Guest Delta force extreme

Prasau duokit gun xp mod

Recommended Posts

Svečias
zdz delta shut the fuck up uzipsai jau visus...bana greit gausi su tokiu poziuriu,susikures 4 ar 5 acc,ir nesamones rasinedamas...

5 4 acc ozka tu ban gausi o man pohuj tegu deda *Myliu SuperGames.lt* dejau as ant sito forumo..

ir labiausiai ant taves makaule sukisti tavo i *Myliu SuperGames.lt* gal tada ismoksi gerbt kitus :)

-- Papildyta --

Double post xD

-- Papildyta --

Kodel papildyta omg?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
zdz delta shut the fuck up uzipsai jau visus...bana greit gausi su tokiu poziuriu,susikures 4 ar 5 acc,ir nesamones rasinedamas...

5 4 acc ozka tu ban gausi o man pohuj tegu deda *LB puslapis geriausias" dejau as ant sito forumo..

ir labiausiai ant taves makaule sukisti tavo i *LB puslapis geriausias" gal tada ismoksi gerbt kitus :)

-- Papildyta --

Double post xD

-- Papildyta --

Kodel papildyta omg?

ka tu dedi jai nk ten nera pas tave....

Dalintis šį pranešimą

pasol pidor *Plaunu butelius* tau tik BAN duociau ... GunXP Mod Test serva buvau injunges dar.Nenori netikek bet tikiu kad tu pyder/as esi. Linkiu BAN mano serve ir sitame forume nes tau cia nevieta... susikurk Freewebs/foruma ir ten isliek pykti o ne cia...

Redaguota , nario Irmantas D.
Narys gavo įspėjimą! Už: Keiksmai/Įžeidinėjimai! Forume reikia elgtis civilizuotai, nesikeikti, neįžeidinėti! Gerbk kitus forumo narius!

Dalintis šį pranešimą

Zmones! jau kazkoki "GunXP Mod" sukuriau bet dar reik tvarkyti klaidas ir padaryt kad kaj gauni lvl - gausi atitinkamus Ginklus. B) tj tiek naujienu :D

Pasakyk servo ip

Zinok as nepanasu i xbatistos net darau ^^. Bet jei nori isbandyt tj Test servo IP -

88.216.146.75:27015

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele