tinklapio. Pvz as turiu susiinstalinęs ts serverį per VPS ir jo ip prasideda 185. Bet kadangi aš turiu domeną las-vegas.lt todėl nuėjęs į paslaugų valdymą (dns) ten parasau ts serverio ip ir kitam langelyje ts. Jeigu reikia tiksliau ir vaizdiškai parodyti, parašyk man į až padėsiu.

sveikas, parašiau tau

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...