Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neatsakingiausias sutiktas žmogus - LawLess


D0vis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Neišsiplėsiu labai daug, papasakosiu tik esmę. Ieškojau kas nupieštų dizainą ir po kelių valandų parašė man į skype žmogus vardu LawLess. Sutarėm visas detales, dar kažkiek jis man padėjo ties apsisprendimu ir pradėjo jis darbus. Nupiešė dizainą, sakiau, kad tinka ir įkėlė man jį. Viskas buvo gerai. Sakiau, kad turiu iš kur nusipirkt paslaugų sistemą ir jis pradėjo įtikinėt, kad jis gali geriau padaryt. Nes buvau radęs paslaugų sistemą už 6e berods kur viskas surišta tik įsikelt reikia. Jis sako, kad už 15e padarys unikalią paslaugų sistemą su rulete ir pnš. Aš toks sakau nu gerai, bandom, pažiūrėsim ką padarysi. Kitą dieną jis rašo, kad būtų gerai, jog visus pinigus pervesčiau dabar, nes jam kažkur reikėjo. Nu žmogus padarė dizainą tai galvoju nieko blogo nebus. Pervedžiau aš jam visus pinigus ir toliau darė jis. Kas pora dienų klausdavau kaip ten viskas vyksta, sakė jog viskas gerai, jau padaryta viskas. Aš toks sakau puiku, laukiu kol įkelsi. Ir prasidėjo maklės. Jis vis išsivartydavo, kad negali sukelt, nes jam labai sunku ten ir reikia daug ieškotis informacijos. Poto sako, kad mergina  grįžo ir nori pabūt. Nu aš kaip pats turintis panelę suprantu, tai palikau jį savaitei, kad padarytų darbus. Bet matyt jam per mažai buvo laiko ir jis toliau nieko nedarė. Rašinėdavau tiek į fb tiek į skype kiek dar jis žadą b voliot, tai jis vis pradėdavo savo istorijas, kad jau viskas padaryta. Ir taip visą mėnesį pražaidėm, kol man nervai netrūko ir nusprendžiau pakelt jį į viešumą. Tikiuos paspartės darbai, nes mėnesį daryti paslaugų sistemas yra kiek per daug :taika:

 

Sukelsiu tik jo išsisukinėjimus, jeigu labai kažkam reikės viso chato tai įmesiu.

Skype: live:lawlesslaw66

Tikiuos, Minde, darbai pajudės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Playaa parašė:

Aš nesuprantu...Ar jūs ant tiek dundukai esat ar ką?Sunku parašyk į paieškas tą "sunkų" žodį lawless?Galva reik naudotis...

Buvau įvedęs į google jau jo skype labai senai ir dabar dar pasitikrinau. Nesimato jokių apgavimo temų ar kažko kito. Nebent pro akis praleidau tiesiog

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista kad dar ant tokio žmogaus pasimaunama.. temų prikurtą "Dafiga" bet vistiek. Dabar žinosi kaip reikia nepasimaut, visados susirask galima informaciją apie jį, ar patikimas ar ne.. nes kaip ir jo projektas visiem pudrino smegenis, bet va mergiotė py*daka davė tikriausiai ir sėdi kaip šuo parištas prie jo-s.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Bif parašė:

Keista kad dar ant tokio žmogaus pasimaunama.. temų prikurtą "Dafiga" bet vistiek. Dabar žinosi kaip reikia nepasimaut, visados susirask galima informaciją apie jį, ar patikimas ar ne.. nes kaip ir jo projektas visiem pudrino smegenis, bet va mergiotė py*daka davė tikriausiai ir sėdi kaip šuo parištas prie jo-s.

 

32 minutes prieš, Schwartzas parašė:

EIV7T1j.png

Na dėkui, žinosiu, kad daugiau raktažodžių reik įvest. Pamoka kitam kartui:taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Invisiblis parašė:

Tuoj pasiraus ant kokio žmogelio, tai manau jam gerai nesibaigs. Tiek žmonių apscamino, tai jau ant tačkės kokios gal užsidirbo. Kiek jam ten metų, 18 - 20, bet dar protas tai nesubrendęs.

nieko jam nebus ,  nezinau kaip ten LT tiksliai bet pagal viska , neivienas kuris liko apgautas negali nei zajavos nei dar kazka bandyt rasyt ant jo nes jie patys pervede pinigus  tai cia ju paciu kalte.. o jeigu turi omeni kad kazkas suzinos kur gyvena, kas toks yra etc etc, tai irgi nieko nebus, jeigu kazkas jam galvon duos tai  jis pats ant to kazko zajava parasys ir tas kuris galvon dave gaus paru sedet... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...