Peršokti į turinį

pavedimas per paypal

Anfaradus

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi turiu kelis klausimus. 1) Ar užtenka debit kortelę turėti, kad tau pervestų pinigus per paypal į banką ar reikia turėti kokia nors kitą kortelę.

Ir sekantis klausimas, tai gavau iš ebay  laišką, jog man buvo grąžinti visi pinigai už prekę ir pinigai buvo nusiųsti į mano paypal accountą, nors aš už prekę mokėjau ne per paypal, tai kur tie pinigai dėsis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Nocturne. // Code4u.lt parašė:

1) Reikia VISA kortelės

Dėl ebay nžn

Tai pvz aš ebay mokėjau ne per paypal, o grąžinti nori per jį, tai kaip čia gausis, neatgausiu pinigų? 

Nuoroda į komentarą

1 minute prieš, Anfaradus parašė:

Tai pvz aš ebay mokėjau ne per paypal, o grąžinti nori per jį, tai kaip čia gausis, neatgausiu pinigų? 

bankas koks? suriši banką su paypal ir withdrawini

Nuoroda į komentarą

4 minutes prieš, Anfaradus parašė:

Neturi VISA - neišsiimsi iš paypal

Nuoroda į komentarą

9 minutes prieš, Nocturne. // Code4u.lt parašė:

Neturi VISA - neišsiimsi iš paypal

Nekalbėk nesąmonių, užtenka linkit banko sąskaitą su PayPal ir gali nusiųst pinigus į banką. Jei negalėčiau, tai tikrai pinigų neturėčiau savo sąskaitoj.

Nuoroda į komentarą

3 minutes prieš, `Foxonas. parašė:

Nekalbėk nesąmonių, užtenka linkit banko sąskaitą su PayPal ir gali nusiųst pinigus į banką. Jei negalėčiau, tai tikrai pinigų neturėčiau savo sąskaitoj.

OP klausė apie korteles :)

Nuoroda į komentarą

29 minutes prieš, Nocturne. // Code4u.lt parašė:

OP klausė apie korteles :)

O koks realiai skirtumas, jeigu klausimo esmė ta pati - persiųsti pinigus iš PayPal į banką? 

Nuoroda į komentarą

jeigu tu turi savo kortele su paypal surista ir tu pirkai is ebay kai tavo paypale buvo 0.00 tai nuskaiciavo nuo korteles tai refunda gausi tiesiai i kortele , nezinau kaip LT bet UK truna apie 2-5 dienas kol banke atsiranda refund pinigai :)

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...