Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KLAUSIMAS] Ką galėtu skriptinti žmogus kuris tik pradeda mokytis?


faizonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki..

Galit gal kas pasiūlyt ką man skriptint mokausi skriptint ~ 1 savaitę.

TIK NEREIKIA ŠHIT POŠT OKEJ?

Tokių kaip neskriptink neverta ir panašiai. Čia mano laisvalaikis aš ką noriu ta ir darau. (SAMP PASAULIS GREIT ŽLŪGS , neverta net ) Nerašykit bereikalingu pranešimų..

P.S.  AR ŠEIP KĄ NORS PASIMOKINTI APIE SKRIPTINIMĄ PAPILDOMŲ PAMOKŲ

Redaguota , nario faizonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Artūras/ parašė:

Išmesk iš galvos visas pasenusias sistemas ,kad važinėdamas su mašina gauni pinigu ir pnš , ir kurk savo galva

what?

2 minutes prieš, Jonas13 parašė:

komandas gal pradžioj kur su timeriais dirbk išbandyk naujas funkcijas kurias rasi sa-mp.com

Apie kokias funkcijas naujas kalbi? :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, liight parašė:

Tos, kurios tau nera pazistamos.

As siulau pradeti kurti kokia nors simple freeroom modifikacija or so, taip galesi kauptis ideju ir susidursi su vis skirtingom sistemom, kur reikes skirtingu funkciju ir etc.

Gal šeip turi kokių nors idėjų ? aš biški esu kažką padaręs bet... :D

8f82b368fb266b77d6fde7355bf1e20c798.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, CP3 parašė:
  • 1. Kintamieji.
  • 2. Apibrėžimai (defines).
  • 3. Sąlygos sakiniai ir operatoriai.
  • 4. Ciklai. Veikimas ir pritaikymas.
  • 5. Funkcijos ir procedūros.
  • 6. Callback'ai.

Dėkoju , labai būtinai apsižiūrėsiu visas ir gal net daugiau. O gal dar kokių idėjų turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, faizonas parašė:

what?

Apie kokias funkcijas naujas kalbi? :o

Apie tokias jog, kurių tau funkcijų reikia. Pvž kuri kokią gydyti komandas ir nori jog jeigų jį pašauna jis negalėtų gydytis tai ir ieškai onplayertakedamage ar ką nors kitą ir darai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

samp pasaulis greit zlugs noreciau tau pasakyt, bet tu neklausysi, todel mano geriausias siulymas butu neskriptink samp. gali bandyt unity skriptinima, gali mokintis programuoti, gali mokintis kurti tinklapius, igysi programavimo knowledge ir galesi tai pritaikyti kazkur kitur, bet ne sampas. Kol igysi programuotojo mastyma su sampu praeis visa amzinybe, nes ka tu tik sugebi dabar ir sugebesi kokius puse metu, tai daryti tai ka pamatai forumuose ir persitaikyti prie saves rasta skripta. sampas fui 

 

prieš 11 valandas(-ų), Rodžeris2007 parašė:

susiskirptink tilta ir nuo jo nusok. blmb rimtai kiek ta mesla losit dar? tas zaidimas uz tave vyresnis arba su tavim vienmetis

+

prieš 11 valandas(-ų), liight parašė:

ejnam mainkrafta pazajsti?

minecraftas geriau, vezi abu taipat varo, bet minecrafte bent jau daugiau galimybiu, kaip sakoma - neribotu galimybiu zaidimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

samp pasaulis greit zlugs noreciau tau pasakyt, bet tu neklausysi, todel mano geriausias siulymas butu neskriptink samp. gali bandyt unity skriptinima, gali mokintis programuoti, gali mokintis kurti tinklapius, igysi programavimo knowledge ir galesi tai pritaikyti kazkur kitur, bet ne sampas. Kol igysi programuotojo mastyma su sampu praeis visa amzinybe, nes ka tu tik sugebi dabar ir sugebesi kokius puse metu, tai daryti tai ka pamatai forumuose ir persitaikyti prie saves rasta skripta. sampas fui 

Na tavo žodžiuose taip gan daug tiesos , bet Arnai galima juk tuos SAMPO ale programavimo įgūdžius pritaikyt ir kitoms kalbomis ar ne taip? :) Tai net nežinau, aš šeip sau va skriptint bandau laisvalaikiui, o šeip manau pereisiu ir prie HTML/CSS kodavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, faizonas parašė:

Na tavo žodžiuose taip gan daug tiesos , bet Arnai galima juk tuos SAMPO ale programavimo įgūdžius pritaikyt ir kitoms kalbomis ar ne taip? :) Tai net nežinau, aš šeip sau va skriptint bandau laisvalaikiui, o šeip manau pereisiu ir prie HTML/CSS kodavimo.

skriptinimas yra viskas padeta ant lekstutes, kur programavime tau didziaja dali reikia pasidaryt paciam (pawn nera programavimo kalba btw), is html/css jokios naudos nebus jei zadi lysti i programavimo industrija, reikia prie to deti dar php / ruby / javascript ar kt. , kad padarytum svetainei logika

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dr. Arnas parašė:

skriptinimas yra viskas padeta ant lekstutes, kur programavime tau didziaja dali reikia pasidaryt paciam (pawn nera programavimo kalba btw), is html/css jokios naudos nebus jei zadi lysti i programavimo industrija, reikia prie to deti dar php / ruby / javascript ar kt. , kad padarytum svetainei logika

Bet ta prasme , aš suprantu , bet nėra tu pamokų manau  * php / ruby / javascript ar kt. * , nebent ir yra žmonės kurie moko bet kainos gali būt kosminės na... Tai ką žinau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, faizonas parašė:

Bet ta prasme , aš suprantu , bet nėra tu pamokų manau  * php / ruby / javascript ar kt. * , nebent ir yra žmonės kurie moko bet kainos gali būt kosminės na... Tai ką žinau..

manyti gali betkas, internete pilna pamoku, yt uztenka parasyti php tutorial, nebent tu anglu kalbos nemoki, tada jau problema, nes programavimas/skriptinimas didzioji dalis yra anglu kalba, matematika/logika

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...