Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CraftMC.LT savininkas vėl apgavo?


Onetap

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2391 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau vėl pranešti apie CraftMC.LT savininką Danielių, jis yra tikrai apgavikas, atėjau į projektą viskai gerai buvo kol nesusipykau su vienu prižiūrėtojų, o Danielius iškarto pradėjo jau prisikabinėti prie manęs; http://prntscr.com/ggisit prasidėjo viskas nuo šito poto aš jam parašiau; http://prntscr.com/ggispp žinoma aš čia neverkiu, nei ką, bet juokinga, kad Danielius taip daro buvau aš jam parėmęs 5 eurus, bet žiūrėkite koks jis keistas einame toliau;  http://prntscr.com/ggit2r toliau jau po biški pradėjo įžeidinėti; http://prntscr.com/ggit7d  tada jau išmetė iš skypes daugiau nuotraukų pateiksiu, kaip jis apgavo žaidėjus žaidėjai parėmę ji, bet jis tiesiog ignoravo žaidėjus;  http://prntscr.com/ggity4 

Toliau tokių žmonių irgi rašo pvz; Rašo iėškomas prižiūrėtojas pridedi į skypę ir rašo paremk uždėsiu prižiūrėtoją, tai manau tikrai jis yra apgavikų apgavikas.  

Gerai visi buvote sakė apie šitą veikėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

tai gerai, parėmė, pasitikėjo, ir pabaiga? pirkimas paslaugų ir rėmimas yra du skirtingi dalykai žmogeli

Tame esmė, kad ne viena mane apgavo turėjo žmogui uždėti prižiūrėtoją už pinigus, bet jis liko apgautas irgi.. Man žinai koks skirtumas tas prižiūrėtojas pilna geresnių projektų kur gali patekti, o kas ten gero? Atėjau nežinodamas koks Danielius, o parėmiau jam į banko sąskaitą, pasitikėdamas juo, kad viskas gerai bus ir tie pinigai bus panaudoti tinkamai ant reklamos, nes jis sakė, metamęs ant reklamos, bet likau kaip ir apgautas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Onetap parašė:

Tame esmė, kad ne viena mane apgavo turėjo žmogui uždėti prižiūrėtoją už pinigus, bet jis liko apgautas irgi.. Man žinai koks skirtumas tas prižiūrėtojas pilna geresnių projektų kur gali patekti, o kas ten gero? Atėjau nežinodamas koks Danielius, o parėmiau jam į banko sąskaitą, pasitikėdamas juo, kad viskas gerai bus ir tie pinigai bus panaudoti tinkamai ant reklamos, nes jis sakė, metamęs ant reklamos, bet likau kaip ir apgautas :)

paslaugos yra perkamos kiek suprantu skaitydamas chata uz sms serveryje, o ne pervedant pinigus i banko saskaita savininkui

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Danielius yra žinomas žmogus Minecraft rinkoje ypač, esu dirbęs su Danieliumi pas jį aktyvumo trūkumas šeip, o taip tai patikimas tas Danielius gal tik tau taip atrodė, kad jis apgavo tave ar panašiai? Nes šeip žmogus, kad ir po kiek laiko, bet viską susitvarko į savo vietas | Uždeda privilegijas ar panašiai, nuperką ką reikia, manau čia jau apsirikai, bet nesuteikiu jokios neigiamos nuomonės nei tau nei jam.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, f1xenas parašė:

Danielius yra žinomas žmogus Minecraft rinkoje ypač, esu dirbęs su Danieliumi pas jį aktyvumo trūkumas šeip, o taip tai patikimas tas Danielius gal tik tau taip atrodė, kad jis apgavo tave ar panašiai? Nes šeip žmogus, kad ir po kiek laiko, bet viską susitvarko į savo vietas | Uždeda privilegijas ar panašiai, nuperką ką reikia, manau čia jau apsirikai, bet nesuteikiu jokios neigiamos nuomonės nei tau nei jam.

 

Tikrai ne žinok kažką čia pjauni, jis visiems žinomas tiek James_V3 išėjo, kad jis toks žmogus yra prisidirba Danielius visiems nesenai apgavo statytoją kuris statę mapą....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Onetap parašė:

Tikrai ne žinok kažką čia pjauni, jis visiems žinomas tiek James_V3 išėjo, kad jis toks žmogus yra prisidirba Danielius visiems nesenai apgavo statytoją kuris statę mapą....

Kol aš buvau CraftMC projekto kolektyve Danielius atrodė normalus ir tuo metu nieko neapscammino, bent prie manęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

minecrafte net neabejoju, kad yra daugiau zmoniu kurie yra vyresni palyginimui su samp, kur susirenka zmones kurie sugeba tik dosint / ddosint. sampa as jau siulyciau mest i recycle bin, visgi 12 metu jau tam zaidimui

ir ta ir ta reiketu mest, sampe irgi yra  daug zmoniu kurie tikrai dauguma suauge ir jau galetu kurtis gyvenima bet kazkodel losia sampa :D o tas wc tik del reklamos jau 2 menesiai koki kaip samp neloses

Redaguota , nario Deivis'V
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deivis'V parašė:

ir ta ir ta reiketu mest, sampe irgi yra  daug zmoniu kurie tikrai dauguma suauge ir jau galetu kurtis gyvenima bet kazkodel losia sampa :D 

minecraftas neribotu galimybiu zaidimas. sampas  - grp ir nieko kito, pastovus sedejimas ir vazinejimas ratais su masinyte, begimas nuo mentu, saudymas, cytu naudojimas, sedejimas be interneto, ddosinimas ir "buvimas kietu".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

minecraftas neribotu galimybiu zaidimas. sampas  - grp ir nieko kito, pastovus sedejimas ir vazinejimas ratais su masinyte, begimas nuo mentu, saudymas, cytu naudojimas, sedejimas be interneto, ddosinimas ir "buvimas kietu".

mc niekada neloses ir nezadu pradet lost, todel nezinau kas ten kaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2391 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...