Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta pirkti is ebay.com


Anfaradus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Verta tiek drabužius, tiek avalynę. Vienintelių rūbų ko nesiūlyčiau pirkti iš savo patirties, tai paltų, striukių, lietpalčių ir pan., nuotraukose atrodo visiškai kitaip nei realybėj. Bet esu daug kartų pirkęs avalynę, kokybė visad būdavo geresnė nei daugumoje vietinių parduotuvių, o ir kainos pas kiniečius +- 20 eurų, o čia vietoj tokius pačius batus mačiau mažiausiai už 40 eurų. Vieną kartą tik buvo, kad dydis netiko, tai net atgal grąžinti neprašė, pasakė, kad pasilikčiau kaip dovaną, grąžino pinigus ir viskas. Pirkau daug maikių, marškinių, visada kokybė žiauriai gera būdavo, dar dabar nešioju, o ir dydis super atitikdavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Verta tiek drabužius, tiek avalynę. Vienintelių rūbų ko nesiūlyčiau pirkti iš savo patirties, tai paltų, striukių, lietpalčių ir pan., nuotraukose atrodo visiškai kitaip nei realybėj. Bet esu daug kartų pirkęs avalynę, kokybė visad būdavo geresnė nei daugumoje vietinių parduotuvių, o ir kainos pas kiniečius +- 20 eurų, o čia vietoj tokius pačius batus mačiau mažiausiai už 40 eurų. Vieną kartą tik buvo, kad dydis netiko, tai net atgal grąžinti neprašė, pasakė, kad pasilikčiau kaip dovaną, grąžino pinigus ir viskas. Pirkau daug maikių, marškinių, visada kokybė žiauriai gera būdavo, dar dabar nešioju, o ir dydis super atitikdavo. 

Tai vat tame ir yra bėda, jog noriu striukę pirkti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Anfaradus parašė:

Tai vat tame ir yra bėda, jog noriu striukę pirkti...

Na, draugai keli yra pirkę ir jiems viskas ok buvo, bet aš kai paltuką pirkausi kažkoks skuduras atėjo, kiekvienas pardavėjas savaip į tai atsineša, visgi tai perki ne iš "Ebay", o pardavėjų, kurie ten susirinkę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Na, draugai keli yra pirkę ir jiems viskas ok buvo, bet aš kai paltuką pirkausi kažkoks skuduras atėjo, kiekvienas pardavėjas savaip į tai atsineša, visgi tai perki ne iš "Ebay", o pardavėjų, kurie ten susirinkę.

Bet jeigu taip atsitinka, jog gavai ten tą skudurą, tai kuomet susisieki su ebay ir pavyzdžiui parodai kokia yra prekė ir kokia nuotraukoje, taip pinigų neatgauni? 

Redaguota , nario Anfaradus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Anfaradus parašė:

Bet jeigu taip atsitinka, jog gavai ten tą skudurą, tai kuomet susisieki su ebay ir pavyzdžiui parodai kokia yra prekė ir kokia nuotraukoje, taip pinigų neatgauni? 

eBay patys net nesikiša, kol neatidarai case'o (aliexrpess'e dispute'o), šiaip jiems pochui, jie gauna pelno ir taip, pardavėjai, va kam įdomu ar tu gavai prekę, ar negavai, kokia jos būklė, kokia įpakavimo būklė ir kt. Bet kadangi labai daug pardavėjų buvo užtasyti po teismus, kur nuostolis dėl neatsiustos 2 eurų vertės prekės būdavo tūkstantinis, jie mieliau paliks tau sveiką, normalios būklės prekę, nei kad gaus dar vieną ieškinį dėl scam'inimo, apgavyščių ir kt., ten pakankamai įdomi sistema, tai žodžiu, va kad ir pavyzdžiui, kai aš užsisakiau batus, kurie vienu dydžiu man per maži buvo, aš jiems parašiau, nereikėjo nei nuotraukos, nei nieko, užteko tik to, kad aš parašiau "sveiki, prekės dydis neatitinka, norėčiau gauti "full redund"" ir viskas, jie neprašė nei grąžinti kedų atgal, nei parodyti, kad man jie tikrai netinka, jie neprašė nieko, jie tik atrašė "laba diena, pinigus grąžinsime dienos bėgyje, prašau palikiti 5 stars feedback'ą" ir viskas, gavau pinigus atgal, kedus pasilikau sau, dar juos pardaviau, pasipelniau ir likau laimingas. Ir kas įdomiausia, kad taip su kas antru pardavėju, aš jiems nuostolio gal 200e padaręs esu. Pvz aliexpress'e jau tuo nepapiktnaudžiausi, jie prašo nuotraukų, ar net video to sulūžusio, ar netinkančio daikto, vieną kartą įdomumo dėlei, kai pažįstamas pasakojo, jog pirkdavo iš aliexpress ragelius, photošopindavo, jog įskilęs ekranas ir siųsdavo foto jiems, jie grąžindavo pinigus, užsisakęs EOTECH 551 holografinį kolimatorinį taikiklį su photoshop'u pabandžiau padaryti, jog ale nėra stiklo (kuris ten atlieka pagrindinį vaidmenį), nusiunčiau jiems ir grąžino pinigus, aišku taip daryti negalima, bet nvm. 

Taip kad jeigu nori pirkti aklai ir sėdėti ramia širdim, jog net jei ir atsiųs šūdą maiše ir atgausi pinigus jo nefotkindamas - pirk iš eBay. Bent jau mano tokia nuomonė, kiti gal ir kitaip pasakytu. 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...