Peršokti į turinį

[Infernus] Burger Shot Interjeras

Infernus

Recommended Posts

17 minutes prieš, #Extazy parašė:

Labai gražus darbelis 10/10

ačiū:taika:

3 minutes prieš, 'familia parašė:

Man patiko Å¡is tavo darbas, kaip ir visi 10/10:taika:

ačiū:taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, f1xenas parašė:

Wtf, man panašu į SunSide darbus gal ten mappinai? :D

Neee :D 

9 minutes prieš, # Simple E parašė:

Gražus darbai, 10/10 sėkmės :)

ačiū :)

Nuoroda į komentarą

Žinai, kartais peržiūriu tavo darbus ir negaliu apsispręsti ar jis man patinka ar ne. O dabar supratau vieną dalyką, kad žiūrėdamas į tavo darbus, suvokiu, jog jie iš mano pusės yra neužbaigti. Kad ir šiuo atveju, trūksta daugiau detalių ir smulkmenų, trūksta užpildymo, kuris sukurtu jaukią atmosferą viduje. Tu padarai visada pagrindą, tačiau ties tuo ir užbaigi, tobulėk, skirk daugiau dėmesio smulkmenom. Nepagailėk objektų, optimizacija visada padės, kuo aš visai neseniai įsitikinau. 

Tuo pačiu, mano asmeninę, pabrėšių, ASMENINĘ nuomonę, lubos per aukštai užkeltos. Jei šios būtu žemesnės, suteiktu gražesnį ir pilnesnį vaizdą, nei yra dabartinis. Tavo darbai man patinka, tačiau juose trūksta galutinio rezultato. Atsižvelk į tai, pasibandyk padirbėt prie detalių, smulkmenų, didesnio užpildymo ir aš tau garantuoju, rezultatas tave patį džiugins. 

Nuoroda į komentarą

prieš 3 valandas(-ų), @MrHulk parašė:

Patiko įdėja, tarpai tarp stalų (kurie prie sienos) viskas Great! 11/10!

Dėkui 

59 minutes prieš, Quel parašė:

Žinai, kartais peržiūriu tavo darbus ir negaliu apsispręsti ar jis man patinka ar ne. O dabar supratau vieną dalyką, kad žiūrėdamas į tavo darbus, suvokiu, jog jie iš mano pusės yra neužbaigti. Kad ir šiuo atveju, trūksta daugiau detalių ir smulkmenų, trūksta užpildymo, kuris sukurtu jaukią atmosferą viduje. Tu padarai visada pagrindą, tačiau ties tuo ir užbaigi, tobulėk, skirk daugiau dėmesio smulkmenom. Nepagailėk objektų, optimizacija visada padės, kuo aš visai neseniai įsitikinau. 

Tuo pačiu, mano asmeninę, pabrėšių, ASMENINĘ nuomonę, lubos per aukštai užkeltos. Jei šios būtu žemesnės, suteiktu gražesnį ir pilnesnį vaizdą, nei yra dabartinis. Tavo darbai man patinka, tačiau juose trūksta galutinio rezultato. Atsižvelk į tai, pasibandyk padirbėt prie detalių, smulkmenų, didesnio užpildymo ir aš tau garantuoju, rezultatas tave patį džiugins. 

Ačiū už patarimus :)

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...