Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA:MP tematikos dizainas [GRAŽINK SKOLA]


Šetonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Platinu dizainą, dizaino autorius tikrai ne ramanauskas :upps:, viską redaguoti galite index faile, bei css failuose :wub:

demo: www.rpg-life.lt

atsisiuntimas: http://www104.zippyshare.com/v/FeDwWaDS/file.html

nuotrauka: 

3BOQlxo.png

p.s Kada skolą gražinsi ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tokiais savo išsireiškimais nieko gero nepasieksi žmogau. Pats 2013 metais buvai savininkas viska turėjai. O jei buvai durnas ir išėjai iš projekto ne mano bėdos. Ir tik dabar tipo atsiminei kad reikia tipo parašyti kad skola gražintai nuo 2013 metu :D

 

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, raketa parašė:

Su tokiais savo išsireiškimais nieko gero nepasieksi žmogau. Pats 2013 metais buvai savininkas viska turėjai. O jei buvai durnas ir išėjai iš projekto ne mano bėdos. Ir tik dabar tipo atsiminei kad reikia tipo parašyti kad skola gražintai nuo 2013 metu :D

 

Nekalbėk nesąmonių..:soka:

Nebuvau joks skripteris/savininkas, figas skriptino, daviau mapp darbų sakei užmokėsi, tai išmetei, nes neaktyvus buvau. Be to numečiau savo ip, tai laukiu, kada pradėsi dosinti ;) :wub:

p.s nori aiškinti, ateik į skype, o čia nereikalingai nerašinėk (KARY tėvynės labui!)

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tada kaip tu buvai projekte tu vietoj figo buvai nes figo nebuvo ir tu tada atnaujinai gm idejai tuos mapp patvarkiai skripta tia buvo 2013 metais zmogau ir turejai kaip savininka o poto pats tipo isejai nes pas mane tipo grieztos taisykles

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, raketa parašė:

tada kaip tu buvai projekte tu vietoj figo buvai nes figo nebuvo ir tu tada atnaujinai gm idejai tuos mapp patvarkiai skripta tia buvo 2013 metais zmogau ir turejai kaip savininka o poto pats tipo isejai nes pas mane tipo grieztos taisykles

griežtos taisyklės? :DDD pas tave *Myliu SuperGames.lt* vaikų darželis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Hoonz parašė:

griežtos taisyklės? :DDD pas tave *Myliu SuperGames.lt* vaikų darželis

Tavęs išvis niekas nekalbino ir nesikišk į kitų reikalus.

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, raketa parašė:

tada kaip tu buvai projekte tu vietoj figo buvai nes figo nebuvo ir tu tada atnaujinai gm idejai tuos mapp patvarkiai skripta tia buvo 2013 metais zmogau ir turejai kaip savininka o poto pats tipo isejai nes pas mane tipo grieztos taisykles

Atsigauk kary, viskas buvo 2015 metais. įrodymai. Nekabink makaronų, kad skriptinau pas tave

 

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, raketa parašė:

vau kaip juokinga. Pasijuokiam visi ha ha ha

Juokingiausia buvo kai rpg-life turėjai ir man rašei, kad mysql atnaujinai į r38 :mucha: galvoju viskas ok, pasižiūriu į kodą, o ten r7, sakau, kai mysql pluginą atnaujini, tai nesiskaito, kad perrašai mysql :funny::funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Šetonas parašė:

Juokingiausia buvo kai rpg-life turėjai ir man rašei, kad mysql atnaujinai į r38 :mucha: galvoju viskas ok, pasižiūriu į kodą, o ten r7, sakau, kai mysql pluginą atnaujini, tai nesiskaito, kad perrašai mysql :funny::funny:

sakyk ką nori, daryk ką nori bet manęs nesužlugdysi, o jei ir pradėsi tai daryti aš nepagailėsiu lėšų ir žlugdysiu tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), raketa parašė:

sakyk ką nori, daryk ką nori bet manęs nesužlugdysi, o jei ir pradėsi tai daryti aš nepagailėsiu lėšų ir žlugdysiu tave.

PAlangoj pabūvęs sugalvojai pajūrio miestą?:DDDDDDDDDDDDDDDDD Achujiena realibė

Redaguota , nario Donatelio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, raketa parašė:

sakyk ką nori, daryk ką nori bet manęs nesužlugdysi, o jei ir pradėsi tai daryti aš nepagailėsiu lėšų ir žlugdysiu tave.

Nepagailėsi lėšų? :mucha: Jeigu turėtum lėšų, tai užsisakytum normalų dizainą, ir mapp darbus, nes mapp darbai ir dizainai pas tave visi iš intiko...

Jeigu nepagaili, tai sumokėk 20€ ir atsiskaitę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...